MAU256 MAU256 komentáře u knih

Julie Julie Anne Fortier

Díky novým komentářům jsem narazila na tuto knihu, jsem moc ráda, že jsem měla možnost si ji přečíst. Bylo to romantické, s trochou napětí, velkým odhalením lží, které Julii a Janicu celý život provázely. Je zde popsána přítomnost, ale i minulost. Knížka určitě stojí za přečtení.

31.10.2023 4 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

"Ty jsi můj začátek, Avo. Chci, abys byla i můj konec a taky všechno mezi tím. Miluji tě, Dráčku. Miluju na tobě úplně všechno."

Zase nádherné čtení. Určitě doporučuji přečíst celou sérii. U této autorky snad nejde jinak, než dát plný počet hvězdiček.

10.10.2023 5 z 5

Psanec Psanec T. M. Frazier

"Jsem tvůj domov, zlato, jako ty můj a pokud chceš brutální upřímnost, tak ti řeknu právě teď, že i kdybys chtěla odejít, tak bych ti to nedovolil. Jsi teď moje, takže bohužel pro tebe, to není možnost", zavrčel Bear.

Další díl, který byl stejně čtivý jako předchozí dva. Tentokrát se do popředí dostávají Bear a Thia. I tento jejich příběh je brutální, krvavý, vulgární, prodchnutý sexem. Je zde odhaleno tajemství, které bohužel přišlo až po smrti. Setkáme se zde i s láskou, kterou dokázali dát Grace i Preppy, kteří zůstávají napořád...

01.09.2023 4 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

Odkud bereš sílu, Povijničko? Od tebe.

Musím souhlasit s tím, že tohle byl emoční masakr. Nutně potřebuji další díl a zjistit, jak to s nimi nakonec dopadne, protože ten konec....

22.08.2023 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

No, tak to byla jízda. Pokračování příběhu Kinga, který byl zrazen senátorem - otcem Doe, se stává ještě drsnějším. Čtení jsem nějak nemohla odložit, protože jsem potřebovala vědět, jak jejich příběh nakonec dopadne. Ten návrat do reality ve vzpomínkách Doe byl sakra drsný, tohle jsem tedy nečekala. V některých situacích měl King asi super schopnosti, ale co už. Moc měl mrzel osud Preppyho, ale ten epilog... Knížka určitě nebyla dokonalá, ale nešlo se od ní odpoutat.

18.08.2023 5 z 5

Nejjasnější soumrak Nejjasnější soumrak Aly Martinez

Pokračování příběhu plného bolesti, strachu a neskutečné lásky, která přes všechny nesnáze nakonec přeci jen zvítězila. Určitě obě knížky stojí za přečtení, i když jsem potřebovala mít po ruce krabičku s kapesníčky :-).

Možná měl pravdu. Prošli jsme si peklem. Jestli na světe někdy existovali lidé, kteří si zasloužili být šťastní až na věky, byli jsme to my. Štěstí je stav mysli, ne něco, čeho se musíte držet kvůli strachu, že už to nikdy nezískáte zpátky.

09.07.2023 4 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Na tuto knihu jsem narazila díky databázi, díky recenzi. Také mě upoutala její obálka. Kniha mě přenesla do světa měnlivců, byla plná vášně, nebezpečí a touhy, ale také zrady, smutku, lásky. Knížka není nijak náročná, ale velmi čtivá, napínavá až do poslední stránky. Už se těším na "Osudové pouto", doufám, že mě autorka nenechá moc dlouho čekat :-)

14.06.2023 5 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Další krásně čtivá romantická knížka této autorky. Trošku mi zde chyběla nějaká detektivní zápletka, ale i tak to byla hezké počteníčko. Cade a Brooke mi byli hned od začátku sympatičtí, děsilo mě, že je pracovní vytížení málem stálo jejich lásku. Ale jelikož jsou to oba dost velcí chytrolíni, naštěstí oba nakonec přišli na to, co je v jejich životech na prvním místě. Byla jsem ráda, že zde byla zmíňka o Cameron a Jackovi, Nickovi a Jordan, Rylann a Kylemovi z minulých dílů, člověk si mohl představit, jak jejich životy pokračují dál.

01.06.2023 4 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Příběh Tennessee, která udělala jednu chybu a všichni jí to dávají sežrat, hlavně její rodina, to jako vážně? Já jí fandila hned od začátku, porodit takto brzy a vychovat Beara tak, jak to dokázala ona, smekám, je to zlatíčko, které stojí vždy na straně mamči. Ale vadilo mi, že se nechala srážet, a chovala se jako největší děvka, proč? Naštěstí díky Cruzovi se stala zase sama sebou. A Cruz? Chtěl ji, vždycky, už od školky. Jenže to dopadlo jinak, než si přál, ale nakonec... Určitě pro romantické dušičky knížku mohu jen doporučit.

27.05.2023 5 z 5

Ian Ian Lauren Layne

Čtivý romantický příběh s malou zápletkou. Ian zazobanec, jehož začátky nebyly nijak růžové, ale svou vůlí to dotáhl tam, kde nyní je a teď ho někdo chce záměrně potopit a nasadí na něj kontrolu, Laru. Jejich přitažlivost, dialogy, chemie, prostě vše super. Už se těším na příběh Matta a Sabriny.

26.05.2023 5 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Jedno opilecké rozhodnutí a je tu manželství uzavřené ve Vegas. Jenže Wyatt je šéf a Natalie jeho zaměstnankyně, takže na pořadu dne je anulování, ale je to správné rozhodnutí? Vždyť se k sobě hodí. No a jak to vlastně dopadne? To si každá romantická dušička domyslí...
Jestli máte rádi romanticko-erotické knížky, které jsou psané s humorem a chcete si u tohoto odpočinout a nemuset moc přemýšlet, tak šup do čtení.

25.04.2023 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

No, tak tady nevím co napsat. Knížky od této autorky se mi moc líbily, ale tahle ne. Bylo pár okamžiků, kdy jsem se zasmála, ale jinak mě knížka moc nebavila.

14.04.2023 2 z 5

Válka s láskou Válka s láskou Winter Renshaw

"Nežádám tě o ruku, lásko. Žádám tě, abys se mnou strávila zbytek života."

Byla to taková hezká odpočinková romantická knížka. Jude byl dobrý chlap, ale potřeboval peníze, aby mohl pomáhat svojí sestře a jejím dcerkám, tak se upsal k dohodě. Jenže nemohl tušit, že se zamiluje. Love nechtěla nic, jen začít nanovo konečně žít svůj život, jenže to by naproti v bytě nesměl bydlet on. Hezky se četlo, ale něco mi tam chybělo.

08.03.2023 4 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Další krásně čtivá romantická knížka. Že zde bylo spousty věcí, které by se určitě v životě nestaly? No proč ne, vždyť o tom přece romantické knížky jsou nebo ne? Eden to v životě neměla jednoduché, získat peníze, aby se mohla starat nejen o sebe ale i o Ollieho, potřebovala viděla víc peněz než měla ve své práci, proto dělala to, co musela. A shodou náhod se jednoho dne Ryder na její stránku přihlásil. Ani on to v životě neměl jednoduché. Ona ho však učarovala, akorát to mělo skončit pouze v internetové rovině. Jenže on to tak nenechal.

04.03.2023 4 z 5

Co když zůstaneme Co když zůstaneme Sarah Sprinz

I tento druhý díl byl moc krásně psaný. Emmett, který vyrůstal v chudinské čtvrti v karavanu, který obýval se svou rodinou, dědou, babičkou a mladšími sourozenci. Ve škole tvrdě makal, aby dostal stipendium, do toho měl dvě práce a ještě dokázal všem pomáhat. A vedle toho Amber, jediná dcera bohatých architektů. Ze začátku se zdálo, že je to jen rozmazlený spratek, ale postupem času se ukazovalo, jak to ve skutečnosti vlastně je. Při spolupráci nejen na školním projektu se sblížili, vše se zdálo být tak správné, jak v pohádce. Jenže pak přišel osudový okamžik, kdy se vše pokazilo. Může se vše ještě napravit?

"Říkej to pořád dokola." Zavřela jsem víčka. Jeho teplý dech mi ovanul tváře. "Než ti dojde dech."

11.02.2023 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Tajemství městečka, smrt novorozence, už jen jeho nález musel být strašný. Na začátku jsem se trošku ztrácela v postavách, v jednu chvíli jsem si myslela, že knížku odložím, ale jelikož jsem se chtěla dozvědět, čí miminko to bylo a kdo je za to zodpovědný, tak jsem to dočetla. Takže doporučuji vydržet začátek, pak už se to rozjede. Sandy - tu jsem litovala a obdivovala zároveň, co vše musela zvládnout, to si ani nedokážu představit. Konec byl překvapivý.

19.12.2022 4 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Krásná vánoční jednohubka - pokračování další generace hrdinů z BAM, tentokrát v podání ABC. Bylo to zase tak krásně čtivé jako první série. Chvilku mi trvalo než jsem se zorientovala v těch jménech všech účastníků. Addi a Braydena jsem si hned oblíbila, jejich svatba o vánocích, jak romantické. Už se těším na další pokračování s Gracie a dalšími dětmi chlapců z BAM. Ještě že jich je tolik, máme se tedy doufám na co těšit :-). Romantickým dušičkám doporučuji.

04.12.2022 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Příběh zasazený do boxerských zápasů, kde se zrodí láska na první pohled, jejíž cesta ale není jednoduchá.

Ještě pořád nemůžu někdy uvěřit, že mě Brooke miluje Magořím když mluví s Petem a Rileym, a někdy nemůžu spát ze strachu, že se probudím a ona nebude ležet vedle mě. Žárlím sám na sebe a bojím se, že se co chvíli zblázním. Ale pak se mě dotkne a já najdu klid. Její dotek je mým přístavem.

Knížka byla čtivá, romantická. Těším se na pokračování jejich příběhu.

30.11.2022 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Alexa potřebovala peníze, aby zachránila dům rodičů. Nick potřeboval manželku, aby získal z dědictví rodinou společnost. Znají se již od dětství, neboť je to bratr její nejlepší kamarádky Maggi a taky kluk, který jí v době dospívání zlomil srdce, ale tentokrát to bude jinak. Hezká oddechová romantika.

13.11.2022 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Doufám, že na mě nikdy nezapomeneš. A ještě něco: nemusí Tě mrzet, žes mi nikdy neřekla, že mě miluješ. Nemuselas to říkat. Věděl jsem to celou dobu.

Příběh Camryn a Andrewa, kteří jsou každý svým způsobem zranění, ale náhoda je svede dohromady. I v autobuse se dá najít láska. Bylo to hezky čtivé, mohu jen doporučit.

02.10.2022 5 z 5