MAU256 MAU256 komentáře u knih

Maddox Maddox Melanie Moreland

I tenhle příběh, který se vypráví o Meddoxovi byl moc krásně psaný. Minulosti se nedá uniknout, ale když se svěříte lidem, které milujete, dá se překonat vše. Již v dříve čtených knihách jsem si oblíbila Bentleyho, Aidena, Emmy, Cammi i Dee, proto jsem ráda, že se to stále točí kolem těchto přátel, samozřejmě, že to nejsou jediné postavy. Už se těším na další příběh - Read.

04.07.2022 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Po knížce Bentley jsem sáhla po knize Aiden. Krásný příběh o tvořící se lásce Cami a Aidena. Srdíčku se prostě poručit nedá, ač se snažil sebevíc, láska zvítězila.

Přitáhl jsem si ji k poslednímu objetí. "Já tady budu vždycky, Sluníčko. Teď už mě máš na krk."

Už se těším na příběh Maddoxe. Všem romantickým dušičkám určitě doporučuji.

30.06.2022 5 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Krásně romantický příběh z krasobruslařského prostředí, bavil mne hned od začátku. Autorka píše krásně čtivě. Jasmin byla neuvěřitelná, brala bych část jí, tu, která se nikdy nevzdává. A Ivan, kdo jiný by k ní patřil, než ten nejlepší? :-)

"Jsi nemožná," zašeptal mi a jeho dech mě pošimral na tváři. Sotva jsem zadržela úsměv. "Ty jsi ještě nemožnější," odsekla jsem šeptem.

Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

21.06.2022 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Krásná romantická knížka. Emmy jsem si zamilovala hned. Byla ten člověk se srdcem na pravém místě, i když v životě to neměla jednoduché. Cami a Dee byly její rodinou. Bentley byl zazobanec, ale ani on to v životě jednoduché neměl. Jeho rodinou se stali Aidam a Meddox. Samozřejmě v knize nechyběl padouch, aby to nebyla jen slaďárna. Knížku jsem zhltla za jedno odpoledne. Už se těším na příběhy o Aidamovi a Meddoxovi a doufám, že v nich budou i Dee a Cami. Knížku mohu jen doporučit.

12.06.2022 5 z 5

Profesor Sympaťák Profesor Sympaťák Leisa Rayven

Ach. Tak tohle bylo krásné. Jak jednoduché by bylo, kdyby se vyslovilo pár slov. Jake jich napsal tolik, a to jen kvůli jedné pravé lásce. Zamilovala jsem si Jakea i Ashu. Jsem ráda, že zde byla i Eden a Paul a všichni ostatní.

Pár vteřin na mě zírá, jako bych si pospojovala všechny tečky, ale stále neviděla celý obrázek. "Ty básně nejsou falešné, jsou přímo od srdce. Všechny emoce v nich jsou opravdové. Jen jsem je nepsal o Ingrid." Zhluboka se nadechne. "Psal jsem je o tobě."

Doporučuji všem romantickým dušičkám ...

04.06.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nevím, něco mi na této knize vadilo. Možná to byla právě Penelope pro to, jak se chovala. Kniha jako taková nebyla špatná, četla hezky, ale není to TA kniha, kterou bych si ještě jednou chtěla přečíst.

26.05.2022 4 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Nemohu říci, zda se mi líbil více první či druhý díl, každý měl něco do sebe.
Jak lze všechno ztratit v jednom okamžiku, bylo to hrozné. Jsem ráda, že to Katy s Richardem nevzdala a Richard, že dostal rozum. Ještě že existují přátelé (na jejich příběhy se už těším).
Romantickým dušičkám mohu jen doporučit. Vždyť, kdo by neměl rád lásku a její příběh se šťastným koncem.

18.05.2022 5 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Krásná čtivá romantická knížka. Jsem moc ráda, že jsem na tuto autorku natrefila. Její příběhy mi dovolují vypnout v této uspěchané době a žít s jejími postavami. Tentokrát to byl příběh o Jillian a její životní lásce. Obdivuji autorku za její příběhy, které jsou spojené se všemi v již dříve psaných knížkách a přitom můžou být čtené každá samostatně. Je vidět jak její postavy z dříve psaných knih v životě pokračují dál. Určitě romantickým dušičkám tuto knížku mohu jen doporučit.

29.04.2022 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Další krásně čtivý příběh, tentokrát o Nickovi a Stef. Stefanii mi byl líto, tohle by neměla zažít žádná žena, ale mít po boku Nicka, ve dvou se dá vše zvládnout. A proč? No přeci láska je mocná čarodějka... ;-). Knížku pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

25.04.2022 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Tahle knížka mě úplně pohltila, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout. Jacka mi bylo chvílemi líto, že nedokáže nikomu důvěřovat, musí to být těžké. Elena byla živel, bez televize a s nálepkou knihovnice :-). Od začátku rande na slepo jsem jí fandila. Romantickým dušičkám se tyhle příběhy nikdy neomrzí. Knížku mohu jen doporučit.

23.04.2022 5 z 5

Trhni si, Ethane Trhni si, Ethane Whitney G. (p)

Další krásná romantická knížka. Jaká škoda, že takový příběh vždycky tak rychle skončí. Kdo by si nepřál takového "nepřítele" jako byl Ethan? A ty dopisy, kdo by nechtěl dostávat ještě rukou psané dopisy. A nechyběla nenápadná zmínka o Carterovi a Ari. Všem romantickým dušičkám doporučuji.

10.04.2022 5 z 5

Mílový klub Mílový klub Liz Tomforde

On je hokejový hráč, který po každém zápase odchází z jinou ženou. Je to jeho image, kterou se kvůli svému agentovi snaží stále udržovat. A poslední dobou je to pro něj stále náročnější, protože už mu takový život nestačí, chtěl by mít to, co má jeho nejlepší kamarád. Jenže dovolí si vůbec, aby ho někdo miloval?

Ona je letuška, která si zrovna z něj na zadek tedy nesedne. Ale je tomu skutečně tak? Pozná jeho skutečné já, do kterého se zamiluje, ale bude jejímu vyznání věřit? A až nakonec uvěří, nebude pro ně už pozdě?

No upřímně, měla jsem obavy z tolika stránek, ale nakonec? Hned od první stránky jsem se začetla, skvěle jsem se bavila a najednou zjišťuji, že jsem na posledních stránkách. Určitě doporučuji a těším se na další díla této autorky, která nyní putuje do mých oblíbených.

14.09.2024 5 z 5

Jen se mnou Jen se mnou Samantha Young

"Moje Statečné srdce, chci, aby tvůj domov byl tam, kde jsem já, protože můj domov je tam, kde jsi ty."

Autorka nezklamala. První díl série byl dokonalý. Doufám, že na pokračování nebude dlouho čekat.

13.09.2024 5 z 5

Zvrhlá hra Zvrhlá hra Tess M. Puffrová

Jsem nepoučitelná, opět jsem sáhla po knize, která má více dílu a já nemám po ruce pokračování, co je prostě nutné mít. Kniha byla velice čtivá, ve skutečnosti bych takové chování neschvalovala (každou chvíli jsem kroutila hlavou) - ani u jednoho z nich, ale v knize jako úlet od reality?
No, teď už jen očekávat další díl.

03.09.2024 3 z 5

Nezkrotný Nezkrotný Jodi Ellen Malpas

Nespouštím z ní oči. Nemůžu. A taky se nemůžu dočkat, až ji Goldie ke mně přivede, a tak odstrčím muže za sebou a jdu ji v ústrety. Potkávám ji v půli cesty. Tázavě nakloní hlavu, když se sehnu a zvednu ji do náručí "Co to děláš?" zeptá se. "Beru tě na světlo."

No páni, tak to byla zase jízda. Jediné co mě trošku vadilo, bylo někdy chování Rose. Celou dobu jsem se snažila přijít na to, kdo by Medvěd mohl být, a jeho odhalení? No, tak to mě fakt dostalo. Kniha byla neskutečně čtivá, určitě doporučuji celou sérii.

24.08.2024 5 z 5

Zadrž dech Zadrž dech Michala Ries

"To, jestli je nějaký konec šťastný, nebo ne, je jen úhel pohledu. Vy dva jste můj šťastný konec."

Na tuto knihu jsem narazila díky databázi, byla úžasná. Tak silný příběh, Marina dokázala skoro nemožné, po tom, co si zažila, se z ní stala úžasná žena, svou druhou šanci naplno využila, i když to nebyla vůbec jednoduchá cesta. Knihu mohu jen doporučit.

28.07.2024 5 z 5

Nečekaný polibek Nečekaný polibek Petra Martišková

"Promiň Lexie," šeptal mi mezi polibky. "Tohle jsem nechtěl. Ale zároveň jsem nechtěl lhát. Už jsem se nechtěl schovávat. Miluju tě a na tom nic nezmění ani tahle stará zapšklá bába."

Krásné, romantické počteníčko od české autorky.
Lexie - hokejistka, která má před sebou poslední ročník gymplu. Matka ji opustila a opět se vydala pouze za svým snem, na vánoce přistihla svého přítele se svojí nej kamarádkou, potřebuje se svým tátou začít prostě znovu. Ani jednoho už v Praze nic nedrží, tak se odstěhují. Ona přestoupí do posledního ročníku na jiný gympl. Trenér jí však nechce z hokejového týmu pustit, proto jí povolí jen dvouleté hostování. Nová škola, nový tým, tentokrát však klučičí, kamarádi a hlavně nová láska... Max - učitel, který kvůli své mamince ukončil denní studium na vysoké škole, aby nezůstala v domě sama, když je otec opustil. V domě, který sousedí s domem, do kterého se Alex s otcem nastěhují. No a na cestě se začíná rodit zakázaná láska, která by snad i vydržela být v utajení, nebýt jedné sobecké osoby. No musím říci, že mě se knížka moc líbila, určitě sáhnu i po nějaké další ...

13.07.2024 5 z 5

Na ledě Na ledě Hannah Grace

Krasobruslařka - kapitán hokejového družstva a jedna ledová plocha, o kterou se musí dělit. No, jak myslíte, že to asi dopadne? Knížka se moc hezky četla, určitě mohu doporučit. A pokud je to první díl série, už se těším na pokračování.

02.07.2024 4 z 5

Rozpletení uzlu Rozpletení uzlu Meghan Quinn

Další čtivá kniha od této autorky. Romantický příběh, ve kterém se střídá současnost s minulostí. Myla mi občas trošku vadila, ale asi se nebylo čemu divit, když vyrostla v takovém prostředí. Zato Ryot byl miláček. Kde takový chlapi žijí??????

"Vím, že jsi říkal, že se nemusím omlouvat, ale stejně se ti chci omluvit. Mrzí mě, že jsem do tvého srdce vnesla obavy z toho, jak jsi na tom, pokud jde o nás dva. Musíš vědět, že jsem tě nikdy nepřestala milovat, Ryote. Nikdy. I když jsem ti dávala ty rozvodové papíry, pořád jsem tě milovala stejně jako v den, kdy jsme se brali. Na tom se nikdy nic nezměnilo. Jenom jsem měla pocit, že po těch několika měsících, co ses věnoval Fandominiu, už nemám psychickou kapacitu na to, abych s tebou zůstala."

16.06.2024 5 z 5

Hraj o svůj osud Hraj o svůj osud Stella Tack

"Alice," uslyšela jsem Jacksonovo volání z druhé strany zdi. "Vrať se!" Zacpala jsem si uši a vyběhla jsem. "Prosím!"

Na knížku jsem narazila tady na databázi, líbila se mi obálka. Moc jsem netušila, co očekávat, tohle rozhodně ne. Šachy a já? Vůbec netuším, jak se hrají. Ale tahle kniha mě úplně dostala. Nemohla jsem se od jí odtrhnout. No a jen tak mimochodem jsem fanda Jaksona. Autorce určitě smekám klobouk dolů, ale sakra ten konec? Kde je další díl :-))) ???. Určitě doporučuji přečíst, ale jedno varování: začněte číst, až budete mít i pokračování...

12.06.2024 5 z 5