Mišule_11 Mišule_11 komentáře u knih

Na viděnou příští léto Na viděnou příští léto Elin Hilderbrand

Tento smutný a emoční příběh mi místy připomínal příběhy od Nicholase Sparkse, ale i tak byl svým způsobem osobitý a čtivý! :)
Příběh především o zakázané lásce, ale také o přátelství, ztrátě, důvěře i rodině. Při čtení na vás zapůsobí určitě celková letní atmosféra :)
A to co prožívali Mallory a Jake, bych já osobně nikdy nedokázala, i přesto si dokázali cestu k sobě najít..!

12.03.2023 5 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

U knih této autorky mám ráda, že příběhy jsou ze života a ani tak tomu nebylo u tohoto.. :) Naopak smutné je samotné podvádění, které se mi příčí a tady obě hlavní hrdinky Iva i Klára na to doplatily, možná z toho jedna vyšla lépe, ale ani v kůži z jedné z nich bych být nechtěla..
Za mě opět čtivý, odpočinkový příběh, co mi dal vše! :)

07.01.2023 4 z 5

Jak Grinch ukradl Vánoce! Jak Grinch ukradl Vánoce! Dr. Seuss (p)

Čtení této útlé a měkké knížky mi zpříjemnilo před Vánoci náladu! Protože bez Grinche to nejsou ty pravé Vánoce! :)
A přečíst si jí může úplně kdokoliv!

03.01.2021 4 z 5

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Oddechová průměrná knížka jejíž děj je zaměřený na jedno velmi vážné téma! Rozhodně nikdo z nás nechce přijít o někoho blízkého, natož druhou polovičku, ale pokud se člověk rozhodne sám, je to smutná volba!
Já jsem se bohužel nemohla pořádně do knížky začíst, chyběla mi čtivost a smutný příběh tomu také moc nepřidal! Rozhodně jsem, ale ráda, že se Cody nerozhodla udělat to stejné jako její kamarádka Meg a i přesto všechno jí nakonec vysvitla přece jen naděje na lepší pokračovaní! :)

31.10.2020 3 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Romantický příběh, který se odehrává hlavně v prostředí psích výstav a točí se i tak kolem psů, mě mile překvapil, ale už mě úplně natolik nenadchnul.
Jde sice o oddechový a čtivý příběh, který není nijak dramaticky přehnaný, ale to je tak asi vše :)

02.05.2020 3 z 5

Milostné dopisy slavných mužů 1 Milostné dopisy slavných mužů 1 kolektiv autorů

Dopisy i básně měly své kouzlo, to určitě :)
Některé mě oslovily více, některé méně.. (ale to jsem předpokládala už od začátku) a jejich čtení mi celkem rychle i uteklo.
Vyjadřování mužů v některých dopisech mi místy přišlo až takové neomalené vůči ženě a ještě i teď po dočtení přemýšlím, jestli opravdu takoví byli v té "své době nebo jestli to bylo tím, jak byly dopisy přeložené..

05.04.2020 3 z 5

Mapa k tobě Mapa k tobě J.P. Monninger

Příjemně čtivý a překvapivý nejen romantický příběh, jehož konec jsem rozhodně nečekala..! :)
Jacka jsem měla, tak okolo půlky příběhu jako podrazáka, který se bojí závazků a budoucnosti, ale jeho malé tajemství dodalo příběhu ještě více napětí, smutku a taky očekávání, jak jeho vztah s Heather nakonec celý dopadne.

02.03.2020 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Přesně to co jsem očekávala, tak jsem po přečtení dostala! :)
Příběh Iana byl čtivý, lehce romantický a nad jeho nápady a názory jsem se i zasmála. Blake se k němu hodila a od začátku mi byla sympatická. A jejich příručku svádění bych ráda vyzkoušela včetně jejich služeb :D

09.02.2020 5 z 5

Ty a já, navždy Ty a já, navždy Jill Mansell

Příjemné a oddechové čtení, kde se protínají dohromady osudy více generací v jednom příběhu! :) Kniha se mi četla dobře a plynule, i když místy bych uvítala děj kratší a někde naopak o něco delší. Avšak nakonec jsem ráda, že jsem se dočetla ke zdárnému a šťastnému konci, který jsem očekávala už i podle názvu knihy! :)

09.02.2020 3 z 5

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Od této knížky jsem nevěděla, co očekávat a ještě před tím než jsem se do ní pustila, tak jsem se bála, do čeho vlastně jdu..?! :)
Naopak jsem byla mile překvapena, kniha se mi líbila, děj mi rychle utíkat a plynul. Občas mi Kenz připadala nerozhodná a udivilo mě kolik kluků se kolem ní motalo :D Ale Jadena jsem si oblíbila, byl milý a jeho trápení mě mrzelo. Nikdo by nechtěl přijít o své rodiče!
Určitě to bylo něco jiného než série DIMILY, ale kniha se mi líbila, i přes emotivnější příběh a jsem ráda, že jsem si jí nakonec přečetla! :)

03.01.2020 5 z 5

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Čtete a čtete, až zjistíte, že je najednou konec a vy vlastně ani nechcete, aby ten konec vůbec byl! Ano občas se Lara chová naivně nebo by jste ji něčím chtěli přetáhnout, ale to asi každou další hlavní hrdinku, která se nemůže rozhodnout, jak si správně vybrat! :D
Upřímně jsem si tedy myslela, že nakonec neskončí s Peterem, ale potom zase jo a už jsem se bála, že i mezi nimi nakonec dojde ke svatbě :D
Ale stále to byl příběh, který vás nenechá chvíli spát, je čtivý a napínavý až do úplného konce, kde jste vlastně spokojeni, jak to celé dopadlo! :)

05.03.2019 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

V první řadě má knížka moc hezkou obálku..! :) Ale upřímně jsem čekala více tedy toho Vánočního kouzla a atmosféry v příběhu, čímž jsem byla mírně zklamaná :/ Ale nakonec se mi příběh líbil, jak byl vymyšlený a jak Charlotte a Anthony plnili jednotlivé kroky, aby se zbavili nejen myšlenek na své bývalé protějšky, až našli sebe navzájem..:)

15.01.2019 4 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Po prvním dílu jsem se pustila hned do tohoto dalšího a vůbec teda netuším ani po přečtení, co mě na tom tak bavilo, lákalo a bralo, že jsem ještě snad tenhle díl zhltla rychleji než ten první..:) Pokračování příběhu Eden a Tylera mi nedalo chvíli klidu, neustále mě nutil číst jej všude, kde se dalo..
Pro někoho možná naivní příběh s jasným koncem, pro mě celá série, která mě baví a je čtivá, tak že jsem si jí celou oblíbila! :)

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Ještě před jejím přečtením jsem na tuto sérií slyšela různé, ale hlavně negativní názory, ale jsem ráda, že jsem se řídila jen svým úsudkem! A ani po přečtení knížky jsem si nedokázala vybavit, čím mě ta knížka, tak pohltila a dostala..! :)
Nápad na děj se mi líbil od samotného začátku, byl čtivý a i když místy přehnaný a nereálný. Stále mě něco pohánělo číst dopředu, abych nebyla již tak zvědavá a napnutá, jak se to vlastně celé vyvine..! :)

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Před tím, než se vůbec pustím do čtení, tak si říkám, že jsem na takové knihy už stará, ale po dočtení se nestačím divit, jak mě knížka dokáže překvapit! :) Líbila se mi, tak moc, že jsem se musela pustit hned do dalšího dílu, jinak bych nevydržela..! :)

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Je možné, že jsem se již tolik nebavila jako u předchozích knih Hartla, ale knihu jsem přečetla s tím, že jsem byla po celou dobu zvědavá, jak to vlastně se sourozenci dopadne..:)
Děj nebyl špatně popsaný, i když si podle mě Veronika vytrpěla stejně jako Hynek a šlo o reálné problémy, se kterými se můžeme setkat i my..

02.01.2019 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Páni..! Tak takhle čtivou a napínavou knížku jsem dlouho nečetla! :) Vyloženě nejde o můj styl, ale jsem ráda, že jsem měla tuhle příležitost si knížku přečíst..:)

01.01.2019 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Kniha se zajímavým vývojem děje, která mě nenechala chvíli klidnou..! :) Najdete tu spoustu lásky, romantiku, ale také pochopení a nenávist. Archer to neměl určitě jednoduché, ale snažil se, což se mi na něm líbilo. A i když nemohl mluvit, byl kouzelným chlapem, který se nakonec nevzdal, aby získal, to co chtěl, i když mu trvalo než na to sám došel..! :)

07.07.2018 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Knížka je zajímavá už svojí anotací, ale když se člověk ponoří více do děje, vtáhne ho to a už nepustí, dokud se nedostane na konec knihy..! :) Ze spolužáků, kteří se jen někdy vzájemně potkávali na školním pozemku jsou rázem kamarádi a spojenci, aby našli vraha, který zabil Simona. Ale podezřelý je každý z nich, dokonce i učitel, který je nechal po škole..! :) Děj mě bavil, přečetl se samo a se svým tipem až do konce, jsem byla úplně vedle..:)

07.07.2018

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Juhuu.. další příběh, který mě skvěle bavil od této autorky! :) Příběhu nic nechybělo, dobře a rychle se četl. V průběhu byla i zápletka a naivní hlavní hrdinka se nakonec vzpamatovala, když si uvědomila, co vlastně chce! Pokud máte rádi tento typ příběhů, rozhodně si knihu přečtěte :)

02.05.2018 5 z 5