Modrina Modrina komentáře u knih

Dej mamce pusu Dej mamce pusu Joy Fielding

Příliš se vžívám do děje, takže mě přečtení stálo opravdu hodně sil. :)

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Nemohla jsem se odtrhnout..

Nic mi neprozrazuj Nic mi neprozrazuj Joy Fielding

První knížka, kterou jsem od autorky četla - a pro mě jedna z nejlepších.

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Taková hezká pohádka.

Anansiho chlapci Anansiho chlapci Neil Gaiman

Celou dobu jsem se skvěle bavila. :)

Američtí bohové Američtí bohové Neil Gaiman

Nemám ráda fantasy, ale tenhle autor je výjimka. Jen v téhle knížce přecejen fantasy složka příliš čněla, takže se mi nečetla tak lehce, jako ostatní. Ale i tak to bylo fajn čtení.

Kniha hřbitova Kniha hřbitova Neil Gaiman

Kdo by neměl rád pohádky.. A ještě tak skvěle napsané. :)

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

Fantasy je něco, co mi fakt nejde. Až na Neila Gaimana. :) Ten člověk umí tak skvěle vyprávět, že mu tu fantasy složku odpouštím. Tohle byla první kniha, kterou jsem od něj četla - a moc se mi líbila.

Fimfárum Fimfárum Jan Werich

Tady snad není co dodat, inteligentní pohádky od inteligentního autora. :)

Návrat Sherlocka Holmese Návrat Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Pokaždé, když to čtu, přenesu se v čase do staré Anglie a jen velmi nerada se vracím.

30.05.2014 5 z 5

Studie v šarlatové / Podpis čtyř Studie v šarlatové / Podpis čtyř Arthur Conan Doyle

Zcela klasická klasika. :) Tohle já můžu číst pořád dokola..

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes je moje srdeční záležitost. Po přečtení téhle knížky se mi málem stala nehoda pokaždé, když někde v dálce zavyl pes. :)

Tajuplný ostrov Tajuplný ostrov Jules Verne

Četla jsem coby dítě při baterce pod dekou, to se prostě nedalo nedočíst. :)

Čaroděj Čaroděj Wilbur Smith

Dokonalost jedničky tahle podivnost nezmenší, ale fakt lituju, že jsem tomuhle věnovala čas. Se čtyřkou už jsem tu chybu neudělala.

30.05.2014 1 z 5

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Jednička byla skvělá, takže jsem po dvojce sáhla autoamaticky taky. Nebylo to špatné, ale holt na jedničku to nemělo. :)

Posel slunce Posel slunce Wilbur Smith

Přečetla jsem asi 20 autorových knih, než mě přestal bavit, ale tohle je pro mě bezkonkurenčně číslo 1.

30.05.2014 5 z 5

Toto byla jedna z prvních autorových knih, které jsem četla - a byla jsem naprosto pohlcena. Škoda, že autor nezůstal jen při tomto dílu. :)

30.05.2014 5 z 5

Kvůli téhle knížce jsem málem přišla k úrazu - četla jsem ji i na jezdících schodech a párkrát jsem to jentaktak vybrala. :) Můžete ji číst stokrát - a vždycky najdete něco, co vám minule uniklo. Skvělá knížka!

Juliův vzestup Juliův vzestup Daphne du Maurier

U této autorky jsem si zvykla, že přečtení každé kapitoly znamená zvýšení tepu asi o tisíc. :) Tady se žádné zvýšení nedostavilo.. Vyloženě špatně se to nečetlo, ale rozhodně jsem knihu po přečtení v klidu a ráda odložila.

21.05.2014 3 z 5

Ptáci a jiné povídky Ptáci a jiné povídky Daphne du Maurier

Po přečtení téhle knížky jsem se třásla tak, že bych mohla makovat housky. :) Bála jsem se s ní zůstat v jednom městě. :) Vždyť autorka používá běžná slova, jak to, že jimi dokáže takhle zapůsobit..

21.05.2014 5 z 5