LilianaFalcon LilianaFalcon komentáře u knih

Všechno o vášni Všechno o vášni Stephanie Laurens (p)

Ach ten strašně zdlouhavý konec. Navíc mě trochu mrzí, že když už se autorka snažila opět o takovou lehce detektivní zápletku, že to bylo celé tak strašně okaté. Většinou se jí to daří líp.

03.12.2016 3 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Stačí si přečíst jednu knihu od autorky a víte přesně, co vás čeká. Nekonečné hádky, nadávky, obviňování... Aneb opět jsem se nechala zmást vysokým hodnocením.

30.11.2016 2 z 5

Pirátova zajatkyně Pirátova zajatkyně Sherrilyn Kenyon

Lepší než první díl. I když Serenity mi místy lezla na nervy ;-)

29.11.2016 5 z 5

Ty, já a ti druzí Ty, já a ti druzí Fionnuala Kearney

Bohužel je to ten typ příběhu, který mám ráda na filmovém plátně, ale strašně nerada ho čtu.
I když úplný konec se mi líbil :-)

26.11.2016 2 z 5

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Pro mě fakt překvapivý konec :-D Tedy jasně, že s párováním to dopadlo, jak mělo, ale nějak jsem měla jasnou představu i o tom, jak to asi autorka ukončí, a ono to tak nebylo :-D
A já naopak byla mile překvapená :-D u tohohle žánru se většinou o překvapení mluvit nedá...

06.11.2016 3 z 5

Společenství růže Společenství růže Marie Lu

První díl byl super, ale druhý byl velkým zklamáním. Čekala jsem aspoň trochu překvapivý vývoj. Nebo nějaké sympatické postavy... bohužel jsem se nedočkala.

31.10.2016 2 z 5

Na půl cesty do hrobu Na půl cesty do hrobu Jeaniene Frost

Začátek byl slibný, ale pak jsem jen marně čekala, až se to nějak víc rozjede. Myslela jsem, že to bude propracovanější. Škoda.

10.10.2016 2 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Tak už jsem z tohohle asi vyrostla. Úvod do historie tohohle despotického světa mě vůbec nezaujal. Samotné testování pak bylo jen další Divergence, Hunger games nebo Labyrint.
Nechala bych i jen dvě hvězdičky, ale třetí Hvězdičku si to vysloužilo za vcelku povedený konec.

28.09.2016 3 z 5

Mihotavé stíny Mihotavé stíny Patricia Briggs

Tyhle povídkové dodatky nemám ráda. Ocenila bych rovnou normální knihu a ne takovéto útržky vytržené z kontextu.

19.09.2016 3 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Občas mi hlavní hrdinka i Sadie hodně lezly na nervy. Taky to bylo dost zdlouhavé. Trochu proškrtat a stal by se z toho fakt líbivý příběh.
(I když ne, že by přesně těhlech příběhů nebylo přehršle ;-) )

17.09.2016 3 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

V rámci žánru to bylo opravdu velmi povedené :-)
I když musím říct, že jaksi odmítám věřit, že by takováhle hrdinka měla titul, vyznala se v autek líp než kdokoliv jiný a ještě se snažila vědecky vymyslet lepší motory...

25.08.2016 4 z 5

Svéhlavá nevěsta Svéhlavá nevěsta Stephanie Laurens (p)

Místy zbytečně moc natahované a popisné. Proškrtáváním odstavců bych nešetřila, jsou tam tuny naprosto zbytečných informací. Takhle mi nezbývá než dát hvězdičku za příběh a hvězdičku za postavy.

23.08.2016 2 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Dallas s Dynastyí v jednom.

22.08.2016 3 z 5

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Od začátku to na mě působilo dost zmateně a neuspořádaně. A hlavně o ničem!
Chyběl tomu elán prvního dílu. Sice si to dovedu představit zfilmované (všechno proškrtat, zachovat pár dialogů a zůstat jen u akce), ale na knihu mi to skoro přišlo jak mrhání papírem.

22.07.2016 1 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Jo... to bylo hezké. Zajímavý hrdina, mám ráda, když je to z úhlu pohledu kluka. S Annou mi to tedy celé přišlo až moc jednoduché a konec dost předvídatelný... ale od tohohle žánru se ani nic jiného očekávat nedalo ;-) druhý díl si s chutí přečtu.

21.07.2016 4 z 5

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Sage se na můj vkus chovala moc dlouho jako tvrdohlavá puberťačka... a ta zápletka s Harlanem? Omg., jak Gossip girl a hůř zpracované. vlastně jsem už od anotace doufala, že to takhle nedopadne, že mě aspoň trochu v něčem autorka překvapí, ale nepovedlo se.
Jenže dát míň než ty 3 hvězdičky nejde. Tenhle žánr si prostě o tohle všechno říká.

20.07.2016 3 z 5

Milenec lady Sofie Milenec lady Sofie Lisa Kleypas

Takový autorčin průměr. Nicméně zápletka s Gentrym se mi líbila :-)

11.07.2016 4 z 5

Holky někdy koušou Holky někdy koušou Chloe Neill

Sice bych měla ubrat hvězdičku ze všechny ty chyby, překlepy a hlavně za to, že překladatelka si jaksi oblíbila chchotání a hihňání. Fakt si jaksi neumím spojit ani jedno z těch slov s 400 let starým upírem.Hihňaj se a chichotaj ženský, ne chlapi. Nebo aspoň podle mě ;-)
Jinak to bylo super bavilo mě to, jak tomu chybělo to pubertální popírání. Detektivní zápletka taky pomohla :-)

08.07.2016 5 z 5

Temná Raven Temná Raven Sylvain Reynard

2.5 možná spíš 3... Bylo to mnohem delší, než by to mělo být, ale v rámci možností se to docela povedlo.... Ne, že by se mi tohle fantasy navázání na Gabriela líbilo, ale samostatně by to i mohlo docela fungovat...
Raven i Princ byli sami o sobě zajímaví, škoda, že dohromady nefungovali... stále mi to přišlo jako buď jeden nebo druhý... Ale čemu se vlastně divím, ani Gabriel neudržel mou pozornost...

27.06.2016 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Stará korespondence je stále vděčné téma. Akorát nejsem téhle podváděcí tématice příliš nakloněná. Kvůli tomu mi byla Ellie hned od začátku nesympatická.
Ale Jennifer a Boot mě bavily. S tou její ztrátou paměti to bylo hodně zajímavé. Pak už to začalo být takové dost fádní.

20.06.2016 4 z 5