malazluta malazluta komentáře u knih

Blbá sázka o fajn kluka Blbá sázka o fajn kluka Shana Norris

Pohodová romantická kniha spíše pro náctileté.

Povídky Povídky Zdeněk Svěrák

Zděněk Svěrák je prostě jistota, která mě nikdy nezklamala. Jeho cit pro češtinu je obdivuhodný.

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Kdyby autorka čtvrtý a pátý díl "smrskla" do jenoho, tak bych z této série měla pocit o něco lepší. Své hodnocení tohoto posledního dílu jsem nakonec zvýšila o jednu *, než jsem původně zamýšlela, a to díky zvratu ke konci příběhu.

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Zvědavost mi po prvním díle nedala a pustila jsem se do pokračování s cílem zjistit, co autorka vymyslela v příběhu nového. No, zvratů je v této knize opravdu dost, a dle mého názoru bohužel na úkor příběhu, který mi občas připomínal nějaký špatný nekonečný seriál.

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

Styl, kterým je tato kniha napsaná, je čtivý. Problém je ovšem hlavní hrdinka, která si sympatie čtenáře získá jenom stěží. No, jednou tuto knihu přečíst stačilo.

Dokonalý muž Dokonalý muž Linda S. Howington

Romantická detektivka ... příjemná odpočinková kniha.

Předehra Předehra Neil Gaiman

Dokonalá grafika, skvělý příběh... další povedená kniha od N. Gaimana.

18.06.2019 5 z 5

Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Láska podle Shakespeara: Sen noci univerzitní Georgina Guthrie

Příjemná oddechová kniha.

Plán Plán Elle Kennedy

Další povedená kniha této autorky.

Bez pravidel Bez pravidel Lauren Weisberger

Jako milovnice tenisu jsem si nemyslela, že by mě kniha z tenisového prostředí mohla nudit.... no stalo se.

14.06.2019 2 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tato kniha je pro mě srdcová záležitost.

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Hodně slušná detektivka, napínavá, která drží tempo od začátku do konce.

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Jiné knihy těchto autorek jsou lepší, ale i tak tento příběh poměrně povedený. Takový lepší průměr.

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Zajímavý, napínavý příběh...autorka opět nezklamala.

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Příjemná oddechová kniha.

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Nejdřív jsem znala film, který z nějakého zvráceného důvodu mám opravdu hodně ráda. Ke knize jsem přistupovala s obezřetností. Ono většinou srovnání film/kniha nedopadne dobře, ve většině případů kniha vyhrává, ale i tak ... Toto je jeden z případů, kdy se nemůžu rozhodnout, jestli mám raději filmové zpracování nebo knižní předlohu (zatím se mi podařilo být tolik rozpolcená jenom u Saturnina). Při čtení Spalovače mrtvol jsem si neustále představovala Rudolfa Hrušinského jako Kopfrkingla a i ostatní postavy byly v mé představivosti hodně ovlivněné tím, co zná člověk z filmu. Snad právě proto jsem v knize nacházela především jeho hororovou a zvrácenou podstatu. Jeho pitoreskní, grostekní a divně-komendiální rovinu snad objevím až si knihu přečtu podruhé.

Plamen a květ Plamen a květ Kathleen E. Woodiwiss

Tato kniha byla příjemným překvapením.

Skóre Skóre Elle Kennedy

Snad nejvtipnější díl celé série Off-Campus, no ikdyž až na ten konec. Ale i tak, moc jsem se u této knihy bavila.

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Všechny postavy ze série Dublin Street mám moc ráda, takže Cole není výjimka. Další povedený díl, tato autorka je moje srdcová záležitost.

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tato kniha se povedla, zajímavý příběh, nečekané zvraty ... co na tom,že čtenář díky náznakům prokoukne pointu příběhu dříve, než autorka zamýšlela.