MAU256 MAU256 komentáře u knih

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Romantická jednohubka prodchnutá sexem. Nic neočekávejte, jen se nechte unášet láskou, kterou Darius cítí k Marianne. Nenáročné, pro romantická srdíčka jak dělané.

05.11.2022 4 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Pěkné čtení, ale nějak mě to nenadchlo, určitě to umí líp. Landon a Rana byli jako děti nerozluční, pak se Rana s rodiči narychlo odstěhovala, aniž by se s Londonem rozloučili. Po jednom opileckém telefonátu se opět dali dohromady. Ani jeden tento mezičas, kdy byli bez sebe, neměl moc dokonalý, každý si nesl své temné tajemství. Až ho na sebe prozradí dokážou ho překonat? Námět byl hezký, ale nějak mě to nedokázalo vtáhnout.

04.11.2022 3 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

"Miluji tě, Evie," zašeptá. "Ať už si o tom, co ti řeknu, budeš myslet cokoli, chci, abys to věděla. Vždycky jsem tě miloval. A nikdy za celých těch osm let jsem nepřestal. Ani na jedinou vteřinu."

Krásný romantický příběh Lea a Evelyn. Ačkoliv se seznámili v dětském věku a v pěstounské péči, láska si je našla. Na čas se bohužel odloučili, ale pak si Leo Evelyn zase našel. Bolelo mě u srdíčka, co si musí některé děti prožít.

Určitě si přečtu i další knížky této autorky. Mohu jen doporučit.

12.08.2022 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Mona Kasten

Musím říct, že autorka píše vážně čtivě. Nějak moc rychle jsem se dočetla ke konci a hle, neukončeno, což mě donutilo okamžitě sáhnout i po druhém díle, jelikož nemám ráda neukončené konce. Příběh Ruby a Jamese mě bavil, párkrát jsem se přistihla, že se potutelně usmívám. Doporučuji si přečíst, ale jen s podmínkou, že budete mít k dispozici všechny díly :-).

05.08.2022 5 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Čarodějnice, upíři, démoni. Diana - čarodějnice, která se všemožně snaží potlačit kouzla a být prostě normální. Matthew - upír, který žije staletí. Zakletá kniha, kterou všichni chtějí. Láska mezi čarodějnicí a upírem, která by neměla být a přesto si našla cestu. Kouzla, která se nedají jen tak potlačit. Musí se podařit skok do minulosti, aby byla nějaká budoucnost - už se těším na další pokračování.

Matthew chytil kouli v letu. Pohybovala se jako rtuť a přizpůsobila se jeho studené kůži. Má síla se na jeho dlani zklidnila a jenom se lehce chvěla. "Co to je?" zeptal se Matthew, který při pohledu na zářící hmotu zapomněl na svou touhu po lovu. "Já", odpověděla jsem jednoduše.

28.06.2022 5 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Krásně čtivá romantická knížka z prostředí amerického fotbalu. Vanessa byla neskutečná a Aiden..., ani jeden z nich to v životě neměl lehké, ale ani jeden z nich to nevzdal....
Romantickým dušičkám doporučuji.

23.06.2022 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Další krásná kniha ze série. Tentokrát je věnována Jasemu a Tess. Jak těžké je dostat se k někomu, kdo má srdce zlomené a bojí se si k sobě kohokoli pustit, aby ho opět netratil. Jak těžké je vysvětlit někomu, na kom vám záleží, že vy nejste ten pravý, neboť Vás tíží tajemství.

"Když se do toho moji rodiče vložili a adoptovali Jacka a Kari se vrátila, mluvila o budoucnosti nás tří. Strašně mě tím vyděsila. Pohádali jsme se. Odjela a umřela. Konec příběhu."

Knížka se moc líbila.

19.04.2022 5 z 5

Věř mi Věř mi Kylie Scott

Moc hezké čtení. Jak romantické, když se bývalý prodejce drog zakouká do nemodelky :-). Knížku jsem nemohla odložit, protože jsem se chtěla dozvědět, jak to dopadne.

"A není to konec, Edie," odpověděl po chvíli. "Vydrží to. Jestli budeme chtít."

16.04.2022 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Krásná romantická knížka, moc se mi líbil "kamarádský" vztah Ari a Cartera. Už se těším na další knížku od této autorky.

08.04.2022 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Další krásná knížka, která se četla sama. Reece byl dokonalý, osud Charlieho byl moc smutný, Henry si jednu špatnou chvíli bude muset nést celý svůj život a Roxy, nevím, co si o ní myslet, moc se zahrabávala v minulosti, i když ten pocit, že může za to, co se stalo Charliemu...

"Kdybych jen držela hubu, všichni bychom se prostě rozešli a všechno by bylo jiný."

Knížku mohu doporučit, bylo v ní vše a hlavně ten šťastný konec.

01.04.2022 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Asi jako každá malá holčička, taky jsem chtěla být princeznou, když však člověk vidí, že nemáte žádnou svou volbu - na prvním místě je království, poté až někde v dáli vaše já. No, díky nechci.
Fandím jejich vztahu, který se zrodil neskutečnou rychlostí, a doufám, že překonají všechny překážky, které jsou jim kladeny, a dočkáme se šťastného až na věky ;-).
Ještě že mám po ruce druhý díl...

16.09.2024 4 z 5

Ukradené polibky Ukradené polibky Suzanne Enoch

"Předpokládám," pronesl tiše, "že jestli dokážeš být kvůli mně trochu skandálnější, tak já se kvůli tobě můžu stát trochu spořádanějším."

Díky databázi jsem narazila na tuto knížku, je to má první knížka od této autorky a jelikož mám ráda historické romance, určitě ne poslední.

27.08.2024 4 z 5

Čas zázraků Čas zázraků Cathy Maxwell

Abby položila Andresovi ruku na rameno. "Tys obětoval všecko, abys byl u mě?"
"Nebyla to vysoká cena," ujistil ji. "Nechci žít bez tebe."

Další krásný příběh od této autorky. Nečekejte nějaké velké drama, ale krásné romantické čtení. Takže romantickým dušičkám mohu jen doporučit.

07.08.2024 5 z 5

Poslední tanec Poslední tanec Nicole Böhm

Život je jako strom. Aby prospíval, potřebuje živiny, světlo a lásku. Můžeš ho zastřihávat, nebo ho můžeš nechat volně bujet.

Gillian musela po té, co její otec vážně onemocněl, převzít roli ředitelky prestižní školy, jenže se začíná vynořovat jeden problém za druhým a na ní je toho prostě moc. Tanec, který kdysi milovala a vléval jí život do žil, se pro ní stal jen bolestí, kterou nedokáže překonat. Ale jen do doby, kdy na ulici uvidí tančit Jaze, ten totiž pro tanec nejenom žije a dýchá, on se tím na ulici živí. Gill -bohatá, ale připadala si už delší dobru jako prázdná skořápka. Jaz - chudý, nezávislý, bez domova, ale přitom plný života. Co se stane, když se tyto dva lidé střetnou? Můžou si pomoci navzájem?
Knížka se mi líbila, oba dva jsem si zamilovala. Ani jeden z nich to neměl lehké a já jim přála šťastný konec...

06.08.2024 4 z 5

Divoká jízda Divoká jízda Lauren Blakely

"Tygře, se mnou už nemůžeš pracovat. Nejsi učeň. Nejsi mechanik. Nejsi ani hlavní stavitelka aut."
"Ne?"
Zavrtím hlavou a položím jí ruce na ramena. "Před pěti lety, když jsi byla můj učeň, jsi byla ten nejtalentovanější člověk, se kterým jsem kdy pracoval. Teď jsi pořád nejtalentovanější člověk, se kterým jsem kdy pracoval. Odpoledne jsi mi řekla, že možná nemáš práci a že sis za mnou chtěla jít pro radu, viď?"
Přikývne a trpělivě čeká.
"A předtím jsem ti neporadil, protože jsem místo logickýho myšlení podlehl tomu, jak moc jsi mě přitahovala. Neučil jsem tě, jak nejlíp jsem uměl. Na konci jsem tě nevedl. Ale risknu to a udělám to teď."

Před pěti lety se rozešli ve zlém. Teď se opět setkali a mají spolupracovat na projektu. Jenže co ta nenávist, která mezi nimi je, dokáží jí překonat? Nebo to není nenávist?

04.08.2024 4 z 5

Královna Královna Devney Perry

Nevěděl jsem, co říct. Jak jsem tam stál a díval se na ni, jak je ještě krásnější než kdy jindy, neměl jsem ponětí, jak začít rozhovor. Jediná slova, která mě napadla, byla...
"Miluju tě."

Konečně jsem se dočkala příběhu Emmetta a jeho nalezení té pravé lásky na celý život. Nebyla to jednoduchá cesta, stáli totiž každý na jiné straně, úhlavní nepřátelé: Emmett - Tin Gypsies, Nova - Arrowheadští Warrioři. Tolik lží a tolik bolesti. Ale minulostí se žít nedá...
Celou sérii jsem si zamilovala, škoda, že končí, její přečtení však mohu jen doporučit.

03.08.2024 5 z 5

Cesta k oltáři Cesta k oltáři Cathy Maxwell

Mám ráda historické romance a autorku mohu zařadit ke svým oblíbeným. Musím říci, že tento díl ze série se mi líbil ze všeho nejvíc. Konečně i vévoda našel svoji lásku. Určitě pro romantické dušičky mohu celou sérii doporučit.

31.07.2024 5 z 5

Urozená kapsářka Urozená kapsářka Cathy Maxwell

Krásně čtivé stejně jako předchozí díl. Bylo mi moc líto vévody Cavina, doufám, že v posledním díle již získá to, po čem stále touží. Takže šup na pokračování :-)))).

29.07.2024 5 z 5

Tajuplná žena Tajuplná žena Nora Roberts

První a jediná vzpoura, kterou stála Liz 10 let života. A kdyby se jí do něj nevplížil Brooks, ukrývala by se dál. Dodal jí odvahu, aby se přestala skrývat a dotáhla věci do konce, aby mohla zase svobodně žít.
Knížka byla čtivá, mohu jen doporučit.

25.07.2024 4 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Příběh, který se četl již tolikrát - bodyguard a jeho klientka. Láska, která se dostavila nějak příliš rychle, jenže když se amorův šíp trefí, nemají šanci. Ona se stala jeho cílem, jeho andělem a šancí na budoucnost. Jenže její otec si pro svojí "Hvězdičku" takovou partii nepředstavoval. Ustojí jejich láska i zádrhely, které se vyskytnou?
Jsem ráda, že se mi knížka dostala do rukou, mě se líbila.

11.07.2024 4 z 5