oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Dala jsem si opáčko HP. A výborné. Člověk začne věci vnímat jinak , než jen vidí ve filmu . Těším se na další díly a těším se , jak mi děj bude do sebe ještě více zapadat než tehdá

09.02.2023 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Velmi povedený příběh , který vtahne do děje a nepustí. Sice malinko pomalejší pro mě rozjezd , ale pak už to jede . Konec velmi překvapivý

24.10.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Shari to umí a stále nezklame . Neustále si myslíte , že už konečně víte , kdo je vrah a pak je zase všechno jinak . Čtivé , za den přečtené .. těším se na další knihy

09.10.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Páni, to byla jízda. Nemám co vytknout, námět byl skvělý, dobře propracovaný a stále se neví, kde je pravda pravdoucí :) každopádně při čtení jsem si říkala, která matka by byla takhle šílená .. nebo byla šílená Lowen , když zatajila tak podstatnou část události ...?

25.06.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Kniha celkem zklamání. Mám načteno hodně novějších knih na toto téma a už to na mě působí jen jako byznys..navíc v této knize je dost až dost neuvěřitelných pasáží - jdou bez dozoru 4km z Brezinky do Osvětimi? ?? Dost často mají klobásy a ještě tolik, aby se dělil? Celkem mírný trest na to , kolik u něj našli diamantů, peněz atd
. No, toto vyprávění je asi hodně utvořené tak, aby nalákalo čtenáře. Ale dle mě spíš odrazuje ...

24.06.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další úžasně čtivý případ s Erikou..doporučuji všechny knihy od Roberta..

31.12.2018 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tenhle styl mám ráda a vyhledávám ho. Sice při čtení máte pocit , že jste něco takového už četli - viz knihy poslední p.parris.., za zamčenými dveřmi .... Ale .. stále musíte číst dál a jste napnutí , jak to dopadne . Tato kniha opět mile překvapila a konec byl super . Děkuji a těším se na další díly

23.02.2024 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

(SPOILER) Shari to umí i lépe. Neříkám že to byl propadák , ale předchozí knihy byly čtivější a děj se zbytečně neopakoval. Každopádně konec velmi překvapil .. Ale s tou Ericou to bylo jasné od začátku !

09.06.2021 4 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Tohle bylo sakra dobrý. Každou chvíli jsem si myslela , že už vím, jak to všechno dopadne a kdo je teda vrah a viník , a ejhle, všechno je jinak. Nebylo to vůbec překombinované, velmi čtivé a napínavé. Rozhodně doporučuji celou sérii

17.06.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Po dlouhé době opět skvělý thriller, který nezklamal od první stránky. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo byl vrah , finále bylo dobře propracované

23.05.2020 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Hodně povedené. Do poslední chvíle jsem netušila, kdo to byl, věřila jsem i v ten smutný konec. A ono ne... Postavy do detailu dokreslene, detektiv příjemný a sympatický. Těším se na další knihu

08.01.2020 5 z 5

Vražda v ambitu Vražda v ambitu Vlastimil Vondruška

Další díl, u kterého není co vytknout. Navíc se příběhy vrací do začátku Oldřichovi kariéry, takže se dozvíme, jak k prokurátorovi přišel a jak si nabrnknul Ludmilu ..:)

24.11.2018 5 z 5

Haha to jsem se teda nasmala..vůbec mi to nepřijde vtipné, natoz reálné..dle mě toto mohl napsat jen idiot.bohuzel, nic pro mě , další knihy od něj ani zkoušet nebudu

19.08.2018 1 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Ja nevím. Tak nadšená, že bych si knihu musela přečíst znova, nejsem..myslím, že je kniha dost nadhodnocená..a fakt nebyla chvilka, že bych měla nutkání u čtení brečet ba ještě pár dní o ději přemýšlet. Jako četlo se to dobře, to nepopírám, ale úplně paf z toho nejsem..

12.03.2018 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Tak to byla jízda. Zprvu jsem se do knihy vůbec nehrnula,ale když je teď mánie nové knihy Browna, tak jsem neodolala a chtěla zkusit.a jsem za to ráda. Nemohla jsem se odtrhnout od první stránky a kdybych nepotřebovala spát,tak jen čtu.. napínavé a velmi čtivé od první strany.. okamžitě se vrham na další knihu - šifru mistra Leonarda..doporučuji všemi deseti

13.02.2018 5 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Konečně jsem se na to ve 30 letech vrhla . Pěkný příběh , který má hloubku ..

28.12.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

bezva bezva. bryndza se neokouká, každá kniha je super a těším se na další..

30.01.2021 5 z 5

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Konečně přečteno. Je to asi 10let zpět, co jsem knihu odložila a nic mi neříkala. Ale dozrála jsem a jsem ráda , že jsem ji dala druhou šanci. Úžasné literární dílo , které v nás něco zanechá . Velmi čtivé , napínavé , jediné co bych vytkla, jsou sáladlouhé popisky z válek apod. Přeci jen, čekala jsem více popisků z léčení.. každopádně i tak skvělé

12.12.2020

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Na knihu jsem se těšila , tento styl a žánr miluji , ale kniha mě ničím nezaujala , nemohla jsem se vůbec začíst . Pro mě toto žádná topka není , bohužel

01.11.2020 2 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Proč si číst o vile, kterou mám cca 300km od domova a Brno vůbec neznám..? Ale tak proč se nedozvědět něco nového že? A musím říct, že jsem překvapená. Kniha velmi čtivě podána o výstavbě a životě ve vile Tugendhat. Zase jsem o kus chytřejší :) nejlepší pro mě asi pasáž za protektorátu a o místě, kde si Němci vytvořili ..

28.01.2019 4 z 5