Nuttelka Nuttelka komentáře u knih

Princ Princ Sylvain Reynard

Nooooo... Popravdě, nevím, co si o tom mám myslet :-D Trilogie Gabriela je super a teď jako že se do toho zapletou nadpřirozené bytosti??? Na Temnou Raven se těším, tak jen doufám, že nebudu zklamaná... A jen doufám, že Julienne nebude tak vážně nemocná, jak Princ zjistil :-(

12.04.2015 3 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

Kniha je už takové příjemné pokračování, ale je super, že se dovídáme více i o dalších postavách, děj velmi rychle a svižně plyne, Gabriel je samozřejmě úplně úžasný, Julianne na svůj věk až moc moudrá a když zjistí, že je těhotná, tak za její chování bych ji jednu "majzla" :-D Ale strašně jim fandím a další šťastný happy end, které já mám nejradši :-) Takže za mě samozřejmě plný počet bodů a jsem zvědavá na další dílko, které u nás od Reynarda vyjde...

12.02.2015 5 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Jo, tak to mě fakt bavilo :-) Oba dva jsem si moc oblíbila a opět šťastný konec, dle mého gusta :-) I když tedy ten konec byl až moc pohádkový, na to, jak ji totálně odpálkoval a pak se objeví - dokonce i letí - u ní doma a vyzná se jí ze svých citů... Ale děj parádní, chci se podívat do Říma :-) Takže za mě knihu moc doporučuji, samozřejmě i s předešlým dílem ;-)

07.01.2015 5 z 5

Casa Grande Casa Grande Jude Deveraux (p)

Kniha se mi moc líbila, i když je to úplně něco jiného, než na co jsem od Jude zvyklá... Příběh pěkně odsejpá, líbilo se mi, že o každé postavě se postupně něco dozvídáme a že se děj posouvá i o několik let dopředu... Ale tak nějak mi asi trošku chyběl na konci knihy epilog, kde by jsme se dozvěděli, jak to se všemi nakonec dopadlo :-)

01.12.2014 5 z 5

Vzácná a drahocenná Vzácná a drahocenná Raine Miller

Kniha mě z počátku moc nebavila, asi tak do půlky, takové moc dokonale přeslazené :-) ale od půlky mě děj chytil a nepustil, každopádně jako pokračování série dávám palec hore :-)

04.09.2014 4 z 5

Dokonalá vášeň Dokonalá vášeň Raine Miller

Knížečka zajímavá,nejdřív mě tedy štvala,že poslouchá jak pejsek,ale konec to napravil :-) Za mě tedy good!

04.04.2014 5 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Super čtení, kniha mě opět bavila a jen doufám, že bude další pokračování, jak to vlastně všechno dopadne :-)

09.02.2014 5 z 5

Všechna jeho přání Všechna jeho přání C.C. Gibbs (p)

bohužel jsem knihu teď četla v období, kdy na čtení moc chuť nemám a dosti mě unavoval neustálý sexuální maraton, by mi zajímalo zda tohle by normální člověk ustál :-))) ale ráda si přečtu, jak to všechno dopadne...

14.01.2014 4 z 5

Odhalená Odhalená Richelle Mead

skvělé zakončení série, miluju happy endy :-)

17.11.2013 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

4 hvězdy dávám jen proto, že tam je ze začátku strašně velká podobnost s Odstínama, ale jinak se mi kniha líbila a jsem ráda, že je uzavřený děj... na konci mi dokonce i slza ukápla dojetím :-) ... každopádně další díl už mám objednaný a těším se na další příběh - Jaceův :-)

03.11.2013 4 z 5

Pod maskou měsíce Pod maskou měsíce Jude Deveraux (p)

Super, Jude nikdy nezklame :-) Ať si kdo chce, co chce říká, Jude je skvělá spisovatelka. Cyklus Edilean mě moc bavil, klidně bych i v takovémto městečku moc ráda bydlela :-) Od toho přeci knihy jsou, aby se zapojila fantazie a dobře se to četlo, navíc, o láskách jako trám se čte nejlíp ;-)

22.08.2013 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

... no, jak to říct... mám z knížky rozporuplné pocity :-) ale četla se dobře, hlavně jak spisovatelka popisuje Itálii - města a místa, prostě paráda, hned bych se do Itálie vydala :-) ... ale jo, dávám plný počet...

20.06.2013 5 z 5

Stíny Stíny Richelle Mead

Fíííííha, super :-) Jsem zvědavá, jak tohle všechno dopadne... jen mít tu trpělivost a čekat do podzimu...

03.06.2013 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

fííííha, tak to bylo taky super počtení... konečně jsme se dočkali :-) (Georgina Seth) a stejně jsem zvědavá, zda muž ze sna bude mít nějaké další pokračování a jak to s Georginou vlastně všechno dopadne... takže se vrhám na další díl :-)

31.05.2013 5 z 5

Sny Sny Richelle Mead

super, asi opravdu zatím nejlepší díl, i když na konci jsem i slzu uronila... hned se vrhám na další díl :)

29.05.2013 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale konec byl nej, takže se těším na další díl, jak to bude mezi Georgií a Sethem pokračovat :-)

19.05.2013 4 z 5

Nahý baron Nahý baron Sally MacKenzie

Tato kniha mě bavila, oproti předešlému dílu :-) A vůbec mi nevadilo, že se tam odvíjí dva děje...

29.04.2013 5 z 5

Nahý džentlmen Nahý džentlmen Sally MacKenzie

tak prozatím nejslabší knížka ze série :-( občas bych Meg profackovala :-))))

23.04.2013 4 z 5

Karty na stole Karty na stole Agatha Christie

Super knížka, četla se úplně parádně a samozřejmě rozluštění opět velmi překvapivé :-) Jdu si pustit film :-)

21.03.2013 5 z 5

Extáze: Extáze / Spoutaný a odhodlaný / Temné touhy / Dámská rozkoš Extáze: Extáze / Spoutaný a odhodlaný / Temné touhy / Dámská rozkoš Susan Johnson

Small, Johnson a Schone se dalo, ale té Devine pořád nějak nemůžu přijít na chuť :-(

05.03.2013 4 z 5