LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

A já to májm přesně naopak než zbytek. Protože ten konec? Jednoduše geniální. Už od prvního dílu, to bylo na YA celé takové hloubavější a surovější, takže si nějaký romantičtější konec s odpověďma na všechny otázky ani nedovedu představit.
Uvažovala jsem i nad 3 hvězdičkama, ale to mi přišlo zase málo. Eriky styl je zase skvělý, je to čtivé, rychle vtáhne do děje. To že já mám osobní problém s více rovinami a více postavami... no to je prostě můj problém a nedělá to knížku hroší.

05.04.2018 4 z 5

Kouzlo Lucilly Cynsterové Kouzlo Lucilly Cynsterové Stephanie Laurens (p)

Bohužel se ani tenhle díl nové generace Cynsterů nepovedl. Všechny ty řeči okolo Paní už jsme četli, když hlavním párem byla Catriona s Richardem, takže to číst celé znova byla pěkná nuda. Hlavně se to i v rámci knihy neustále opakovalo a ne jen v odstavcích ale rovnou na celých stránkách. Takže, pokud jste nečetli Catrionu s Richardem, možná by se vám to i mohlo líbit.
No a pak to nejdůležitější. Hlavní zápletka je odsunutá naprosto na vedlejší kolej a nakonec vůbec nedořešená? Teda dořešená ale až v epilogu, a navíc vy víte, že to není tak úplně pravda. To se dělá v béčkových hororech, ne?

01.04.2018 1 z 5

Sykot Sykot Julie Garwood

Dil se od jinych z teto serie vubec nelisi, takze dostanete presne to, nac cekate.
Mne osobne se ale libil Milo :-D Ten byl moc hezky napsany ;-)

10.01.2018 4 z 5

A zrodí se píseň A zrodí se píseň Samantha Shannon

Ja jsem lehce zklamana... Sice mam tuhle serii rada, ale razim 3x a dost ;-)
Tenhle dil byl celkem povedeny. Uplny zacatek byl zvlastni, pak se to skvele rozjelo, pak byla hromada ale vazne hromada vaty, ale posledni ctvrtina byla bombova...
takove rozporuplne pocity. Nastesti u tretiho dilu uz jsem byla ve vsech tech nazvech zbehla (i kdyz to potrebovalo trochu otrepat), takze jsem si mohla uzivat autorcin styl, proto hodnoceni nekleslo jen na 3 hvezdicky.

07.01.2018 4 z 5

Pod maskou lži Pod maskou lži Tarun Shanker

Jen nečekejte romantiku ;-)

18.11.2017 3 z 5

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Jedna z nejmene sympatickych hrdinek, co jsem kdy cetla. Namyslena kaca, co furt jen nadava, nosi nos nahoru, kazdyho komanduje, je neustale presvedcena o svych schopnostech, ale co to ma byt za schopnosti? O tech v knize nepadlo ani slovo :-D
Nastesti se ke konci hrdinka trochu napravila a mohla jsem si tak happy end uzit s vedomim, ze snad Ruarka po jejim boku neceka peklo na zemi.

07.11.2017 3 z 5

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Seznameni hlavnich hrdinu na me pusobilo az moc krute. Pak uz to byla zamilovana klasika postavena na chlapo zenske nechapavosti.

05.11.2017 3 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Uz jsem mela abstak ;-) A Praha se mi hodila, ale asi bych byla radsi za novou serii ;-)

23.10.2017 4 z 5

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Suverenne nejhorsi kniha, co jsem od autroky cetla. Sice to bylo opet napsano ctive, ale chemie mezi hlavnimi hridny nefungovala, ty tajnosti sira Richarda jeste tak nejak usly, ale to hastereni, co nasledovalo po jejich odhaleni, bylo naprosto otresne...
A vubec to v deji az prilis casto zavanelo pubertalnim chovanim, ktere jsem nemohla vystat.

14.10.2017 2 z 5

Havraní princ Havraní princ Elizabeth Hoyt

Tak tohle bylo usmevne od uplneho zacatku :-) Jejich prvni stret, spickovani se, jmeno psa... Proste vsechno to v ramci zanru hezky sedelo.

30.09.2017 4 z 5

V područí lásky V područí lásky Stephanie Laurens (p)

Tak na tenhle dil jsem se klepala hodne dlouho a vubec me nezklamal. I kdyz bych ocenila prolog v podobe reakci Roycovych podrizenych v momente, kdy se konecne dozvedeli, kdo to vlastne je :-)

30.09.2017 5 z 5

K zbláznění K zbláznění Stephanie Laurens (p)

Jako u vsechn knih teto autorky jsou prvni 3/4 knihy vyborne a ta posledni ctvrtina uz mi pripadala jako zbytecne protahovani.

28.09.2017 4 z 5

Lord John a důvěrná záležitost Lord John a důvěrná záležitost Diana Gabaldon

Bohuzel jsem se do knizky nedokazala zacist.

18.09.2017

Caraval Caraval Stephanie Garber

Zacatek super, rychle jsem se zacetla, zacalo me zajimat, co se s kym stane a v cem budou vsechny ty hacky...
Prostredek byl na me prekombinovany, az moc se tam odrazela snaha autorky kazdeho vyvojem prekvapit... konec byl ocekavany a fajn a po epilogu jsem zvedava, co bude dal...

11.09.2017 3 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Proč ne, myslím si, že kdo má rád Pretty little liars a podobné, tak se mu to bude hodně líbit ;-)
Občas z toho mrazí, hádáte, co se stane, kdo za tím vším stojí... Ale ke konci už si říkáte, jestli to není trochu moc překombinované, že snaha překvapit se míjí účinkem, protože pak už jen čekáte na nečekané...

03.09.2017 3 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Laurel O'Donnell

Moc povedené :-) Rytíře tolik nevyhledávám jako 19. století, ale ta knížka se četla úplně sama. Děj hezky plynul, postavy nebyly zbytečně zabedněné a dokonce i zápletka byla povedená.
Sice bych za normálních okolností dala 4 hvězdičky, 5. je za nečekaně dobrý zážitek z četby ;-)

01.09.2017 5 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Důstojné zakončení série.
Začátek byl super, šlo se rychle na věc, ale byly tam postavy, které mi tak pily krev (a to to ani nemuseli být upíři), že jsem od půlky do tří čtvrtin knihy měla problém pokračovat ve čtení a celkově to začalo drhnout. Něco tomu chybělo. Přijde mi, že tentokrát autorka rozehrála moc příběhů, ale nezvládla je ukočírovat.
Jsem ráda, že jsem si to přečetla, docela by mě zajímalo, jestli tenhle konec autorka plánovala od začátku nebo k němu prostě dospěla ;-)

27.08.2017 4 z 5

Gentlemanova čest Gentlemanova čest Stephanie Laurens (p)

S přeskakováním je to velmi hezké čtení. Bez přeskakování to musí být strašně zdlouhavé ;-)

18.08.2017 4 z 5

Mistr papírových kouzel Mistr papírových kouzel Charlie N. Holmberg

Velmi originální decentní a poutavé... ale přijde mi že pasáž o putování srdcem autorka nezvládla. Bylo to zdlouhavé a takové nesrozumitelné...
Jinak úžasná prvotina...

18.08.2017 3 z 5

Záležitost srdce Záležitost srdce Mary Balogh

Achjo! Ten pribeh by byl uplne uzasny, kdyby to autorka pojala trochu jinak, napsala ctiveji a tolik se tam nezaobirala prkotinami...
Tenhle pribeh by mohl mit i 5 hvezdicek, kdyby....

01.08.2017 2 z 5