Loola Loola komentáře u knih

Jako by se vypařila Jako by se vypařila Minka Kent

Takové nějaké nemastné neslané a jakoby psané, že autorka prostě potřebovala napsat nejakou další knihu :-( ...Zmizela je prostě zmizela

19.07.2020 2 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Tak od této knihy jsem čekala víc ???? ...začátek se mi líbil a četla se hezky, ale ten konec jsem čekala krapet jiný - promyslenejsi a prostě "wau to jsem necekala", ale to se nestalo

29.01.2020 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Začátek byl obcas trochu pomalý a postavy roztodivné, ale konec byl opravdu nečekaný. Od této autorky byla lepší kniha Zmizelá.

12.01.2020

Přízraky Brynn Wilderové Přízraky Brynn Wilderové Wendy Webb

Horor to fakt nebyl. Myšlenka o návštěvě duší byla milá, ale setkání připomínalo červenou knihovnu. Taková oddechová kniha se zajímavým koncem.

12.06.2023 3 z 5

Děsy Leigh Harkerové Děsy Leigh Harkerové Darcy Coates

Prostě jiné... Začala jsem tuto knížku číst po dočtení série Černá zima a myšlenka nebyla špatná, ale bylo to takové pomalé čtení. Napětí nějak vyprchalo. Už velmi brzo mě napadlo, kde asi Leigh je.

24.05.2023 3 z 5

Hana Mašková Hana Mašková Hana Kotíková

Spíš se zde řešila její despotická matka. Nepřišlo mi to jako biografie (kromě fotek), ale spíš román o Haně Maškové a její matce. Obdivuji její nadšení, dřinu a odhodlání v drsném sportu jako je krasobruslení, ale čekala jsem v této knize víc jí než matky.

28.04.2023 2 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Hustý! Myšlenka "samoprav" lidského těla super a lepší než díl první. Třetí si určitě přečtu také.

11.08.2022 5 z 5

Vím, co jsi udělala Vím, co jsi udělala Lucia Braunová

Chtěla jsem ji asi odložit, ale chtěla jsem ji asi zároveň zkusit, jestli překvapí. Dělalo mi problém orientovat se v postavách, jejich jménech a kdo je ke komu. Po půlce už dobrý, ale závěr byl po tom všem celkem rychlý a pro mě "zase ty jména", tak jsem četla některé odstavce znova. Docela mě mrzelo, že ta tajemná postava nebyla víc "živá" a využitá. Knížku jsem dočetla, ale tak nějak mě asi nenadchla. Zápletka vztahová byla nakonec vlastně taková detektivka.

12.04.2022 2 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Rychle přečtená červená knihovna :-)

30.07.2020 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Příjemná oddechovka, která se hezky četla. Ten konec jsem čekala trochu jinačí... ale jelikož je i další díl, o kterém jsem předtím nevěděla, tak už chápu :-D ...druhý si určitě najdu také...

23.01.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben