MAU256 MAU256 komentáře u knih

Lov Lov Elle Kennedy

V zelených očích jí tančí rozpustilé ohníčky. "Ale stejně mě miluješ, ne?" Přitáhnu si ji k sobě a přitisknu rty a její. "Jo". Pomalu, škádlivě ji políbím. "Stejně tě miluji."

Krásný příběh z vysokoškolského prostředí, pohybující se mezi hokejistky, fotbalisty a boháči, kteří by si mohli dovolit cokoli. Summer jsem si oblíbila, šla si za svým, byla neskutečně bohatá, ale i přesto má v sobě "svůj hlas", který jí sráží. A bože, kdo by nemiloval Fitze. A kamarádka Brenna - už se těším na její příběh. Mrzelo mě, co se kvůli holce stane s kamarádstvím mezi Fritzem a Hunterem, doufám, že nějaký díl bude také o něm a že se to mezi nimi urovná. Pro romantické dušičky doporučuji.

02.08.2022 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Moc se mí líbil první příběh, proto jsem neváhala a začetla se i do druhého příběhu. Byl s úplně jinými postavami a jiným příběhem, ale i přesto byl stejně čtivý jako ten první. Upřímně obdivuji Cama, že vydržel hrát tu hru s Joellen tak dlouho. Mé romantické já děkuje za krásný konec. Knížku mohu jen doporučit.

25.02.2022 5 z 5

Stačí si počkat Stačí si počkat Mariana Zapata

"Mohl bys mi na půl dne pohlídat kluky? Mám pár zákaznic ..." "Jasně", skočil mi do řeči. Vypadal, že se mu ulevilo, nebo se mi to jen zdálo? "Požádala jsi mě o pomoc." V břiše mě podivně zašimralo. Uculila jsem se na něj. "No a?" "Takže mě doopravdy miluješ."

Další krásná knížka od této autorky. Diana byla neuvěřitelná a kluci? Kdo by si je nezamiloval. Nejednou mi ukápla slzička. Jedině co mi nešlo do hlavy, bylo chování Dianiny mamky. Knížka určitě stojí za přečtení.

15.05.2024 5 z 5

A co bylo dál A co bylo dál T. L. Swan

Nádherné zakončení série příběhů bratrů Milesových. Mrzí mě, že už je konec, ale neskutečně jsem si to s nimi užila. Je to už nějaký čas, co jsem knížky měla v ruce, ale jakmile jsem začala číst o každém bratru a jeho lásce a životě, tak jsem se přenesla zpět a vzpomněla si na jejich příběhy. Určitě doporučuji celou sérii.

07.02.2024 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

"Měla jsi pravdu, když jsi říkala, že si zasloužíš něco lepšího. Vždycky sis zasloužila něco lepšího, ale já tě nedokážu nechat jít. Nemůžu tě nechat odejít, protože jsi jediný člověk na celém světě, na kterého se chci usmívat, a jsem příliš sobecký na to, abych nechal to nejlepší ve svém životě zmizet jen proto, že se bojím."

Jeden jediný klik v notebooku po pár sklenkách vína a Zahře se změní celý dosavadní život. Totéž se stane rodině Kanových po úmrtí dědečka, který každému z nich zaslal dopis. I Zahra jeden od Bradyho Kana obdrží, protože měl to štěstí, že se ona stala jeho jedinečným člověkem, který mu pomohl uvědomit si své chyby. A tím člověkem se stane i pro Rowana, jenže si to nejdříve musí uvědomit a od základů sám se změnit. Doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat a dočkáme se také příběh dalších bratrů - Cala a Declana.

28.01.2024 4 z 5

My My Elle Kennedy

Ale na té fotce je všechno, co jsem kdy chtěl - muž mých snů a mí spoluhráči. Na chvíli jsem shodil domýšlivý úsměv, který nahradil úsměv tak zářivý, že se skoro nepoznávám.

Hezké pokračování. Jsem ráda, že se mi dostala do rukou i tato druhá kniha. Jamie a Wes jsou oba prostě k sežrání, i když to nemají jednoduché, někteří lidé je prostě nepřijmou. Ale láska je výjimečná a přána všem. No a Blake, tak u toho nemám co dodat, je to šoumen. Knížka byla krásně čtivá, mohu jen doporučit.

07.02.2023 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

"A Lucy?" zavolala na mě Mari a přiměla mě podívat se jejím směrem. "Mýlila jsem se v něm. To, jak tě miluje, je inspirující. To, jak miluješ ty jeho, je dechberoucí. Pokud budu mít někdy to štěstí, že budu cítit byť jen čtvrtinu toho co vy dva, tak zemřu šťastná."

Další dílo této autorky. Je to emočně náročné a přitom tak krásně čtivé. Kniha obsahuje veškeré emoce - lásku, nenávist, bolest, temnotu, strach, štěstí, smutek, radost a v neposlední řadě i smrt.... Kniha se nedá odložit, musíte číst, dokud se nedostanete na poslední stránku, abyste zjistili, jak dokáže láska změnit srdce a s nimi spojené životy.

Všechny knihy této autorky mohu jen doporučit, jsou emočně vyčerpávající a přeci tak nádherné.

22.01.2023 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Hezká romantická jednohubka. No, co se může stát, když se člověk "pískne" a napíše e-mail svému šéfovi, to jsem se prostě bavila a přihlouple jsem se uculovala. Ireland byla super, líbilo se mi, že se nenechala zastrašit a šla si za svým. Granta mi bylo líto, protože tohle by neměl zažít žádný rodič.
Mě se knížka líbila, můžu jen doporučit.

20.09.2022 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Oba jsme byli tak zlomení. Oba jsme byli tak vyčerpaní ze životů, které jsme žili. Ale dnes jako bychom se milovali přímo svými zlomenými dušemi.

Bylo to emočně vyčerpávající. Autorka píše neskutečně čtivě. Příběh Alysse a Logana byl náročný, ale stojí za přečtení.

21.08.2022 5 z 5

On On Elle Kennedy

Krásně psaný příběh, je to první kniha, kterou jsem četla, s touto tématikou. Neodradilo mě to, autorky píšou prostě skvěle.

03.08.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Oh, tohle byla krásná kniha, bylo v ní sice pro srdce až moc bolesti, ale i to, že bolest nemusí být věčná, že se dá překonat.
Zamilovala jsem si je - Tristana, kterému se v jeden okamžik roztříštil celý svět a nezbylo mu už nic, pro co by měl dál žít. Elizabeth, které se v ten samý okamžik stalo totéž, ovšem jí zůstala alespoň její Emma, takže alespoň pro někoho tu musela být. Líbila se mi Faye, jak dokázala být upřímná. A Tanner, no prostě nemůže být všechno jen růžové.

Hluboce jsem si ji vážil za všechno, čím byla, i za všechno, čím nebyla. Choval jsem ji v srdci ve svitu slunečních paprsků i ve stínech. Oceňoval jsem ji nahlas i šeptem. Zbožňoval jsem ji, když jsme se hádali, a zbožňoval jsem ji, když jsme žili poklidným životem. Jednoduše byla vzduchem, který jsem dýchal.

Knížka mě dostala, byla nádherně čtivá, smutná, úsměvná, romantická, prostě měla vše... Pro romantické dušičky mohu jen doporučit.

19.06.2022 5 z 5

Unesená dědička Unesená dědička Sophie Lark

"Unesl jsem tě, Nesso, ale tys mi ukradla srdce. Teď už je navždy tvoje a nemohl bych si ho vzít zpátky, ani kdybych chtěl. A tak se tě chci zeptat: vezmeš si mě?"

A opět tu máme knihu z mafiánského prostředí, i tento díl je stejně čtivý jako díl první. Nessa byla ze začátku neskutečně naivní, ale taky laskavá a dobrosrdečná. Tím si postupně získala Mika, který si nechtěl připustit, že by se do jeho chladného srdce mohla ještě vloudit láska. Nic necítí, žije jen napůl, uvnitř zemřel spolu se svou sestrou. Jenže se objevila Nessa, chtěl ji nenávidět, protože to bylo snazší, ale vše je najednou jinak. Pohádka "Kráska a zvíře" - tak to sedí :-).

25.03.2024 4 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Krásná romantická knížka z mafiánského prostředí. Nějak jsem nemohla přestat číst a najednou jsem zjistila, že je po půlnoci a já jsem skoro u konce. Giuliu jsem si hned zamilovala, ve svém věku, kdy neměla možnost své vlastní volby, se ke svému novému životu postavila rázně čelem. Neměla to jednoduché, ale nevzdala to, a to se jí vyplatilo. Cassia jsem chápala, že jí z počátku nedůvěřoval, po takové zradě je to prostě těžké. Jenže to jak se chovala, co všechno dokázala, jak se za svojí rodinu rvala, nešlo jí prostě nemilovat. Nějaké velké mafiánské drama zde neočekávejte, souhlasím s tím, že je to spíše romantický příběh o záchraně jedné rodiny.

"Vždyť máš ten můj chaos rád." Daniel a Siona se dál honili po pláži. Lulu seskočila ze svého místečka na lehátku a s veselým štěkotem se k nim přidala.
Podlaha v domě bude dneska celá od písku. Dřív bych z toho zuřil. "To jo. Víc než cokoliv jinýho zbožňuju náš život. Podle mě je totiž naprosto perfektní." Giulia mi dala pusu přímo na srdce a pak Gabrielovi na čelo. "To je naše zásluha. Každej den totiž pracujeme na tom, aby to tak zůstalo. Štěstí je volba." Nebyl jsem si jistý, jestli to platí úplně pro každého, ale pro mě, zvlášť od té doby, co mi do života vstoupila Giulia, rozhodně ano.

18.02.2024 5 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

Musím říci, že to bylo opět dokonalé, stejně jako první díl. Humor, romantika, trošku nedorozumění, ale nakonec oba byli skvělí, Kelsey mě ke konci trošku štvala, ale nakonec se to urovnalo. JP byl dokonalý, už se těším na příběh posledního z bratrů Caneových. Za mě určitě 5*.

04.10.2023 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

(SPOILER) JJ a Bruce jednoho dne zachrání Saru, která se pro ně stane dcerou, kterou nikdy nemohou mít. Dají jí novou rodinu, svá srdce a lásku, chtěli by jí toho dát víc, ale ona se zarputile snaží vše zvládnout sama. Finančně podporuje svoji mladší sestru, má kvůli tomu dvě práce. Její matka a otec, no to je příběh, který by nikdy nemělo žádné dítě zažít. Svou minulost se snaží skrývat. Se svými "táty" navštěvuje noční kluby pro gaye a tam potká Bena, se kterým skončí na zadním sedadle jeho auta, ve kterém mají nejlepší sex. Jenže kdo je Ben? No, z neznámého muže se náhle stane její šéf a co čert nechtěl i její nový soused. A hlavně je rozhodnutý ji získat. Jenže ani on nemá zrovna pěknou minulost. Jenže jejich vzájemná přitažlivost se nedá jen tak vymazat. Bylo to pěkné čtení, doporučuji romantickým dušičkám.

09.09.2023 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Krásně čtivý příběh, jejíž představitelé byli krásní, namakaní a samozřejmě super kluci hrající rugby za NZ. Lily, ač měla oční vadu, se kterou se dá hodně těžko žít, dokázala, že je neskutečně silná osobnost. Fandila jsem jí od začátku. Tak teď honem na další díl, neboť jsem zvědavá, jak jejich vztah bude pokračovat a hlavně se těším na příběh Jacka, který mě neskutečně bavil, až na pár okamžiků, kdy se choval jako kretén, no, nikdo není dokonalý.

14.03.2023 5 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

I tento díl byl moc hezký, možná bych řekla, že se mi líbil víc než "Král". Isaiahovi a Ví jsem přála, aby konečně v sobě našli dost odvahy na to, aby si přiznali pravdu o vztahu mezi sebou. A aby konečně překonaly své démony. Konec byl překvapivý, takové rozuzlení vraždy jsem vážně nečekala. Bohužel byl zbytečně zmařen další život. Už se těším na příběh Presley, doufám, že bude ve stejné laťce, jako tyto dva. Určitě doporučuji přečtení.

09.03.2023 5 z 5

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Tak to byla jízda - šéf a jeho podřízená. Míša se mi líbila, a to nejen proto, že je má jmenovkyně, ale hlavně pro svoji odvahu, ale to jak se mu rychle vzdala, mě trošku vadilo. Adam byl ze začátku pěkný kr..én, ale postupně se z něj stával můj oblíbenec. Takže tato knížka je pro toho, kdo má rád romantické knížky, u kterých se dá vypnout, odplout do jiného světa, ve kterém je nekonečně mnoho sexu, nenávist, lásky, zrada, ale hlavně očekávající konec... Byla hezky čtivá, mohu jen doporučit.

"Tohle byl můj plán. Za pár týdnů to bude rok, co jsme si vyznali lásku, a já ..." Místo dokončení věty nadzvedl víčko od krabičky.

01.02.2023 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Krásně čtivý příběh Blaire, která se snaží samostatně bez rodiny si otevřít svojí vlastní cukrárnu. Jenže to nebude tak jednoduché, jak si představovala. Vedle v budově totiž právě provádí rekonstrukci baru Ronan. Líbila se mi chemie mezi nimi, jejich pošťuchování, bylo to super čtení.

30.01.2023 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tak tohle bylo silné. Echo to tedy vůbec neměla jednoduché a ani Noah na tom nebyl o moc líp. A přesto se tyto dvě zlomené duše daly dohromady a byly si oporou. Musím přiznat, že mi nejednou ukápla slza. Když měl v dětství člověk lásku obou rodičů nedokáže si představit, že by to tak neměl každý, jenže každý takové štěstí prostě nemá. Knížka byla čtivá a naštěstí se šťastným koncem, mohu jen doporučit.

19.12.2022 5 z 5