malazluta malazluta komentáře u knih

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Při tomto pokračování jsem se poněkud nudila... míň je někdy víc.

04.06.2019 3 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Tradiční oddychovka, dobře napsaná .. nic víc, nic míň.

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu Kathleen A. Tucker

První dva díly této série byly super, třetí díl už z mého pohledu mírně pokulhával... Pátá cesta k pádu bohužel kvalit prvních dvou dílů taky nedosáhla, ale navzdory tomu, není to špatné čtení.

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou Kathleen A. Tucker

Autorčin styl psaní se mi líbí... první dva díly série jsem přečetla jedním dechem. Tento díl je z mého pohledu už poněkud slabší, ale i tak tuto knihu řadím k těm lepším, které se v tomto žánru dají na trhu najít.

Jedna malá lež Jedna malá lež Kathleen A. Tucker

Více než důstojné pokračování série "Deset malých nadechnutí". Stejně jako první díl se mi i tento líbil, je to trošku jiný příběh a těžko říct, jestli je lepší tento, nebo díl předchozí.

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí Kathleen A. Tucker

Tato kniha je všechno - veselá i smutná, romantický příběh na pozadí tragické události. Moc se mi líbila, jednou se k ní vrátím.

Sever a Jih. Díl III. Sever a Jih. Díl III. Elizabeth Gaskell

Miluju minisérii, kterou natočila BBC a mě opravdu hodně potěšilo, že se tento román dočkal i českého překladu. Všechny tři díly jsou skvělé a ani v nejmenším mě nezklamaly.

Sever a Jih. Díl II. Sever a Jih. Díl II. Elizabeth Gaskell

Lov Lov Elle Kennedy

Elle Kennedy mě prostě baví a každá její kniha je pro mě sázka na jistotu. Už se těším na další.

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Již několikáté zpracování stále stejného příběhu nevlastních sourozenců, ale nečetlo se to vůbec špatně... příjemná oddechovka.

Iskrenie Iskrenie Samantha Young

Celkem zbytečné pokračování, ale bylo fajn si opět přečíst něco o Natovi a Olivii.

04.06.2019 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Knize nejde nic moc vytknout, je čtivá, pohodová, příjemně plyne ... akorát se jedná o již "stokrát" omílané téma a tato kniha není ničím výjimečná, takže u mě asi brzo zapadne v zapomnění mezi jí podobné.

04.06.2019 3 z 5

Autor opět nezklamal, zábavné čtení, přečteno jedním dechem ... akorát jsem u této knihy měla pořád chuť na rýži:-)

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Pohodová nenáročná oddechovka pro milovníky filmu.

04.06.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Příjemné překvapení, přiznávám, že jsem podle názvu / anotace jsem čekala něco jiného, ale v konečném výsledku z tohto vyšla kniha líp než očekávání.

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Příjemná oddechovka, byť poněkud předvídatelná... ale to mi u knih tohoto žánru zase tolik nevadí.

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Něco tak nudného jsem hodně dlouho nečetla. Ta jedna hvězdička je spíš pro mě, že jsem knihu zvládla až do úplného konce. Doporučuji číst pouze v případě, že jste na dovolené a zapoměli jste si vzít sebou prášky na spaní.

19.10.2018 1 z 5

Cnosť Cnosť Marie Force

(SPOILER) **omlouvám se za případné spoilery** Od knihy jsem nic nečekala, o to větší je pro mě zklamání, že se jedná o stokrát omílané klišé, které nepřináší nic nového, jenom nudu, kterou nezachrání ani mírně dramatický konec. Jedná se o pořád to stejné schéma – mladá, poznamenaná a poněkud naivní dívenka a ten nejvíc sexy muž, úspěšný, slavný a náležitě bohatý, s trošku temnou stránkou osobnosti. Hlavní hrdinové jsou patřičně traumatizovaní – ona minulostí, on přítomností a to především tím, že jí nemůže nařezat. Nemůžu se zbavit dojmu, že na téma BDSM se už nic nového a originálního napsat nedá. Automaticky mě při čtení této knihy napadaly jiné knihy - Padesát odstínů čehokoliv, které mi přišly opravdu špatně napsané a E.L.James je (podle mě) opravdu špatná spisovatelka...autorka této knihy je na tom, dle mého názoru, o poznání lépe, jenom škoda, že nevyužila svůj potenciál a stvořila dílo, které jen zapadne v šedi jemu podobných. Každopádně o dalšího dílu se asi začtu - s nadějí, že autorka přece jenom něčím překvapí, ikdyž o tom silně pochybuji.

09.03.2018 2 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Krásné zakončení skvělé série.

05.03.2018 5 z 5

Tajemství Tajemství Anna Todd

Začíná mě překvapovat, jak autorka může děj ještě víc zamotat, jen aby jej mohla ještě víc natáhnout a (pokud možno) z něj vyždímat další stránky ... další díl. Stokrát omílané klišé, celá tato série mi začíná připomínat soutěž v co největším počtu napsaných stran. U tohoto dílu jsem dospěla k jednoznačnému závěru, že hlavní hrdina je psychicky nemocný jedinec, který by se měl léčit - nejlépe v nějakém uzavřeném zařízení... a hlavní hrdinka je labilní trpitelka, kterou by tam měli zavřít taky...

02.03.2018 1 z 5