Lofda Lofda komentáře u knih

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Tak tohle čtení jsem si vážné užila. To plné hodnocení je nejspíš trochu moc, ale dám ho! Milá letní oddechovka, trochu romantiky (žádné přehnané vzdychání), trochu řecké kuchyně, trochu humoru a všude vlastně spousta Řecka.. Hned bych sedla na letadlo a vydala se na Korfu nejen kvůli moři, ale třeba taky posedět v jedné z těch místních taveren a ráda bych tam potkala nějakou tu prima správnou moudrou "jaju" Elpidu, její postava mě bavila moc :-)

14.07.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Ještě pořád si vzpomínám na to, jak jsem dočetla Turbulenci a říkala jsem si Páni! Bomba!.. S očekáváním něčeho podobného jsem šla i do této knížky a i když jsem se vlastně bavila, najednou byl konec a.. Žádné Páni! se tentokrát nekonalo, škoda. Nebylo to úplně špatně, ale nic čím by příběh vynikal nad ostatní. Možná mě autorka překvapí příště?

23.06.2020 3 z 5

Čas odpouštění Čas odpouštění Táňa Kubátová

Knížky Táni Kubátové se už pro mě stávají sázkou na jistotu, příjemné romantické čtení na pár večerů. Možná to byl zatím nejhezčí příběh, který jsem od autorky četla. Líbí se mi, jak je zdánlivě jednoduchý příběh propracovaný. Vy už víte, v čem je mezi nimi problém a čekáte, jak se jim podaří s tím vším poprat. Časem si přečtu určitě další knížku, i když asi si dám zase chvilku pauzu, protože minule jsem četla několik knížek po sobě a přiznávám, že už mě to pak moc nebavilo. Chce to si tuhle autorku trochu dávkovat ;-)

20.06.2020 4 z 5

Vikingova čarodějka Vikingova čarodějka Kelli A. Wilkins

Řeknu to takhle: bylo to tak trochu naivní čtení, tu v podstatě emancipovanou samostatnou holku na počátku 9. století jsem autorce nevěřila, ale když ono se to tak dobře četlo ;-) Ke všemu jsem se dozvěděla i něco o národu Piktů, útoku Vikingů na klášter na ostrově Lindisfarne a Orknejích (donutilo mi to zeptat se Googlu a něco si na toto téma najít).. Takže čtení pro volnou chvilku fajn, ztráta času to nebyla, ale na druhou stranu nic, co by mi na dlouho zůstalo v hlavě..

19.06.2020 3 z 5

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

Začátek mě moc nezaujal, všechny ty popisy dokonalého vztahu v dokonalém světě. Ale pak se objevil Cade a začalo to být zajímavé. Kailey byla z mého pohledu příliš velká idealistka, ale budiž. Upřímně, i přes vysvětlení, že ne každý, kdo žije na ulici, se tak rozhodl sám a ne všichni jsou feťáci a alkoholici, názor na bezdomovce jsem díky této knížce zrovna razantně nezměnila, ale.. Dobře se mi to četlo a chtěla jsem vědět, co se to vlastně stalo, že se Cade ocitl na dně.. Navíc celou knížku provází hudba devadesátých let, některé písničky jsem znala, jiné si dohledala, byla v tom spousta nostalgie ;-) Prostě další příjemná romantická knížka.

17.05.2020 4 z 5

Smlouva proti lásce Smlouva proti lásce Táňa Kubátová

Autorku jsem objevila teprve nedávno a tohle už je od ní třetí kniha, kterou jsem přečetla. Moc dobře se mi její knihy čtou, i když tentokrát mi příběh připadal opravdu přitažený za vlasy..?? Neumím si představit, který vztah by dneska ještě začal tak jako tady u těch dvou? V podstatě domluvený sňatek.. Nejsme ve středověku.. Každopádně určitě to není autorčina poslední knížka, hned sáhnu po další, naše knihovna je naštěstí dobře zásobená a jako oddychovku jsem si asi nemohla vybrat lépe :-) A navíc mám radost, že si můžu odškrtnout i jedno staré téma čtenářské výzvy, protože jedna postava se jmenovala jako já, konečně :-)

19.01.2020 3 z 5

Možná přijde i kominík Možná přijde i kominík Táňa Kubátová

Moc hezké nenáročné romantické čtení, autorka nezklamala.. No, vlastně ano, tím useknutým koncem, škoda. Ale určitě se pustím i do dalších jejích knížek, baví mě ;-)

16.01.2020 3 z 5

Večeře v horách Večeře v horách Sandra Brown

Jako oddychovku, proč ne? V tomhle předvánočním shonu na nic náročnějšího ani není síla.. ;-) A ti dva malí kluci, ti byli moc prima, bavili mě v celém příběhu možná nejvíc :-)

21.12.2019 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Po této knížce jsem sáhla hlavně proto, že jsem se těšila jak "nasaju" trochu té vánoční atmosféry. Milé čtení, určeno ale o mnoho mladším čtenářům.. A i když se děj odehraje o Vánocích, na mě ta atmosféra jaksi nedýchla. Hodnotím asi půl na půl..

12.12.2019 3 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Po prvním dílu docela zklamání.. Skončilo to bezva škádlení a většinu knihy se vlastně jen řešilo ono známé "se vemete x se nevemete x se vemete".. Škoda, za mě vlastně zbytečné natahování příběhu, který se mohl vejít do jedné knížky.

28.10.2019 3 z 5

Jezero snů Jezero snů Lisa Kleypas

Moc hezká romanťárna, a to ani nevěřím na duchy :-) Příběh Toma a Emmy vše hezky doplnil, překvapivě mi trochu toho nadpřirozena nevadilo. První díl byl pro mě asi o kousíček hezčí, ale autorka pro mě zůstává příjemným překvapením a nejspíš se k ní v budoucnu budu vracet..

24.10.2019 4 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Další z řady výborných knížek od JJ.. Tentokrát víc zaměřeno na vztahy než na zápletku kolem vyšetřování, ale i tak opravdu moc pěkné čtení.

30.09.2019 4 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Autorku mám ráda a i tentokrát jsem se opravdu hodně bavila! Návrh ještě nic nepřekonalo, ale Fitz a Summer byli skvělí a jejich příběh má u mě pomyslnou stříbrnou medaili ;-) Možná to způsobil fakt, že jsem se po čase vrátila ke "starým známým"? Každopádně jejich příběh stojí za přečtení a těším se na Bí.. Tuším ale, že na vyprávění o Hunterovi si počkáme ještě o chvilku déle ;-)

14.05.2019 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Každá knížka asi potřebuje tu správnou dobu kdy se má číst. Mám ji doma už poměrně dlouho, jednou už jsem ji začala číst a vůbec mi nesedla.. Říkala jsem si, že jsem při koupi sáhla vedle. Teď jsem se ale rozhodla, že než ji pošlu dál, zkusím jí dát šanci. Možná proto, že jsem předtím v knížce prošla smutným obdobím 2. sv. války a potřebovala jsem pro změnu něco lehkého a nenáročného. Začátek opravdu musí jeden brát s rezervou, potrhlost hlavní hrdinky mi nejdřív dooost vadila. Ale potom se najednou začal odehrávat úplně jiný příběh, tak moc hezký, s trochou studentského života, s trochou divadla, spoustou romantiky.. Od všeho akorát a já jsem hrozně ráda, že jsem knížce dala druhou šanci! Vysokou literaturu nečekejte, ale za přečtení stojí :-)

10.05.2019 4 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Nádherný příběh! Musela jsem se doslova prokousat začátkem, chvílemi se mi zdálo psaní příliš těžkopádné, ale to jsou veškeré moje výhrady. Reálně vykreslené a uvěřitelné postavy, nádherný popis emocí a výborně "zamotaný" příběh, který se postupně odkrývá a i když si myslíte, že víte.. Vracet se ke knížce nebudu, zápletka rozmotána, ale rozhodně jedna z těch, které stojí za přečtení!

15.01.2019 4 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Krásný příběh, pro mě moc milé překvapení. Délka knihy mně osobně nevadila, naopak mě to bavilo, nic nebylo uspěchané, ten vztah se vyvíjel postupně. Jestli mi něco na knize vadilo, bylo to to jejich věčné "Věříš mi? Věřím! Opravdu? Opravdu! Přísaháš?.." Asi to bylo opodstatněné při tom všem v čem žili, ale stejně, lezli mi s tím někdy na nervy.. Oba ;-) A teď už se těším na druhý díl, jsem ráda, že ten příběh ještě nekončí..

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tak jsem právě dočetla další pohádku o tom, kterak zlobivý kluk tu správnou holku našel a na jinou už nepomyslel.. Ale což, je to čtivé, je to vtipné. Na Hannu s Gerettem už asi žádná dvojice ze série mít nemůže, ale to jsem ani nečekala. A tak jim přejme to jejich Happily ever after ;-) Na odreagování určitě jedna z těch knih co můžu doporučit.
PS: znovu přečteno v rámci "přípravy" na nově vydaný poslední díl série. A pořád musím říct, že tahle parta hokejistů mě baví ;-)

Plán Plán Elle Kennedy

Jsem asi ráda, že série končí, protože i když příběh Tucka a Sabriny byl jiný, jakoby se nelišil od předchozích.. Je načase začíst se do něčeho jiného, přesto jsem ráda, že jsem si přečetla i tento příběh a vím, jak to se všemi dopadlo ;-)
PS: přiznám se, že se mi do znovučtení o této dvojici vůbec nechtělo, minule mě bavili asi nejmíň. A tentokrát? Všechno jinak, měním hodnocení, dávám plný počet ;-) A teď už konečně ODKAZ..

30.12.2018 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Knížky, pod kterými je podepsaná Elle Kennedy, mě baví, její styl mi sedí, jsou to milé jednohubky ;-) Trochu mi chyběl ten "wow efekt" jako u Návrhu, úplně první knížky o hokejistech, kterou jsem od ní četla.. Ale i tak určitě stála za přečtení ;-) Oba řešili přeci jen už trochu dospělejší starosti a to bylo fajn..

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Pokud hledáte knížku u které si odpočinete a pobavíte se, jste tady správně. Žádné intelektuální čtení, žádná překvapivá akce, vlastně dost neuvěřitelných "nesouladů".. Jakože 5 let se denně potkávají v práci a bydlí vedle sebe a jednoho dne uhodí blesk? Tak věřím lecčemu, ale toto? Taky bych řekla, že jejich chování často neodpovídá věku, spíš jsou to dva puberťáci.. Ale.. Já nehledala žádné intelektuální čtení a dostala jsem co jsem očekávala. Občas vážně vtipné, děj utíkal, prostě prima čtení na léto :-)

30.12.2018 3 z 5