mamamia144 mamamia144 komentáře u knih

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Absolutní top thriller. Napínavý, zamotaný, skvělé postavy. Tajemství a zvraty, které vás nutí číst až do poslední stránky. Absolutní bomba. Tak dobrou krimi jsem nečetla už dlouho.

23.06.2024 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Skvělý díl. Čtivý, napínavý, zamotaný, přečteno jedním dechem.
Celá série je top.

26.06.2024 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Knihu mám rozečtenou, a už od prvních stránek se mi moc líbí. Autorka umí vyvolat emoce a pocity tak věrně, jako kdyby viděla postavám do hlavy. Hodnocení po dočtení bude určitě vysoké.

13.09.2024 5 z 5

Tichý zabiják Tichý zabiják Volker Kutscher

Moc povedená a dobře napsaná detektivka v historických kulisách. Tento díl je podle mě ještě povedenější, než ten první. Doporučuji.

12.08.2024 5 z 5

Země Země Marek Epstein

Drsné, smutné, ale výborné čtení.

25.06.2024 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Tuto sérii miluju. Nezastírám. Je napínavá, akční, zamotaná, má originální zápletky a čtivá tak, že nejde odložit. Tento díl byl naprosto skvělý a už vyhlížím i ten další s J.L., co má vyjít na podzim.

08.09.2024 5 z 5

Zimní včely Zimní včely Norbert Scheuer

Krásná kniha. A něco zajímavého o včelách, jako bonus.

18.07.2024 5 z 5

Až najdu klíč Až najdu klíč Alex Ahndoril (p)

Ach jo, Larse Keplera s Joonem Linou miluju, ale tohle ....bylo to zkrátka něco úplně jiného. Dokonce jako kdyby to psal někdo jiný.
Detektivka mi přišla mdlá, nezáživná..... škoda. Snad vyjde brzy díl s Joonem Linou.

10.07.2024 3 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Super čtení. Thriller jak z partesu.

17.08.2024 5 z 5

Dítě prachu Dítě prachu Nguyễn Phan Quế Mai

Bylo to silné, smutné a těžké čtení. Moc hezky napsaná kniha. Ten příběh a postavy teď určitě nějakou dobu nedostanu z hlavy.

26.08.2024 5 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Kruté, a současně poetické? Ano, takové jsou detektivky Monse Kallentofta. Někomu se autorův styl nemusí líbit, ale mně moc, jeho detektivky jsou vynikající. Už čtu druhý díl série.

22.07.2024 4 z 5

Když se nikdo nedívá Když se nikdo nedívá Jennifer Hillier

Od autorky už druhá přečtená kniha a výborná. Vynikající psychothriller, jaký jsem už dlouho nečetla. Všem doporučuji i další autorčiny knihy.

23.06.2024 5 z 5

Ženy vidí za roh Ženy vidí za roh * antologie

Pěkný čtení. Přečteno za jedno odpoledne u vody. Krátké povídky se zajímavými pointami, bavilo mě to, i když jinak povídky nevyhledávám.

07.07.2024 4 z 5

Anatomie skandálu Anatomie skandálu Sarah Vaughan

Nemastné neslané, stejně jako seriálová adaptace na Netflixu.
Bohužel.

24.09.2024 3 z 5