mia.com mia.com komentáře u knih

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Klasicka romanticka oddechovka, celkem predvidatelna, ale s milymi postavami a skvelym popisem New Yorku.

11.04.2022 4 z 5

Vlaštovka v bublině Vlaštovka v bublině Markéta Lukášková

Pribeh me opravdu bavil a nemohla jsem se odtrhnout. Bavilo me postupne odkryvani minulosti, ackoliv jsem neco cekala. A myslim, ze autorka celkem uveritelne popsala, jak by mohla vypadat budoucnost, pokud budou vladnout ekoteroristi a budou se protezovat mensiny...

28.03.2022 4 z 5

Když se vosy vyrojí Když se vosy vyrojí Marie Rejfová

Dalsi vtipny a mily pribeh s mou oblibenou Josefinkou. Jako vzdy, pribeh je ctivy, postavy dobre vykreslene a ted se opravdu clovek lepe orientuje, protoze jich neni tolik.

27.02.2022 4 z 5

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Mě Patrik Hartl opět nezklamal a kniha se mi líbila stejně, jako ty předchozí. Ani vlastně nemám co dodat :).

30.12.2021 4 z 5

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

Vtipna oddychovka stejne jako predesle dily. Netreba asi vic dodavat. Musim si totiz jit pustit jisty dil Show Jana Krause :D.

18.11.2021 3 z 5

Samozrejme vam musi sedet Dominikuv humor, aby se vam knizka libila, coz mne osobne sedi. Celkem casto jsem se smala i nahlas, nektere casti byly hodne vtipne, ale spousta z nich az trapne prepalena a na me uz moc absurdni, vcetne zaverecneho rozhovoru. Takze celkove prumerna oddechovka, u ktere nedoporucuji premyslet.

09.10.2021 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Ma druha kniha od autora a opet musim kladne hodnotit. Libi se mi jeho hovorovy styl psani, vyobrazeni postav takovym zpusobem, ze mam pocit, ze je dokonale znam a pribeh i pres vetsi pocet stranek rychle ubiha. Za me super.

28.04.2021 4 z 5

Posílám to dál Posílám to dál Lucie Bílá

Jak tu bylo napsano, kdo neni fanousek, tezko si knihu precte a fanousek ji zase objektivne nezhodnoti. Ja si knihu vybrala do ctenarske vyzvy. Ne proto,ze by me ze vsech osobnosti nejvic zajimala LB, ale proto, ze ji zboznuje moje mama, ja proti ni nic nemam a myslim si,ze ma dokonaly hlasovy font, a nechtelo se mi nic shanet. Kniha je to pekna,s krasnymi fotografiemi. Viri se tam autorciny myslenky a do toho se clovek neco dozvi o ni. Za me to ztrata casu urcite nebyla. Taky se mi na LB libi, ze to neni nafoukana hvezdicka.

25.01.2021 4 z 5

Noční hlídka Noční hlídka Terry Pratchett

Tenhle dil se opravdu mega povedl. Miluju tema cestovani casem, takze me to hooodne bavilo. Autor nezklamal a vymyslel opet poutavy pribeh.

30.12.2020 5 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Nelituji,ze jsem knihu precetla. Litovala bych asi, kdybych si ji koupila za tri stovky novou, ale z bazaru na DK za 165 i s postou, to byla fajn investice. Jak tu bylo zmineno, je to psano hlavne pro amiky a omila se tam hodne americkych serialu, z nichz vetsinu neznam. Taky se tam casto omilaji dokola rasove a jine problemy. Jinak je autorka dost ukecana, spousta veci je zbytecne psanych dopodrobna a opakuji se,takze to mohlo klidne byt kratsi. Ve vysledku je to ale slusna knizka pro fanousky. Dozvedela jsem se podrobne,jak to cele zacalo, co delali predtim herci i tvurci, jak to pokracovalo, jake problemy tam byly a jake dopady mel serial na svet.

04.12.2020 3 z 5

Těžko uvěřitelný příběh Těžko uvěřitelný příběh Chris Colfer

Me se kniha líbila. Mam rada autoruv styl psani, pribeh rychle odsypal a opet jsem mela pocit, ze vsechny postavy osobne znam.

13.10.2020 4 z 5

Kdo má za ušima Kdo má za ušima Marie Rejfová

Ráda jsem se zase "potkala" s mou oblíbenou Josefínou alespoň v kratičkém příběhu, kde ale opět nezklamala. Těším se na další díl, snad brzo vyjde :)

23.02.2020 4 z 5

Kdo maže, ten jede Kdo maže, ten jede Marie Rejfová

Zase fajn dobrodružství s Josefínou. Tentokrát případ s uzavřeným počtem podezřelých. Na to, že se celý děj odehrával během dvou dnů, hezky rychle to odsýpalo a bylo to i napínavé. Ale chvíli mi trvalo, než jsem se zorientova v postavách. Každopádně se těším na další knížku.

16.09.2019 4 z 5

Kdo má pod čepicí Kdo má pod čepicí Marie Rejfová

Jako úvodní jednohubka mi to přišlo fajn. Čtivě napsané a okamžitě jsem se sžila s postavami, jako bych je znala dávno. Určitě se pustím do celé série a uvidíme :)

30.05.2019 4 z 5

Dobrá znamení Dobrá znamení Terry Pratchett

Příběh byl příjemný se zábavnými hláškami, co jsou vlastní Terrymu. Šíleně jsem si oblíbila všechny postavy, hlavně Azirafala. Kniha jen podle mě mohla být klidně o sto stran kratší. Nicméně jsem se rychle pouštěla do čtení, protože jsem moc zvědavá na seriál.

07.05.2019 4 z 5

Pátý elefant Pátý elefant Terry Pratchett

Další bezvadný díl s mou oblíbenou hlídkou a trošku té detektivní záhadičky k tomu :)

31.12.2018 4 z 5

Pipi je prostě srdcovka z dětství. Milovala jsem ji za to, že taky měla zrzavé vlasy :)

24.10.2018 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Díl bezva, ale souhlasím s většinou, že byl nejslabší ze série a Sabrina mě taky vytáčela tím svým nesobeckým přístupem :D Ale jinak dobré, zhltla jsem knížku i tak :)

03.07.2018 3 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Další super díl. sice jsem stále zamilovaná do Logana a teď už i do Fitzyho díky tomu tetování, ale u tohoto dílu jsem se řezala smíchy hlavně u scén s Deanovou ségrou :D To prostě nemělo chybu :D Nejlepší moment "Tvoje první slovo bylo plšo?" :D

06.06.2018 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Jelikož jsem ženská, knížka mě úplně pohltila a samozřejmě, že jsem se zamilovala do skvělého Garetta, jak jinak :D víc dodávat netřeba :)

01.05.2018 4 z 5