maličkán maličkán komentáře u knih

Zabiják Zabiják Jonathan Kellerman

Skvělá detektivka, dobře se četlo, mohu doporučit.

21.09.2016 4 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Nemůžu hodnotit jinak než za pět hvězd. Perfektní, čtivé, napínavé, ještě lepší než Mrazivé ticho.Hned začínám další knihu od autora: Spouštěč. Mrzí mě, že vyšel u nás jako poslední, ale přitom je to první ze série, snad to nebude naškodu.

28.07.2016 5 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Tak toto byla bomba. Velice čtivě napsaná autobiografie, vše syrově popisováno, bez servítků.Pár posledních stránek jsem dočítala v autě, když jsme jeli nakupovat, kde nikdy nečtu. Je neuvěřitelné, co zákazníci po prostitutkách požadují za praktiky. Hrdince zjevně nebylo nic zatěžko, asi byla sama nymfomanka. Bohužel nejsmutnější na tom bylo to, že do té její celoživotní hry zasáhly děti. Těch mi bylo hrozně líto. A kvůli nim měla takového života nechat, měla spoustu možností. Ale asi jí takový život vyhovoval a nehodlala se ho vzdát.

21.06.2016 5 z 5

Nemilovaní Nemilovaní John Saul

Perfektní kniha, je to moje druhá kniha od autora, opět jsem z ní nadšená. Četla jsem jedním dechem,strhující, napínavé, strašidelné. Co víc dodat. Víc takových knih.

16.06.2016 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Výborná, čtivá kniha. Lisa opět nezklamala.

11.05.2016 5 z 5

Dcera na přání Dcera na přání Kateřina Janouchová

Tato kniha mě docela dostala. Mám 3 syny a první vnouče je zase kluk, tak jsem se zatím holčičky, kterou jsem si také strašně přála nedočkala, ale snad to ještě přijde. Sice jsem nebyla tak posedlá těmi holčičkami jak hrdinka knihy, ale vždy když se narodil další kluk, mě to zamrzelo.Ono je pravda, že je nejdůležitější, že je dítě zdravé a dnes už se 15měsíčního vnoučka nemůžu nabažit. Jak ho nevidím 2 dny, už mi je po něm smutno.

11.04.2016 4 z 5

Kameník Kameník Camilla Läckberg

Úžasný příběh, skvělý děj, velké napětí. Hned od začátku mě chytla a už nepustila. Moje druhá kniha od autorky, u obou veliká spokojenost. Hned sháním další.

06.04.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

První moje kniha od autora, super, moc se mi líbila, škoda, že už je to navazování na předchozí díly, některé věci jsem si musela domýšlet. Ale napětí od začátku do konce, rozuzlení nečekané. Prostě bomba. Budu shánět další knihy .

14.12.2015 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Pěkně se četla, sympatická hrdinka. Pro milovníky thrileru taková oddechovka.Dávám 4.

12.09.2015 4 z 5

Prozrazení Prozrazení Sam Hayes

Moc se mi líbila. Zajímavě protkáno třemi příběhy, ani ve snu by mě nenapadlo rozuzlení. Čtivé, napínavé, doporučuji.

26.08.2015 5 z 5

Smrtící polibek Smrtící polibek Karin Slaughter

Skvělá knížka, napínavý děj, špatně se od ní odchází.

13.05.2015 4 z 5

Oranžové blues Oranžové blues Lenka Lanczová

Teď jsem dočetla a byla to moje první knížka od Lanczové. Co na ni říct? Jsem z těch dříve narozených, ale i přesto se mi dobře četla a dokázala jsem se vžít do role o 35 let mladších lidí, to myslím mluví za vše.

02.04.2015 4 z 5

Tudy cesta nevede Tudy cesta nevede Natasha Cooper

Taková oddychová detektivka, četla se dobře, hodnotím tak průměr.

16.06.2024 3 z 5

Stopy tajemství Stopy tajemství Eileen Goudge

Čtivý psychologický román. Některé pasáže zbytečně prodlužované.

19.05.2024 4 z 5

Na vlastní pěst Na vlastní pěst Kate Holden

Kdysi jsem četla první knihu Na vlastní kůži a velice se mi líbila. Tohle se jí ani z poloviny nevyrovná. Jsem zklamaná z knihy i z hlavní hrdinky.

03.05.2024 2 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Četla jsem již mnoho knih o Holocaustu, tato však patří mezi ty lepší. Hrůzyplný příběh doktorky Edith na mne opravdu zapůsobil. První polovina knihy mne úplně pohltila, dále mi přišla už trochu zdlouhavá i když příběhy dalších pacientů z její psychiatrické praxe mne zaujaly.

17.04.2024 4 z 5

Pravda krvácí Pravda krvácí Tony Black

Povedená krimi bez hluchých míst. Napětí od začátku do konce.

10.03.2024 4 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Super čtení, za mne plný počet hveždiček. Miluji tyto rodinné příběhy, s napětím jsem otáčela každou stránku.

19.12.2023 5 z 5

Rez a záře hvězd Rez a záře hvězd Tammy Greenwood

Čtivě napsaný román, na který dlouho nezapomenu. Krátké kapitolky střídající náhledy různých osob Vás nutí číst dál a dál. Hrozné je, že je to příběh podle skutečné události a že se takováto zvěrstva doopravdy dějí. Naivní Sally jsem si hned oblíbila a přála jsem jí, aby se dostala domů. Reakci matky po návratu jsem moc dobře nechápala, asi už byla psychicky na dně. Nečekala jsem takový závěr.

29.11.2023 5 z 5

Ještě jedny zavřené dveře Ještě jedny zavřené dveře Nuala Ellwood

Jednu hvězdičku ubírám, tato kniha byla slabší než Den, kdy se to stalo a Co zbylo z mojí sestry. Trochu mě nudily pasáže, kdy si Vanesa chodila prohlížet domy. Ale jako celek to nebylo špatné.

07.11.2023 4 z 5