Misa25 Misa25 komentáře u knih

Černá jako eben Černá jako eben Salla Simukka

Tento dil jsem precetla za jediny den, byl ze vse asi nejnapinavejsi a hlavni hrdince jsem prala, aby se dozvedela vse, co ji bylo zatajeno.

28.05.2018 3 z 5

Rudá jako krev Rudá jako krev Salla Simukka

V knize se hure orientuje, ale jinak se mi namet libil.

26.05.2018 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvely, hlavni hrdinka je zenska od rany a s nicim se moc nemaze, hlasim se do tymu Chaol

28.04.2018 4 z 5

Životy, které jsme ztratili Životy, které jsme ztratili Megan Crewe

Druhy dil serie mi prisel o neco slabsi nez prvni dil, ale opravdu me mrzi, ze dalsi dil nevydaji, rada bych vedela, jak cele putovani nasi skupinky dopadne.

20.03.2018 3 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

Na knihu jsem se tesila a opet nezklamala, hlavni postavy jsou zase o kus dal a bavi, kdyz bude dalsi pripad, urcite se do neho zactu.

07.01.2018 4 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

No já draky miluju, kdybych mohla na jednom lítat do práce, byla bych nejspokojenější :D a tato kniha byla svižná, svěží a výborná :) jsem zvědavá na další díl :)

30.12.2017 4 z 5

Dlouhé ticho Dlouhé ticho Patricia Briggs

Jako vzdy byla kniha o Mercy skvela, vzdx se rada vracim ke smecce columbijskeho porici ;-)

06.11.2017 5 z 5

Kód horečky Kód horečky James Dashner

Na to, jak se mi knihy Labyrintu libily, tak z obou prequelu mam smisene pocity. Bylo dovysvetleno vse, co v labyrintu bylo za otazky, ale nevim nevim ;-) Autor mel svet velmi propracovany a verohodny ;-)

25.10.2017 3 z 5

Slepí ptáci Slepí ptáci Ursula Poznanski

Zase jedna velmi povedená kniha :) těším se na další :)

15.06.2017 5 z 5

Půlnoc je osamělé místo Půlnoc je osamělé místo Barbara Erskine

No tak to byl zase jednou příběh, co vtáhne a nepustí :D paráda :)

11.04.2017 4 z 5

Ohnivý dotyk Ohnivý dotyk Patricia Briggs

Tato Mercy je tedy na akci hodně slabší než předchozí díly :D ale jinak je to skvělé jako vždy :)))

05.04.2017 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Konecne se mi podarilo knihu docist...zakonceni serie bylo velmi povedene, cela serie je zajimava a neotrela...bohuzel jsou knihy hodne zdlouhave a spad je jen v urcitych castech, a proto jsem mela dost problem se zacist jak do druheho, tak do tretiho dilu...ale kdyz uz se clovem prokouse ke konci, zjisti jak je to vlastne vse skvele...palec hore ;-)

15.03.2017 4 z 5

Šifra Šifra Kathy Reichs

Další super díl, některé věci se daly čekat, ale některé bych vážně neřekla, jsem zvědavá na další dobrodružství :)

22.11.2016 4 z 5

Poklad Poklad Kathy Reichs

Další skvělý díl, piráti s viráty....no paráda...ale jsem zvědavá, kolikrát jim ještě může jít o život, aniž by to začalo být stereotypní :))) jde se na další díl...

13.11.2016 5 z 5

Poslední hvězda Poslední hvězda Rick Yancey

Zakončení celé série bylo velmi povedené. Sice mi dělalo problém si vzpomenout na druhý díl, ale jakmile jsem se do děje dostala bylo to dobré...nějaké malé nesrovnalosti mě tam zaskočily, ale celkovému dojmu z knihy to neubralo.

06.11.2016 4 z 5

Tajemství morové jeskyně Tajemství morové jeskyně Michael Byrnes

Hodni hosi a zli hosi...nikdy poradne nevime kdo je kdo...je to az desive co vse se muze stat realitou...kniha je napsana velmi dobre a zapletka s prvni zenou v Edenu je moc povedena...vubec bych se nedivila, kdyby neco z toho byla pravda :)))))

17.09.2016 4 z 5

Tajemství svaté krve Tajemství svaté krve Michael Byrnes

I druhá kniha byla velmi zajímavá :) ale je pravda, že jsem si při hodně příležitostech říkala, že takový fanatici jako jsou v knize, jsou asi i ve skutečnosti...bohužel zrovna nečtu tuto knihu v pravý čas :(

09.09.2016 4 z 5

Tajemství chrámové hory Tajemství chrámové hory Michael Byrnes

Kniha se čte prakticky sama :) ale je pravda, že v dnešní době ji číst bylo dost těžké, zvlášť po tom co se děje ve světe...člověk si říká, jestli se něco takového opravdu nemůže stát....

03.09.2016 4 z 5

Oheň Oheň Julianna Baggott

Posledni dil serie, a po pravde jsem cekala jiny konec...ale jinak kniha byla celkem zajimava a i postavy se dost promenovaly...

24.08.2016 4 z 5

Splynutí Splynutí Julianna Baggott

S druhym dilem jsem mela trochu problemy...hodne tezko se mi cetl a to jsem se na nej tak tesila...ale jinak porad stejne dobre napsany pribeh...uvidime jak mi pujde dalsi dil...

06.08.2016 4 z 5