oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Cizinec Cizinec Arno Strobel

malinko mě zklamal konec, bylo to zvláštní a takové jiné. nicméně jinak kniha jako celek suprová, přečteno jedním dechem.. doporučuji a jsem ráda, že mi kniha přišla pod ruku

04.05.2018 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Skvělé, doporučuji. Miluji tajemné knihy s tématikou sirotčince, blazincu a sanatorií. Místy mi bylo až zle, když člověk cetl, co se v té době dělo. Přijde mi, že spíš byli blázni ti lekari.. a pokud tam byl někdo těhotný nebo tam byly malý děti, tak to je fakt hnusný..:(

23.03.2018 5 z 5

Potomci mlčení Potomci mlčení Sabine Dittrich

Takovy průměr no. Čekala jsem od toho úplně něco jiného. Jako srovnávat to s Vyhnáním Gerty Schnirt, to fakt ne, ta je o level někde jinde. Navíc překlad knihy, pasáže, to mi prislo, jak kdyby to psal nějaký skolak. Ke knize se určitě už nikdy nevrátím.
Ještě že je kniha velmi útlá, takže za den přečteno. Víc dnů bych tomu asi čas nevěnovala

27.02.2018 3 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Jako kniha super, četlo se mi velmi dobře - miluji krátké kapitoly. Prolínání dvou osob je taky super. Vrah už pak byl jasně znát, ale i tak super.. jsem ráda, že jsem na knihu narazila a přečetla si ji..

06.02.2018 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Super.jsem nadšená. Zatím mě ani jednou Gill nezklamala..

28.01.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Tak to bylo super.Flynnova je spisovatelka. Jako udělat s někým, kdo je kurva a honicka, povídkový horor až thiller, tak to chce pořádnou představivost.ale jako super.pobavilo, četlo se to lehce a za 2hodky přečtené..

17.01.2018 5 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

tak toto bylo těžké.. nejsem žádný pc maniak, ani pc her, ale dle anotace mě to celkem uchvátilo, a těsila jsem se na čtení.. nicméně zprvu jsem to chtěla vzdát, nebavilo mě to, dlouhé popisování nějakých her a jejich zakladatelů je pro mě úplně bezcenné a dost jsem stránky přeskakovala.. nicméně když jsem se prokousala k samotnému ději a honu na H. vejce, bylo to prima.. takže takový průměr, za mě 3*..

05.12.2017 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Cetlo se samo, zadne tezke ctivo..ze zacatku me to celkem bavilo, i kdyz pribehy byly velmi jednoduche, ale postupne kdyz se nabalily dalsi a dalsi postavy, uz to bylo zmatené, preplacane a zbytecne..prvni kniha od trestikove, no nevim nwvim zda ji dam jeste sanci..

14.11.2017 3 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

tak tohle jsem četla hooodně dlouho, divim se, že jsem to vůbec dočetla.. první polovina knihy nuda, chtěla jsem to vzdát, pak se to najednou rozjelo, jak kdyby to začal psát jiný autor. mělo to spád, děj, zápletku.. do poslední chvíle jsem netušila, jak to skončí, jak se s tím autorka popere. za finále palec nahoru, ale jinak ne..takže sladký průměr, 3*..

06.11.2017 3 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Čekala jsem od toho trochu více. Ze začátku jsem se nemohla vůbec zacist, pak uz to bylo lepší a děj se trochu pohnul. Nicméně některé kapitoly např zdlouhavé vyprávění o praci v utulku atd. Bylo v teto knize úplně zbytecne a bezvýznamné a davalo to knize nudu. Konec jsem vubec necekala, ten me prekvapil.. za me 3*

23.10.2017 3 z 5

Neviditelná zranění Neviditelná zranění Věra Fojtová

Ac me toto tema bavi, tato autorka se mi necetla nejlepe, neco tomu chybelo..bylo to takove nezazivne, neslo se mi pořádně vtáhnout do deje.. cast s ervinem jsem ani nedocetla..

14.06.2017 3 z 5

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

kniha mě vůbec dle popisku nezaujala, téma stáří, smutek apod. není nic pro mě.ale v knihovně neměli nic jiného, a jelikož má Ove dost kladné hodnocení, tak jsem to zkusila.. ze začátku mě to mile překvapilo, četlo se to dobře, ale od půlky mě to přestalo bavit a přistihla jsem se, jak přeskakuji i kapitolky.. téma mě prostě ničím neuchvátilo, nezaujalo, jediné, co mě asi tak fakt bavilo, bylo když se skamarádil s kocourem :D
četla jsem lepší knihy, ale i horší, takže za mě 3***

12.06.2017 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

ufounek173 - dneska dočteno ;)

08.05.2017 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

a mě se to líbilo..jako kdyby to mělo o 150-200stran méně, nic by se nestalo, ale i tak super.. předchozí díly jsem nečetla, pouze viděla v kině, ale toto jsem si musela přečíst, abych věděla, jak to s A. a Ch. dopadne.. a prostě super.. sice více zápletek, než bylo potřeba, ale alespoň se to nedrželo pouze děje sex a sex, který je stále o tom samém, a nic nového nepřináší ;) konec jsem tak trochu čekala, ale netušila jsem, jak se s tím autorka popere..
za mě 4hvězdičky, těším se i na filmové zpracování

27.04.2017 4 z 5

Záblesk svetla Záblesk svetla Garth Stein

něco tomu opravdu chybělo, snažila jsem se dočíst, ale skončila jsem v polovině..jako námět dobrý, ale nebylo to záživné, dlouhé zbytečné popisování, nic se nedějící děj.. za mě nuda..škoda, těšila jsem se

30.01.2017 2 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

klobouk dolů..čekala jsem nějakou slátaninu pro náctileté, ale já jsem nadšená..chytlo mě to, a nepustilo.. fakt dobře promyšlené téma, doufám, že mě další díly nezklamou!!

16.10.2016 5 z 5

četla jsem to cca před 4roky, když kniha vyšla a teď z nova, chci se vrhnout na další díly, ale už jsem si to nepamatovala, takže jsem musela začít opět tímto dílem.. pokud si dobře vzpomínám, poprvé jsem z toho byla děsně odvařená, přeci jen mi bylo o 4 roky méně :D ale ani tentokrát mě kniha nezklamala, a jsem ráda, že jsem se do této serie opět vrhla, hlavně když je to ted ta topka v natočených filmech :) nicméně musím uznat, že je to spíše kniha pro náctileté, alias young adult..;) ale i tak se těším, co další díly, snad nebudu zklamaná..velké plus za fotky, které jsou proloženy tak, aby dávaly smysl !!!

18.09.2016 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

úžasně se čte, a navíc jsem se dokázala vcítit do hl. postav, jak musí být těžké mít někoho vedle sebe a vlastně nemít :(

09.09.2016 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

tak to bylo naprosto boží.. super super, kdyby šlo, dávám 6 hvězdiček.. jdu se vrhnout na další knihy od Mo..;)

14.07.2016 5 z 5

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

nádherná knížka, ač se smutným námětem.. četla se sama, ocenuji krátké kapitolky. knihu doprovázejí tajemné, někdy až depresivní fotografie..ač je to ,,duchařina,, , je super si udělat obrázek z dob španěl. chřipky a o době, kdy nebylo jednoduché přežít..doporučuji

12.06.2016 5 z 5