MAU256 MAU256 komentáře u knih

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Příběh Wyatta, který po špatném rozchodu svých rodičů uteče pracovat do NY, kde začne žít nezřízeným životem, který ho však začne unavovat. Potřebuje něco, co zde nenajde, rozhodne se proto na nějaký čas vrátit zpět domů. Zde jakoby se vrátil v čase konečně pochopí, co je pro něj důležité - ONA. Jeho kamarádka, po které vždy toužil. Něco se však stalo, dostane u ní další šanci? Knížka se moc hezky četla, je to takové odpočinkové čtení.

Sleduje mě se zranitelným a upřímným výrazem a něžně mi přejíždí prsty po košili. Ten okamžik se bolestně vleče a já poznám, že s odpovědí váhá že váhá překročit tu hranici, za kterou jsme strávili celý život.

31.03.2023 4 z 5

Jako ve filmu Jako ve filmu Kelly Oram

Nenáročné, oddechové počteníčko, knížka mě neskutečně bavila, no hlavně mě bavily "nehody", naschvály a veškeré lumpárny bratrů. Dohazovačka Pearl a Collin, no ti nemohli být snad dokonalejší. No a když se do toho všichni vloží, tak jak může dopadnou přátelství mezi hudebním snobem a filmovým snobem? Jasně že se objevili i nějaké neshody a nějaká ta překážka, vždyť přece nemůže být vše až tak moc dokonalé. Moc ráda bych si poslechla Nateovu skladbu "31 příchutí tebe".

19.03.2023 4 z 5

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Tak jako v prvním díle, ani zde nečekejte nějaké velké věci. Snad jen nečekaný vstup Esmé do Lucasova života. Maggie se nastěhovala k Tesse, tak jak si kdysi slíbily, byly nejlepší kamarádky. Začátky, kdy si hledala zaměstnání, nebyly snadné, jako by jí osud házel klacky pod nohy. Až jednoho dne jí přihrál do cesty Lucase. Ten jí však v tuto chvíli nechal jít, ale jejich cesty se opět zkřížily, a to díky Esmé. Lucas byl však zlomený, jenže Maggie byla odhodlaná mu pomoci.

Moje city uvízly v bludišti minulých chyb a já neznal cestu ven. Ještě nikdy jsem necítil takovou nenávist sám k sobě.

06.03.2023 4 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Příjemná romantická oddechová knížka. Nečekejte zde žádné zvraty, prostě jen prožijte příběh Tessy, která se rozhodla v NY ucházet po škole o práci a zamilovala se do sexy právě nezadaného šéfa. A protože je to krásná romanťárna, určitě si dokážete přestavit, jak to dopadne.

05.03.2023 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Hezká oddechovka. Líbilo se mi jejich kamarádství. Avšak překročili hranici a pro oba to znamenalo moc. Oba se báli, že jejich kamarádství už nebude takové, jaké bylo před osudnou nocí. Jenže se oba mýlili. Knížka byla čtivá z pohledu obou postav, to je super.

"Miluju tě, Margo," řekne s autenticitou muže, který v sobě celý život něco dusil. "Asi to tak bylo vždycky a bude to tak pořád. Já vím, že tahle práce je tvůj sen, a nechci tě o ni připravit nebo tě nutit vracet se, ale prostě jsem to musel říct. Abys to věděla."

25.02.2023 4 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Oba měli tajemství, které je pohánělo životem. Po události, která nastala v hotelu, jí chtěl chránit. No a láska se nenechala dlouho přemlouvat a vplula jim do životů. Jenže nic není jednoduché. Pomsta nebo spravedlnost? Přijde bolest a smrt... Moc pěkně se knížka četla. Určitě si od tohoto autorka nějakou knížku ráda přečtu.

24.02.2023 4 z 5

Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Slíbila jsi, že budeš žít i za mě Caréne Ponte

"Jsme kamarádky už od mých šesti, Molly. Znám tě líp než kdokoliv jiný. Takže vím, že máš na mnohem víc ... Zasloužíš si něco lepšího než ten přízemní život, do kterýho ses uvrtala jen z toho svýho podělanýho strachu ze samoty."

Byla to hezká knížka, i když vlastně začala na základě smrti. Dopisy psané od kamarádky, aby s ní mohla být ještě další rok, jí pomohly najít samu sebe. A jakmile se s tím smířila, tak i lásku pro život.

28.01.2023 4 z 5

Jezdec Jezdec Skye Warren

"Pak jsme oba ztraceni," zamumlá. "Pat".
"Oba jsme bezmocní. Oba v pasti." Osud, který plánoval pro mého otce, nás spojil dohromady. Kletba, která se odráží čeno-bíle v zrcadle, z každé strany jinak. Ani jeden z nás nemůže uniknout. Ani jeden z nás nechce.

Musím říci, že tento díl se mi líbil víc než "Pěšec". Bylo zde odhaleno pár tajemství rodiny - nic není tak, jak se zdálo být. On si ji koupil za milion, ale přitom už byla dávno jeho. Avery mě občas trošku štvala a od Gabriela oslovení "Malá panno" mě vadilo, neboť o to, aby nebyla, se postaral v prvním díle. Je dalších spousty figurek v šachovnici, tak doufám, že se dočkáme dalšího dílu, závěr by tomu odpovídal, je tam ještě spousta nedořešených tajemství.

20.01.2023 5 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Zajímavé čtení a konec, pěkný zvrat, už jsem to ale tušila, že to nebude tak, jak se zprvu zdálo. No, někteří kámoši a některé dámy jsou prostě..., doporučuji dočíst a uvidíte ;-).

Ty tři tak rozdílný pohledy měly totiž přece jen jednu věc společnou. Nebyly upřený na mě, ale kamsi za mý záda. "Pořád ten obehranej fígl s prázdnou bouchačkou, Larsi?"

08.01.2023 3 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

Čekání bylo k nevydržení, ale nakonec Matthew přece jen sklonil hlavu. Srdce mi bušilo jako o závod. Slyšela jsem, jak se zhluboka nadechl. "Med. Vždycky voníš po medu," zamumlal udiveně a vzápětí mi ostrými zuby prokousl kůži.

I tento díl byl moc hezky psaný. Tentokrát se s Diana spolu s Metthewem vrátili v čase, aby našli svazek, který je důležitý v budoucnosti a Diana, aby konečně zjistila, jaké jsou její skutečné dovednosti jako čarodějnice. Už se těším na další pokračování.

06.07.2022 5 z 5

Léto Léto Amanda Quick (p)

I tento třetí závěrečný díl trilogie byl úžasně čtivý. Teď už jen počkat na další díl, ve kterém bude Carson a Anne dospělého věku :-). Celou trilogii mohu jen doporučit, je to krásně odpočinkové čtení.

11.04.2021 5 z 5

Podrobení Podrobení Helen Hardt

No tak tady se nám tedy odkrývají tajemství. Talon se odhodlal k závažnému kroku. Jonah odhalil své temné já. Jeden z únosců je stále ve vězení, druhého, kterého odhalili, už jim nemůže nijak uškodit ani ublížit. Jen poslední z trojice jim ještě stále uniká. Doufám, že v blízké době budeme mít k dispozici další díl...

08.05.2024 4 z 5

Plamen Plamen Helen Hardt

V tomto díle bude Melanie bojovat o svůj život. A díky tomuto hrůznému zážitku se stane silnějším. Začíná pochybovat o sebevraždě její pacientky. Jonah na sebe bere zodpovědnost za vše a obviňuje se, že nedokáže nikoho, koho miluje, ochránit. Odhaluje dalšího ze tří únosců Talona. Je mu na stopě a .... konec. Takže, co jiného zbývá? Jde se do dalšího dílu...

07.05.2024 4 z 5

Možná už zítra Možná už zítra Šárka Hieková

Tato knížka mi nějak nesedla, nemůžu říci, že by byla špatná, ale do čtení jsem se musela nutit.

18.11.2023 2 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Knížka se mi líbila, byla čtivá, jen by mohla být trošku víc propracovanější, bylo to nějak strašně moc rychlé.

24.10.2023 3 z 5

Psina s princem Psina s princem Petra Nachtmanová

Dostat od kamarádky pejska, který Vám nakonec zajistí lásku? No, kdo by takového mazlíčka nechtěl. Byla to taková hezká pohádka s Vilibaldem v hlavní roli.

14.10.2023 3 z 5

Vytoužený Vytoužený Julie Kenner

Takové oddechové počteníčko, moc mě to ale nenadchlo, proto také tak nízké hodnocení, možná jsem neměla tu správnou náladu, ale když se podívám na přechozí komentáře, nejsem asi jediná. Do dalšího dílu už asi nepůjdu.

24.09.2023 2 z 5

Zatracený Zatracený Rachel Van Dyken

I tento díl byl stejně krásně čtivý jako díl první. Příběh Gabeho a "Princezny" mě rozsekal na kousíčky. Tolik lží, tolik bolesti, tolik lásky, kolik toho člověk vlastně může snést?

15.09.2023 4 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Hned od začátku jsem si Kiersten, Wese, Gaba i Lisu zamilovala. Byl to příběh plný všeho - strachu, bolesti, smrti, lásky, ale i naděje a zázraků. Jsem ráda za takový konec, jaký autorka vymyslela, neboť já miluji šťastné konce, no co, jsem prostě romantička :-). Takže se určitě vrhnu i na další díly, doufám, že budou stejně čtivé.

14.09.2023 4 z 5

Pořádný terno Pořádný terno Lauren Blakely

"Totiž, asi jsem do tebe byl zamilovanej už dlouho, Josie. Myslím, že to začalo, ještě než jsem odjel do Afriky. A teď když jsem zpátky, můj i tvůj bratr se mi vysmáli, když jsem jim řekl že tě miluju - jako by to byla ta nejjasnější věc pod sluncem.

Další krásná knížka od této autorky. Jsou to nej kamarádi. Chase - doktor, který hledá bydlení, aby se mohl odstěhovat od svého bratra. Josie - cukrářka, která má jeden pokoj k pronájmu, ale hledá podnájemnici. No, jak myslíte, že to dopadne? Kdo má rád romantiku s trochou sexu, tak určitě doporučuji přečíst všechny díly. Doufám, že nám autorka napíše další, mohl by být na řadě Max a jeho bývalá zaměstnankyně? No, necháme se překvapit.

12.09.2023 5 z 5