MAU256 MAU256 komentáře u knih

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Tak tohle bylo hodně rychlé. Jak to dopadne, když se protiklady přitahují - když jeden z nich je kriminálník a druhý andílek? Násilí, vražda, sex a nakonec... láska až navěky.

17.07.2022 5 z 5

Pomsta Pomsta Nancy Lindsay Jones Holder

Dobré detektivní čtení, takový zvrat jsem tedy nečekala. Líbil se mi vztah Cat a Vincenta, že ho jejich láska drží v lidskosti. Taky Tess a Džejtý, za jejich kamarádství a věrnost. Určitě si přečtu i další díly, neboť by mne zajímalo, jak to bude se všemi pokračovat, když teď jsou s Cat a Vincenta dlužníci DeMarca.

"Vyřiď mu to. Dluží mi. Dvakrát. Jednou za sebe a jednou za NI."

18.06.2022 4 z 5

Kouzlo obsidiánu Kouzlo obsidiánu Petra Martišková

Když jsem o prvním díle říkala, že to bylo krásně čtivé, tak to musím říci i o tomto druhém díle. Zamilovala jsem si všechny. Viděla jsem se s nimi v Praze, v Rumunsku, prostě ve všech místech, kde se právě nacházeli. Ať už je tu další díl, prosíííííímmmm :-)

28.05.2022 5 z 5

Kdo je bez hříchu Kdo je bez hříchu Bo Svernström

Myslela jsem, že knihu ani nedočtu, nějak mi vadilo přeskakování z minulosti do současnosti. Ale jinak nebyla špatná.

21.05.2022 4 z 5

Tajemství obsidiánu Tajemství obsidiánu Petra Martišková

Krásně čtivá knížka. Jak hrozná je nevědomost a pocit, že vše kolem byla jen lež. Už se moc těším na další díl.

07.05.2022 5 z 5

Ztracená noc Ztracená noc Amanda Quick (p)

I tuto knihu jsem ráda, že mám ve své knihovně. Příběh je krásně čtivý, nechybí zápletka, trošku paranormálna, ani špetka romantiky. Knížku mohu jen doporučit.

17.02.2022 5 z 5

Záblesk něhy Záblesk něhy Jayne Ann Krentz

Pěkné nenáročné čtení s romantickou i trošku detektivní zápletkou. Olivia i Jasper se mi svým způsobem líbili, každý má přece své tajemství. A i když jsem od této autorky četla lepší knížky, tuto mohu pro odpočinkové čtení jen doporučit.

21.10.2021 5 z 5

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Bertrice Small

I přes první útrapy, které se Regan od dětství děly, se životem nenechala zastrašit. I přes to že v dětství nepoznala matčinu lásku, kterou ona v největší míře dávala své prvorozené dceři, v dostatečné míře se jí této lásky dostalo později. I přes to, že ji odkoupili a prodali do otroctví, přejmenovali na Zyanab - udělali z ní otrokyni lásky, se nenechala zlomit. Srdíčko mi puklo s ní, když jí zemřela milovaná dcera. Ale nakonec se její srdíčko dostalo k té pravé lásce, a tak to má přece v romantických knížkách být. Jen mě trošku mrzí, že tam nebyla nějaká zmínka o jejím dvojčeti, jak se u ní život po odchodu Regan vyvíjel dál. Knížku mohu jen doporučit.

31.08.2021 5 z 5

Popel ve větru Popel ve větru Kathleen E. Woodiwiss

Krásně psaná romantická knížka, samozřejmě se šťastným koncem. V jednu chvíli jsem měla strach, že hlavní hrdinové si kvůli své tvrdohlavosti a neschopnosti si vyznat to, co mají v srdci, už nebudou moci být šťastní, ale samozřejmě, je to romantická knížka, takže vše dopadne tak, jak má, hlavně díky přátelům. Mohu jen doporučit.

11.08.2021 5 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Kathleen E. Woodiwiss

Asi se budu opakovat, ale i tato knížka je krásně romantická. Autorka dokáže vše popsat, že si člověk dokáže přestavit, že by byl i on hlavní hrdinkou či hrdinou příběhu. Tentokrát je příběh zasazen do námořního prostředí s krásnou Cerynise a pohledným kapitánem Beauregardem. Málem jejich láska (narychlo pro bezpečí Cerynise uzavřené manželství) skončila, neboť ani jeden z nich nebyl sto vyjádřit pocity tomu druhému, naštěstí jim k tomu dopomohla závist Germaine, která se chtěla za Beauma provdat. A jelikož je to krásně romantická knížka, tak vše dopadlo šťastně. Knížku mohu jen doporučit.

28.07.2021 5 z 5

Žhavé líbánky Žhavé líbánky Kathleen E. Woodiwiss

Hezky psaná romantická knížka. Pro letní večery mohu jen doporučit.

24.07.2021 5 z 5

Oči plné snů Oči plné snů Amanda Quick (p)

Moc pěkné čtení. Překvapil mne konec, protože jsem nečekala vraha v tomto podání. A zas nechyběla troška romantiky a také se objevili naši známí Jones a spol., už mi začínali chybět :). Těším se na další knihu od této autorky.

04.05.2021 5 z 5

Zátoka lží Zátoka lží Jayne Ann Krentz

Knížka se mi líbila, zase trošku záhady, nějaká ta mrtvolka, ani romantika nechyběla, už se těším na další knížku od této autorky.

24.04.2021 5 z 5

Nedotknutelný Nedotknutelný Amanda Quick (p)

(SPOILER) Knížka se mi moc líbila. Konečně se dočkali pomsty a klidu. Zas tam byla trochu romantika, padouši dostali co proto, prostě super čtení. Už se těším na další knížku od této autorky.

04.04.2021 5 z 5

Dívka, která věděla příliš mnoho Dívka, která věděla příliš mnoho Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, do konce jsem netušila, kdo vlastně zabíjel. Už se těším na další čtení.

21.03.2021 5 z 5

Dívky, které zmizely Dívky, které zmizely Amanda Quick (p)

Knížka se mi líbila, jako vše, co jsem od této autorky četla.

15.03.2021 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

"Jedinej člověk, kterýho jsem ve svym podělanym životě miloval, jsi byla ty. Pokud se na tom něco změní, dám ti vědět. Už nikdy se mi kurva neopovažuj vykládat takovýhle věci, rozumíš?"

Tentokrát je to příběh vyprávěný o Danielovi a jeho životě, a to formou minulosti a přítomnosti. Nechybí tu samozřejmě ani jeho bratr Radek a jeho přítelkyně, taky Chladnej a Kinga, se kterými jsme měli to potěšení z předchozích dílů. I tento díl má krimi zápletku, romantickou linku a naštěstí ten správný konec. Určitě všechny díly mohu jen doporučit.

26.08.2023 4 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Další díl série, ve které je hlavní postavou Jace. Knížka byla stejně čtivá jako první díl. Příběh Jace a Bethany, která našla svého prince, cesta ke štěstí nebyla úplně růžová, no bohužel život není pohádka. Ale mít takové přátele, na které se můžete spolehnout více než na rodinu, tak to je nepopsatelné. Takže teď zbývá jen vrhnout se na příběh Ashe...

16.08.2023 4 z 5

BreakAway BreakAway Anabelle Stehl

Ostuda umírá, když se vyprávějí příběhy, říká můj hlas na pásce tiše a já ta slova v duchu vyslovuju také.

Knihu jsem četla s očekáváním, že Lia překoná, co jí provedli, aby mohla jít s hlavou vztyčenou a nestydět se za sebe. To, že v Berlíně potkala Phuong, Noaha a Daniela bylo pro ní jako nový začátek, který však také nebyl procházkou růžovou zahradou. Ale nakonec vše dopadlo tak, jak mělo. Určitě si ráda přečtu další díl, ve kterém bude svůj příběh vyprávět Kyra.

30.07.2023 4 z 5

Před soumrakem Před soumrakem Alexander Stainforth (p)

Další pokračování života Rachel. I tento díl byl stejně čtivý jako ten první, akorát jsem se párkrát jako ona ztratila v časových posunech. Čekala jsem trošku víc romantiky, ale ani to neubralo na čtivosti. Díky za epilog.

14.07.2023 4 z 5