Nuttelka Nuttelka komentáře u knih

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Proč tu ksakru není uvedeno, že se jedná o sérii??? Tohle opravdu nesnáším, otevřené konce bez dalšího dílu po ruce! Ach jo...
Jinak tedy opět nic překvapivého, kromě tedy toho konce, ale už toho mám asi opravdu načteno hodně, aby mě něco dokázalo upoutat, překvapit, či dokonce šokovat :-) Jako oddychovka na odpoledne optimální...

10.02.2022 3 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

(Audiokniha)
Loni jsem poslouchala sérii s Terencem, letos si dám Mika a musím říct, že opět jeden velký palec nahoru. A nejspíš Mika budu mít radši než Terence, uvidím, jaké budou další díly. Možná je to i tím, že Martin Preiss se mi poslouchá lépe než Jan Maxián :-) A Libor Hruška tomu opět dodává skvělou třešničku na dortu.
Za sebe můžu jen a jen doporučit...

06.02.2022 5 z 5

Obhájce Obhájce Victor Methos

Tak jsem nejspíš našla dalšího oblíbence :-) "Vrahova žena" byla výborná a "Obhájce" skvělá jednohubka. Jak právnické prostředí moc nemusím, tak tyto knihy mě neskutečně baví a netrpělivě očekávám, jak to dopadne. Moc se těším na další knihu, kterou už mám předobjednanou :-)

26.11.2021 5 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

(SPOILER) Omlouvám se, ale musím dát o hvězdičku méně... protože prostě Covid... :-))) Chápu, už to patří k našemu životu, ale jsem na to už alergická, bohužel.
Každopádně do děje to pasovalo, nejdřív jsem si tedy říkala, co z toho vzejde, sama mám vůči "Sektám" averzi, nechápu jejich pohnutky a chování, vlastně to ani pochopit nechci. Připomínáme si zde nějaká fakta z minulosti a Terence se vydává pátrat na vlastní pěst, aby vyhověl staré paní, které se ztratil vnuk Petr. Skoro ho to stálo život, mezi prasaty, brrrr... Měla jsem trošku problém v časových úsecích, než jsem se zorientovala, kde se v jednotlivých kapitolách nacházíme, ale jak se to začílo rozplétat, už jsem bylo jedno velké ucho. A konec Petra, který je pohřešovaný? Ani na to raději nepomyslet... Také mi tu chybí nějaký ucelený závěr, zda policie ještě nějak jednala a zda se opravdu přišlo na to, jak to s Petrem dopadlo. Každopádně i tak je to další povedený díl.
Jen tedy jedna výtka, jak už se tu zmiňovalo, Jan Maxián zní opravdu moc mladě na to, kolik už Terencovi je :-)

15.11.2021 4 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

I když dávno nejsem cílová skupina, tohle mě fakt bavilo :-) Už název knihy je velmi trefný a pro nás knihomolky a knihomoly úplné vábení jak vosy na bonbón :-) Niki s Lukem jsou skvělí, zábavní a spolu výborná dvojka, je to příběh, který pohladí romantické dušičky, takže vřele doporučuji.
A jedno velké plus za krásnou obálku, moc se povedla.

11.11.2021 5 z 5

Životní terno Životní terno Fredrik Backman

Mé první seznámení s autorem a teda, pro mě dost silné a velmi smutné, celou dobu se slzami v očích. I když je to jen jednohubka, je v ní velmi mnoho. Smrt... je kolem nás každý den, buď nás zasáhne přímo nebo jen okrajově nebo vůbec. Ale bude s námi vždycky.
Interpretace - Pavel Soukup - moc krásně načteno.

29.08.2021 4 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

To bylo taaaak krásné a sladké... miluju ty kluky, jsou skvělí a těch emocí, co ze mě zase vydolovali, moje srdíčko plesá ️♥

15.07.2021 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Ještě že mám po ruce hned 2. díl, protože jakože cože?!?!?!?!?!? Celou dobu něco čtu a ono je to všechno jinak? Je to bláznivé, ulítlé, hříšné, vášnivé, sprosté a surové... Ale já to žeru ❤️

26.03.2021 5 z 5

Božská mrcha Božská mrcha Christina Lauren

Super jednohubka na odpoledne... Ráda jsem se vrátila k oblíbené dvojici, bastard Bennett je prostě třída :-)

30.09.2020 5 z 5

Trochu dál Trochu dál Lydia Strong

Tristan je zlatíčko ❤ Jeho smíření se svou orientací je tu krásně popsané a vysvětlené, bohužel otcova reakce opět na zabití, ale naštěstí se matka probrala a za své syny se konečně postavila, mé srdce plesalo. Jsem ráda, že se i zde setkáme se všemi postavami z 1.dílu a že Evan s Danem to tak daleko dotáhnou, i když nad nimi člověk stále kroutí hlavou :-) A Tristanovo první zamilovaní do asi nejméně vhodné postavy, srdce se mi pro něj svíralo a dočetla jsem se slzou v oku. I když je Mike z větší části opět celou dobu blbec, tak jsem opravdu zvědavá na jeho příběh, jestli se to úplně zlomí, nebo nás dodělá úplně.
Doporučuju si přečíst i bonusové povídky na internetové stránce autorky, zatím všechny z pohledu Dana a jsou boží ❤

26.09.2020 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Myslela jsem si, že plný počet nedám, ale jak jsem se přehoupla do druhé půlky knihy, už jsem musela dočíst do konce. Když už si myslíte, že to dává aspoň nějaký smysl co, jak, proč, kdy... vždycky se objevilo něco nového, nečekaného... Tyto situace si člověk ani nedokáže představit, čím vším si musí projít, tolik bolesti, viny, zoufalství, beznaděje a hlavně jak silná je mateřská láska. Mám z toho husí kůži...

13.09.2020 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Mám tuto sérii opravdu ráda, ale musím říct, že tento díl je pro mě zatím nejslabší. Nějak jsem se nedokázala úplně vžít do děje, Everly mi dost vadila, chápu, dětství jedna noční můra, aaaaale takové vleklé a občas zbytečně přehnané strachy, v jejím věku... A už mi taky asi začínají štvát neustále tajnosti, bát se někomu svěřit, proto radši budu trpět a čekat na nějaký srdceryvný zvrat, kde si všechno vyříkají a voalaaa, láska až za hrob.
Nolan, to je sympaťák, jen si ho nějak nedovedu představit, asi je to těmi dlouhými vlasy :-)
Každopádně kniha je opět čtivá a určitě si přečtu 5.díl o Blakeovi, snad se brzy dočkáme :-)

25.08.2020 3 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Sharp... Jake Sharp...
Jo, takový James Bond, taky bych mu svěřila svůj život :-)
Kniha se mi moc líbila, jako všechny tohoto žánru a když vím, co mám očekávat. Camille mi také byla sympatická. A ten konec, to je prostě emočně dojemné vyždímání, pro Jaka mě mockrát zabolelo srdce ♥

22.03.2020 5 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Adam mě chytil a nepustil, vyždímal ze mě tolik emocí, že na tento příběh budu myslet ještě hodně dlouho a určitě se ke klukům znovu vrátím.

08.03.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Také jsem se nechala strhnout davem a bohužel musím říct, že obálka předčila děj. Obálka je krásná, to je bez debat, ale děj mě moc neoslovil, občas jsem i přeskakovala řádky. Škoda, mrzí mě to, ale vím, že se ke knize už nevrátím.

03.03.2020 3 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Juuuu, to bylo oddychově příjemně dojemné :-) Richardova přeměna mě moc bavila, několikrát jsem se i dojala, zasmála... Mám tyto knihy ráda.
Jen malé mínus, vůbec mi do Richardovo úst nepasuje oslovení "miláčku, zlatíčko", ale zkousla jsem to :-)

19.05.2019 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Jo, Andrew s Camryn mě moc bavili... Kdo by se nechtěl jen tak sebrat a cestovat po světě, vypadnout ze zajetých kolejí, ze stereotypu?
Jejich pošťuchování, sbližování, pořád jsem čekala nějaké to ale... A šup, infarktový skoro konec, který jsem regulérně ořvala. Už jsem myslela, že knížku zahodím, jestli špatně dopadne, nemám ráda smutné konce...
Slzné kanálky pročištěny a už se těším na pokračování.

07.03.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

No to si k*rv* děláte p*de*???!!! A to jako mám do dalšího dílu vydržet jak??? Doufám, že brzy vyjdou nějaké zvěsti o tom, kdy se budeme moc těšit... Jen tedy doufám, že opraví vzhled stránek, ty zbytečné odstavce jsou příšerný a protivný.
Jinak tedy KING velký palec nahoru !!!

02.01.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Žííííísi, to bylo přesně to, co jsem teď potřebovala :-) Po náročnější četbě opět super oddechovka. Kdo by si Blakea nezamiloval, i když se chová jak puberťák :-))) Rovnou se vrhám na další díl...

28.05.2018 5 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Úžasné!!! I když srdcervoucí, ale úžasné zakončení série, kterou zařazuji mezi mé nejoblíbenější... Prožili si spolu toho strašně moc, nevím, jestli by v "normálním" životě tohle člověk všechno ustál, ale tleskám! Konec prostě výborný, i když pro někoho až moc přeslazený, ale mé srdce plesá, slzy jsem s nimi ronila, smála se a vzdychala blahem :-) Doporučuji všemi deseti!!

19.02.2016 5 z 5