lusitta05 lusitta05 komentáře u knih

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Taká pekná oddychovka, nič prekvapujúce. Tiež mi tam chýbala tá chémia medzi hlavnými hrdinami, hlavne Will bol strašne slabý odvar. Ale dalo sa.

31.05.2022 3 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Je pravda že príbeh je hrozne pomalý a zdĺhavý,ale asi sa mi trafil do nálady a celkom dobre sa mi čítal. Nebol vtipný,ani tej romantiky nič moc,ale vedela som som, že k tomu príde a ten koniec bol fajn.

29.05.2022 4 z 5

Bouřlivá noc Bouřlivá noc Elle Kennedy

Zakončenie podľa mojich predstáv. Elle jednoducho umí, nemám čo vytknúť, lebo si rada oddýchnem pri takýchto románoch. Zábavné, vtipné, romantické, ľahko to odsýpa a ten sex! Čo dodať...

23.05.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Uf, ja to asi ani nedočítam a podľa komentárov to asi nebude ani vadiť. Strašne ma to nudilo hneď od začiatku, ale neznášam nedočítané knihy. Ešte si to rozmyslím, ale asi strata času.

18.05.2022 2 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Tak táto ma presvedčila, že to autorka vie, bolo to fajn čítanie, napodiv som sa nenudila a príbeh pekne odsýpal.

17.05.2022 4 z 5

Král Král Devney Perry

Bolo to super a zase skvelá ženská hrdinka, presne ako má byť. Že tam bolo erotiky menej, tiež ničomu neuškodilo, veď chémia fungovala medzi nimi skvele. Dasha by som rada videla naživo aj s tou jeho motorkou. :) Že sa vlastne nič nevysvetlilo ma trochu zaskočilo,ale to si určite autorka necháva na ďalší diel.

06.05.2022 5 z 5

Kouzlo ve větru Kouzlo ve větru Christine Feehan

Prečítať sa to dalo,ale spracovanie žiadny zázrak. Trochu zrýchlené, tak ešte uvidím či sa pustím do ďalšej časti.

03.05.2022 3 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Veľmi pekné, až nemám slov. Dojímavý, srdcervúci príbeh lásky a nádeje.

01.05.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Je to síce asi pre mladšie ročníky, ale rada si takéto príbehy prečítam. A konečne niečo výnimočné, chlap nie je prvotriedny playboy! :) Bella mi nebola až tak sympatická, ale nechcem byť pokrytecká, takže nakoniec to bol veľmi pekný príbeh.

28.04.2022 4 z 5

Projekt snov Projekt snov Lauren Asher

Bolo to celkom fajn. Akurát záver bol taký sladký až mi to vadilo. Druhý brat v ďalšom príbehu by mohol byť väčší drsniak.

22.04.2022 3 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Tak toto naozaj potešilo moju romantickú dušu čitateľa. Tak som si príbeh dlho neužila. Hrozne som obom fandila,aby našli pravú lásku,svoju spriaznenú dušu. Bolo to krásne napísané.

18.04.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Pretože ja takéto môžem,tak mi nevadí ani že je to také krátke. Skvele napísaná erotika, ja som spokojná.

16.04.2022 5 z 5

Dům v zátoce Dům v zátoce Mary Ellen Taylor

Aj ja som mala zo začiatku trochu problém zorientovať sa v menách,kto ku komu patrí,ale nakoniec to bol veľmi pekný príbeh.

15.04.2022 4 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Také príjemné čítanie,aj mne sa to veľmi páčilo a ulahodilo to mojej duši. Za mňa super.

10.04.2022 4 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Ja som si ju teda užila,trafila sa mi presne do nálady. Bolo to svieže, vtipné, oddychovka ako má byť.

08.04.2022 4 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Uf, nudné a dlhé, aspoň mne sa zdalo,lebo som sa nemohla dočkať konca a nechcela som knihu odložiť nedočítanú. Nemalo to žiadne grády.

04.04.2022 2 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

No to teda fakt nie je žiadna vrcholová literatúra a tentokrát som dosť sklamaná. Nedočítala som, a neviem, či sa ešte niekedy k príbehu vrátim a dočítam, a už vôbec asi nebudem uvažovať nad pokračovaním. Teraz letia poľské autorky, ale akosi kvalita upadá, žeby toho bolo už priveľa? Úplne vystihla hodnotenie Lenka.Vílka, presne moje myšlienky. Ak je niečoho priveľa, ešte to neznamená, že je to lepšie. Jednu * dávam za snahu.

28.03.2022 1 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Celkom ujde,ale čítala som už lepšie. Možno to vylepší pokračovanie.

26.03.2022 3 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

Žiadny zázrak, taký priemerný príbeh,ale čítať sa to dalo.

20.03.2022 3 z 5

Milovat Annu Milovat Annu Janet Chapman

Pekný príbeh, mám také rada, takže ja som spokojná. Obálky sú absolútne nepatričné.

15.03.2022 4 z 5