malazluta malazluta komentáře u knih

Princ Princ Sylvain Reynard

Takový "oslí můstek" mezi Gabrielovou trilogií a trilogií z Florencie. Autor měl potřebu vzájemně provázat dva zcela rozdílné světy...zdánlivě rozdílné.

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tradiční pohodová oddechovka ... Elle Kennedy mě zatím nikdy nezklamala.

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Jsou knihy, které člověka ovlivní, někdy i na celý život... a toto je jedna z nich.

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Colleen Hoover opět nezklamala. Toto je první kniha, ke které jsem si pořídila i soundtrack, který celý příběh perfektně dokreslil.

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Tato kniha mě zrovna nenadchla... celý děj byl jako hlavní hrdinové knihy - nudný.

Šéf Šéf Vi Keeland

Typické odpočinkové čtení, tradiční příběh, který jste v různých obměnách asi četli již mnohokrát, ale co na tom. Knížka je pěkně napsaná a opravdu mě bavila vzájemná interakce hlavních hrdinů... příjemná oddechovka, doporučuju.

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Zatím nejslabší kniha celé série...

Víťazstvo Víťazstvo Marie Force

Děj prakticky žádný, "Vítězství" je to především moje, protože jsem celou sérii dočetla... a už se k ní nevrátím.

13.06.2019 1 z 5

Odvaha Odvaha M.S. Force (p)

Marně jsem doufala, že autorka příběh posune někam dál, ale "jede" pořád v těch stejných vyjetých kolejích...klišé střídá klišé. O "Odvahu" se jednalo spíše v mém případě, že jsem knihu dočetla dokonce.

13.06.2019 1 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Moc se mi líbily dialogy Emerie a Drewa, bavily mě. Příjemný a pohodový příběh, totální oddechovka.

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Trošku zbytečná kniha, která do příběhu nic nového nepřináší. Ale bylo milé přečíst si zase něco o Abby a Travisovi.

Skok do neznáma Skok do neznáma Jessica Ann Redmerski

Této knize chyběl spád, enerigie... prostě něco. Asi jsem od autorky po Na hraně zapomnění a Na hraně věčnosti čekala něco víc.

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Za mě povedený díl, který rozhodně nepatří k neslabším v celé sérii (tím je pro mě jednoznačně Marco). Líbil se mi tím, že to bylo zase něco trošku jiného. A Asadovy hlášky o velbloudech stále nemají chybu:-)

Omyl Omyl Elle Kennedy

Další povedená kniha od Elle Kennedy .... bohužel ostatní díly série Off- Campus se mi líbili o chloupek víc. Ale i tak je to příjemná oddechovka.

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Napínavé a brutální... šok, který jsem měla z prvního dílu, se už nekonal. Tentokrát jsem již věděla, co od autora očekávat. Ikdyž mi přijde divné v tomto případě říct, že se mi příběh líbil ... ale asi to tak bude.

13.06.2019 4 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Na této knize vlastně není nic špatně.... bohužel jiné knihy této autorky mám raději.

Návrh Návrh Elle Kennedy

Elle Kennedy je moje oblíbená autorka a tato kniha mě opět nezklamala - přečetla jsem jí jedním dechem.

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Ufff, opravdu drsná kniha, ale člověk se od ní nemohl otrhnout.

13.06.2019 4 z 5

Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance Neil Gaiman

Knihy Neila Gaimana jsou pro mě sázka na jistotu a srdcová záležitost.

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Čekala jsem od této knihy víc...