madonna6956 madonna6956 komentáře u knih

Přechod do Zlatého věku v roce 2032 Přechod do Zlatého věku v roce 2032 Diana Cooper

Četla jsem a asi si přečtu znovu obecně knihy této autorky. :) Dám tomu šanci. :)

06.11.2017

Světla andělů Světla andělů Diana Cooper

Má první ezoterická kniha. Pěkná, úsměvná, plná naděje, zajímavá.

Andělská čísla Andělská čísla Doreen Virtue

Věřím na význam číslic a věřím, že s námi Vesmír neustále komunikuje. Vidět několik dnů po sobě čísla 234 není náhody. Super kniha. :)

Zázraky archanděla Gabriela Zázraky archanděla Gabriela Doreen Virtue

Celkem pěkná knížka plná krásných ilustrací a zajímavých příběhů.

Zámek (komiks) Zámek (komiks) David Zane Mairowitz

Franze Kafku obdivuji, komiks hezky nakreslený, ovšem děj pro mě zmatený.

06.11.2017 odpad!

One Direction - Kdo jsme One Direction - Kdo jsme kolektiv autorů

Velice čtivá, zábavná a veselá kniha od skupiny 1D. Musím říct, že mě opravdu ohromili. Krásné fotografie, citáty, zajímavý popis jejich osoby z dětství, dospívání, X factoru, slávy, turné a zkušenosti s fanoušky. Je vidět, že si fanoušků váží.
Miluju je jako skupinu a i zvlášť.
Těším se, až si knihu koupím. :)

06.11.2017 5 z 5

Karel Jan Schwarzenberg: Knížecí život Karel Jan Schwarzenberg: Knížecí život Karel Schwarzenberg

Velice čtivá a poutavá kniha. Karel Schwarzenberg poutavě vypráví o svém rodu, o historii a o svém životě.

06.11.2017 5 z 5

Jak udělat revoluci: Zápisky z trestanecké kolonie Jak udělat revoluci: Zápisky z trestanecké kolonie Naděžda Tolokonnikova

Skvělá, pravdivá, inspirativní kniha od charismatické a silné bojovnice Naděždy Tolokonnikovové.
Riot Riot.
Viva la revolución.

05.11.2017 5 z 5

Okolí touto knihou okouzleno, já nikoli. Nezaujal mě styl psaní. Snažila jsem se dát této knize několikrát šanci a nemohla jsem jí od úvodu dočíst. Není to tím, že bych nesouhlasila s moudrostí. Naopak s tou souhlasím. Spíš se mi nelíbil styl psaní a obecně.
Tajemství mi sedí víc! :P
V Duškově podání mě Čtyři Dohody přijdou mnohem vtipnější, lepší, má to větší šťávu. :)

30.10.2017 odpad!

Žlutý baron Žlutý baron Jakub Patočka

Tuto knihu doporučuji všem, kterým záleží na naší zemi. Kniha je čtivá. Vyzná se v ní i laik, ale i odborník. Samozřejmě, že Babiše jsem nevolila. Myslím si, že tahle kniha se musí dostat do ruky více lidem. Děkuji autorům!

30.10.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Téhle knize jsem podlehla asi tak jako Anastasia Greyovi. :)
Čte se mi hodně rychle a čte se jedním dechem. Úplně mně baví. Myslím si, že toto dílo je velice podhodnocené a revoluční. Jo, sex tam je, ale to je jedna ze součástí. Mám pocit, že lidé, kteří toto dílo odsoudili, tak se na to dívali s uzavřenou myslí. To samé platí o filmu. V tomto příběhu je sex, ale není to o něm. To je jako kdybych řekla, že Stmívání je o fázi měsíce :DD, v kontextu jo, ale je to o vztahu mezi upírem a člověkem. A vlcích a spoustu dalších věcech. Stačí jen číst. Jsem šťastná žena ve šťastném partnerství a tahle kniha mi hodně pomohla. Cítím se lépe než dřív a jsem vděčná za vše co mám, miluju svojí lásku! :-*
Filmové zpracování jsem viděla a jsem příjemně překvapená. Těším se na 3. díl a na to, až celou tuto sérii dočtu.

18.07.2017 5 z 5

Malý princ (komiks) Malý princ (komiks) Antoine de Saint-Exupéry

Tento příběh mě velice dojal :')
A kresby jsou pěkné a písmo taky a styl písma a kreseb má svůj význam. Za mě 5 *****

20.03.2017 5 z 5

Thovt - projekt lidstvo Thovt - projekt lidstvo Kerstin Simoné

Na jednu stranu je zde spoustu zajímavých informací, ale na druhou stranu ne se všemi souhlasím.
S mírem a láskou souhlasím, s ohleduplnosti k dětem, zvířatům a našim životům taky, ale nesouhlasím s tím, že je mikrovlnka škodlivá :)

06.02.2017 2 z 5

Zázrační jednorožci Zázrační jednorožci Diana Cooper

Nikdo vám nemůže říct, jak máte žít svůj život. Jenom vy sami.
Jednorožci se mi líbí a jsem jimi fascinována, ovšem tahle kniha mě moc nezaujala.

06.02.2017 3 z 5

Krištáľové deti Krištáľové deti Doreen Virtue

Já jsem křišťálová.
Překvapilo mě, jak to, co se psalo v knize.
A překvapilo mě to jak na jednu stranu, tak na druhou.
Na jednu stranu se mi potvrdilo to, že mám hudební nadání a paměť a za to jsem ráda a na druhou stranu se zde píše, že křišťálové děti mají milé rodiče.
Já to tak vůbec neměla.
Opět jsem cítila, že ezoterika je byznys, ale přesto to mohlo někomu v 90. letech pomoci... :)

06.02.2017 3 z 5

Léčení čaker Léčení čaker Doreen Virtue

Názory autorky, které v dalších jejich knihách vyvrací.
Ezoterika je tvrdý byznys.
Ale myslím si, že některé názory v této knize jsou fajn a že někomu se to může líbit. :)

06.02.2017 2 z 5

Léčivé karty archanděla Rafaela Léčivé karty archanděla Rafaela Doreen Virtue

Překvapuje mě, jak jsou tyto karty přesné. Dříve mi hodně pomohly a myslím si, že je zde spousta hezkých obrázků. :)

Pozemští andělé Pozemští andělé Doreen Virtue

Vlastně v knize jsem se dozvěděla, že jsem Vesmírná bytost.
Snad všichni jsme vesmírné bytosti, protože žijeme ve Vesmíru. Dozvěděla jsem se věci, které jsem ovšem ale o sobě už věděla.Ovšem ale otázky v dotazníku ''Jaký typ pozemského anděla jste vy?'' bych řekla, že jsem všechno z toho. Moje názory na věci se mění podle nálady. Třeba jedna z otázek: ''Máš radši zvířata a rostliny než lidi.'' Zbožňuji zvířata i rostliny. Mám ráda celkem i lidi, ale někdy mě naštvou, tak mám radši zvířata. Kanadské žerty mám taky ráda jak kdy. Je zde spoustu otázek, na které se mi absolutně odpovědět nedá, protože je cítím pokaždé jinak. Ale určitě má ta kniha něco do sebe a podílela se i částečně na tom, že si uvědomuji, že jsem v pořádku.
V závěru vlastně ezoterické knihy vás učí, abyste je nepotřebovali. :)

06.02.2017 4 z 5

Víly Víly Doreen Virtue

Skutečně oddychová kniha, která mi nediktuje dogma.
Ve víly věřím, líbí se mi, fascinují mě. Přírodu miluji a miluji zvířata.
Jedna z mála knih od Doreen, při které se dá relaxovat. :)

06.02.2017 5 z 5

Vykládací karty archanděla Michaela Vykládací karty archanděla Michaela Doreen Virtue

Tyhle karty mi dříve velice pomohly.
Více si rozumím, naslouchám a pěstuji k sobě sebelásky.
Ty karty mají moc hezké obrázky.