malazluta malazluta komentáře u knih

Skandální zásnuby Skandální zásnuby Gayle Callen

Pěkný, čtivý příběh.

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Tuto knihu poněkud sráží fakt, že zvrat, na který stále čekáme, je až na konci a naděje na to, že by vyšlo pokračování v českém jazyce, je jak se zdá nulová. Kdybych toto věděla, do této knihy bych se asi nezačetla. Škoda, mohla to být povedená fantasy série.

Sladké vykúpenie Sladké vykúpenie Jamie McGuire

Další pokračování o jednom z bratrů Maddoxových, tentokrát o Thomasovi. Není to špatné čtení, ale musím říct, že z knih, co z této série doposud vyšly, mi přišla nejméně zajímavá.

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Měla jsem obavy se do této knihy začíst, protože, co si budeme nahlávat, většina pokračování úspěšných knih z pera jiného autora nedopadla dobře. Ale musím uznat, že David Lagercrantz se se sérií Milenium popasoval více než dobře. Sieg Larsson byl jedinečný autor a pokračování z pera Lagercrantze je opravdu důstojné. Zachoval gró celého příběhu, nekopíroval Larssonův styl psaní a vdechl mu svůj osobitý styl. Mě tato kniha prostě bavila.

Hrdina Hrdina Samantha Young

Tato autorka snad ani neumí napsat špatnou knihu... další povedený příběh.

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Krásná kniha od výborné autorky.

Girl Online - Na turné Girl Online - Na turné Zoe Sugg

Romantická knížka pro náctileté, kdybych ji četla ve věku, pro který je napsaná, líbila by se mi asi víc.

Půlstoletí s Cimrmanem Půlstoletí s Cimrmanem Zdeněk Svěrák

Kniha která pobaví a zahřeje na srdci, ale nevyhne se ani smutku v podobě dopisu pro pana Smoljaka.

Láska v nebezpečí Láska v nebezpečí Julia Quinn

V této historické romanci je všechno, láska, nebezpečí, vtipné momenty ... a to vše dohromady dává příjemnou oddechovku ke které se ráda vrátím.

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Je těžké číst knihu, když si myslíte, že hlavní hrdinka je hloupá. Ale na druhou stranu, kdyby se nechvala, tak jak se chovala, tak by nebyl žádný příběh.

Marťan Marťan Andy Weir

Neskutečně zábavná kniha a originální příběh. K této knize se určitě někdy vrátím.

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tuto knihu jsem doslova "zhltla". Povedená kniha povedené série.

Deset důvodů, proč tě miluji Deset důvodů, proč tě miluji Julia Quinn

Povedená kniha od oblíbené autorky.

Jako v ráji Jako v ráji Julia Quinn

Tuto autorku mám opravdu ráda, její historické romance jsem pohodové, vtipné a se sympatickými hrdiny. Tato kniha není výjimkou a už se těším na další díly série.

Noc jako ta dnešní Noc jako ta dnešní Julia Quinn

Pěkný příběh, bohužel jiné knihy této autorky se mi líbily víc.

Všechny tvé polibky Všechny tvé polibky Julia Quinn

Hezký příběh, kniha se příjemně čte. Povedená historická romance pro chvíle oddechu.

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Povedená historická romance, ještě se k ní někdy vrátím.

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Skvost americké literatury, ale upřímně, po tom, jak je kniha všude vyzvihovaná, jsem čekala trošku víc. Navzdory tomu je to krásná kniha, která určitě stojí za přečtení.

Oddaná tobě Oddaná tobě Laurelin Paige

Zakončení série sice přineslo nějaké to drama, ale celkově hodnotím tuto knihu i celou sérii jako průměrnou. Četla se dobře, ale asi mi nějak nesedla. Možná by chtělo u všech tří knih zredukovat množství stránek, pak by celá série byla svižnější.

Nalezená v tobě Nalezená v tobě Laurelin Paige

Kniha je stejná jako její první díl, průměrná a nic nového nepřináší,