nicole1990 nicole1990 komentáře u knih

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Knížka me teda dostala, příběh byl hrozně drsný ????

24.07.2020 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásná knížka jen závěr mě překvapil. Viděla jsem i film. Krásně napsané jen škoda, že nebyl happy end.

02.05.2020 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Konec hodně smutný. Všechny knížky autorky jsou skvělé.

19.08.2019 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Hodně zajímava knížka ????

30.07.2019 5 z 5

Arabská dcera Arabská dcera Tanya Valko

První díl se mi líbil víc tohle bylo hlavně už podle názvu o Miriam, která žila s babičkou a tetou Malikou. Miriam si toho na svůj věk prožije dost. Nakonec to skončí dobře setká se konečně s matkou. Líbilo se mi jak se chovala babička Nadja. V ostatních knížkach o arabských zemích byli ty matky na straně synů tady se mi líbilo, že Nadja se zastávala Dory a před Miriam, která o rodičích moc nevěděla nikdy její matku nepomlouvala. Jdu se vrhnout na poslední díl arabská krev tak snad se bude taky líbit.

27.06.2019 5 z 5

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Poučná knížka o tom jak to funguje v muslimském světě a že je blbost myslet si že život s muslimem je lehký mělo by to být jako varování pro všechny holky, co se zblazni do muslima. Jdu si přečíst i zbývající dva díly.

21.06.2019 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Krásný a zároveň tak smutný příběh, fakt jsem přes slzy neviděla. Fakt mě dlouho knížka tak nedostala jako zrovna červený adresář.

16.05.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Celou dobu napínave a hodně tajemství z Robertova života se odhalilo.

19.04.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Moc krásný příběh mám ráda příběhy Louisy Clarkové bylo by fajn,kdyby bylo ještě nějaké pokračování. Za mě super užasně čtivé

06.03.2019 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Nádherně napsaná knížka. Mnohé mi to řeklo o lidech s PAS. Bylo to napsané očima sestry autistickeho chlapce. Během dne jsem měla přečteno

13.02.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Námět dobrý fakt se mi to hodně líbilo a dobře se to četlo. Napínave to bylo tak od půlky knížky.

18.01.2019 4 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Moje první knížka od autorky a určitě chci přečíst celou její sérii. Hodně dobře se to četlo a fakt to mělo plno zvratů.

25.12.2018 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

skvělý thriller plný zvratů. Fakt parádní až do poslední stránky :-)Akorát jsem měla docela zmatek v postavách která je která. Jinak se to četlo hodně dobře a bylo to napínavé. Trošku mi to připomělo poslední paní Parrishovou nebo za zavřenými dveřmi .

15.12.2018 5 z 5

Přečtené během jednoho dne od obsáhlých knížek příjemná změna. Četlo se to velice dobře :-)

21.11.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

hodně smutný příběh lidí ,co vše prožili :-( mají můj obdiv za to,co dokázali a jak bojovali za to,aby přežili. Jejich jediná starost byla aby přežili.

29.10.2018 5 z 5

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Skvělá knížka. Autor píše skvěle. Babička pozdravuje a omlouvá se byla moje druhá knížka od autora a musím říct,že skvěle napsaná

10.09.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Wow opět super napínave od začátku do konce takový ten napínavý dej, že prostě přečtete na jeden zátah. Nevím kam Carter na ty psychopaty chodí, ale jeho knížky jsou nejlepší z detektivek. Hlavně i Carlos a Robert jsou skvělý. Už se těším na další Carterovu detektivku.

04.09.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opet dalsi skvela detektivka ☺prectena jednim dechem a moc se mi libila. Vrah teda odporny psychopat. Akorat byl vrah odhalen brzy ani ne za polovinou knizky,ale i tak to bylo hodne napinave a tezko uveritelne ceho byl vrah schopny. Doufam,ze budou dalsi knizky s Erikou ona je fakt skvela vysetrovatelka .

23.06.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Krasna kniha o obrovske odvaze a odhodlani mlade holciny .

22.06.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

za den přečtená hodně dobře se četla plná zvratů a intrik.. Je až neskutečné,co se děje v lidské mysli. Hodně mi připomíná knížku za zavřenými dveřmi

01.06.2018 5 z 5