malazluta malazluta komentáře u knih

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Moje oblíbená historická romance

Podivné zásnuby Podivné zásnuby Jayne Ann Krentz

Romantická knížka a detektivka v jednom ... a co na tom, že vraha uhádnete dříve, než asi autorka zamýšlela... já jsem se bavila.

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Kendall Ryan

Důstojné zakončení série, tentokrát s jinými hlavními hrdiny.

Turbulence touhy Turbulence touhy Kendall Ryan

Zakončení příběhu Emily a Bena... mrcha ostrouhala a hlavní hrdinové žili šťastně až do smrti:-)

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Tato knížka je pravou zástupkyní žánru románů pro ženy - má symatické hlavní hrdiny, dostatečně atraktivní prostředí, kde se točí peníze (modelingová agentura) a patřičně protivnou mrchu, která nechce hlavního hrdinu pustit ze svých spárů.... ale byť jsem takový příběh četla v jistých obměnách již několikrát, já se u něj především dobře bavila a to byl vlastně účel.

Nečekaná touha Nečekaná touha Gail McHugh

Trošku slabší druhý díl série Collide... ale i tak se jedná o důstojné zakončení příběhu.

Nečekané setkání Nečekané setkání Gail McHugh

Již stokrát napsaný příběh v čtivém a příjemném podání.

Naštěstí (ne)máme mléko Naštěstí (ne)máme mléko Neil Gaiman

Gaimanův skvělý příběh určený pro menší čtenáře.

Hra s láskou Hra s láskou R. L. Mathewson

Příběh v této knize je totálně nereálný - děj, postavy....prostě všechno. Tato kniha je především vtipná a já se nevýslovně bavila, už se těším na další díl o této autorky.

Projekt potomek Projekt potomek Graeme Simsion

Za mě trošku zklamání, u prvního dílu jsem se bavila, u tohoto dílu mi bylo Dona Tillmana místy hodně líto.

Leova šance Leova šance Mia Sheridan

Tuto knizku je lepší číst s větším časovým odstupem od prvního dílu, neboť je to stejný příběh akorát z druhého pohledu. Sama o sobě je knížka pohodová a čte se opravdu rychle.

Převážně neškodná Převážně neškodná Douglas Adams

Převážně neškodná ... ten název na tuto knihu opravdu sedí.

Tryzna Tryzna Neil Gaiman

Poslední kniha o Sandmanovi, která vlastně poslední knihou není.

13.06.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

K celé sérii o Harry Potterovi jsem přistupovala opatrně. Z počátku mě hodně odrazoval ten mediální rozruch kolem knih této autorky. Celou serii od začátku až do konce jsem si přečetla poměrně nedávno a musím dodat, že jsem ji zvládla jedním dechem. J.K.Rowlingová má opravdu talent a úžasnou fantazii, stvořila příběh, který je jedinečný, napínavý a nejde se od něj odtrhnout.

13.06.2019 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

13.06.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

13.06.2019 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

13.06.2019 4 z 5

To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana II To nejlepší ze Smoljaka, Svěráka a Járy Cimrmana II Zdeněk Svěrák

Cokoliv z pera autorů Svěrák/Smoljak můžu vidět/číst znovu a znovu....