oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Začátek vypadal slibně a pak to šlo z kopce. Hodně jednoduchá kniha s předvídatelným dějem. Ani jsem se moc nesmála , ty dvojsmysly mi nepřišly vtipné

28.04.2020 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Super super. Čekala jsem, že sérii s Erikou nic nepřekoná , nebo se to bude za účelem zisku opakovat, ale jsem nadšená. Další super příběh , který hned vtáhne do děje. Má to smysl, spád , postavy jsou sympatické. Bryndza je prostě super spisovatel, u kterého nemám co vytknout

21.02.2020 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Kniha nenadchne , neurazí. Děj je velmi jednoduše napsán, i přesto , že je tam až moc postav a může se v nich čtenář ztrácet . Je to na stejný způsob , jako knihy typu: poslední paní parrishova, manželé odvedle , manželské lži .. myslím, že po čase ani nebudu vědět , o čem kniha byla

07.11.2019 3 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Kniha mě vůbec nezaujala. Strašně se děj táhnul. Ač to bylo tajemné , tak nezáživné

28.10.2019

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Duch domu byl o dost lepší. Tohle už mi nepřišlo tak hororové, spíše slátanina pro náctileté

27.09.2019 3 z 5

Ztracený chlapec Ztracený chlapec Dave Pelzer

Skvělé ač mrazivé pokračování osudu Davida. Nechápu , jak se může takhle jakákoliv matka chovat ke svému vlastnímu dítěti..

19.05.2019 4 z 5

Oldřich z Chlumu Oldřich z Chlumu Vlastimil Vondruška

Kdo má rád romány od Vondrušky s Oldřichem z Chlumu, tuto knihu by neměl opomenout. Je to skvělý dodatek k příběhům, je zde dovysvětleno plno věcí , jak a proč to takhle autor píše, základní údaje o Oldřichu se tu také najde - chronologie a zda je to skutečnost či román. Za mě super. Navíc kniha obsahuje i 4x příběhy, které se v sérii hříšní lidé neobjevují .

29.03.2019 5 z 5

Opět skvělý příběh s Oldřichem.. jen mi přijde, že když se více do děje vměšuje Ota, je to zábavnější

25.02.2019 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nečekala jsem, že mě to tak chytne. Děj nás vtáhne do roku 1913-1914 do rodiny Melzerů. Hlavní postava Marie je zaměstnaná ve vile nejdříve jako pomocná kuchařka, pak můžeme sledovat její vzestup na post komorné a pak jako snoubenku Paula. Zajímavě popsáno , bavilo mě to a těším se na další díly

19.02.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Ta přede mnou byla lepší .. o dost.. ale konec srovnávání.. dej nebyl špatný, do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo lže, kdo hraje, kdo se přetvařuje..v jednu chvíli jsem myslela , že vraha vím, pak zase ne.. bylo to bravurně napsané..ale je zde hodně veršů z Květů zla, a to není můj žánr, takže úplná topka to pro mě nebyla.. ke knize už se vracet asi nikdy nebudu.. ale vyhovují mu kraťoučké kapitoly, dobře a rychle se to čte..????

09.02.2019 4 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Tak to bylo velmi emoční a smutné čtení. Bohužel pravdivé. A konec, tak ten mě dostal úplně :( chudáci.. ještě horší zjisteni, že se na vše přišla cca teprve před 20lety? Nechápu ..

16.08.2018 5 z 5

Prošel jsem peklem Osvětimi Prošel jsem peklem Osvětimi Kazimierz Tymiński

Velmi čtive popsané hrůzy z Osvětimi a Buchenwaldu. Ovšem kniha nepřináší nic nového, oproti jiným s tímto tématem.

14.08.2018 4 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Velmi ctive, za den přečteno. Jen jsem stále hledala nějakého toho vraha, a ono prd :D super ..

13.08.2018 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Kniha se mi libila, moc jsem od ní neočekávala, jiná od autora - sněží sněží byla takový prumer. Ale želvy překvapili, za den přečtené , místy jsme se i nasmala. Řadila bych ji mezi YA literaturu

11.08.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Super psychothriller, ale četla jsem i lepší. Ze začátku jsem se do čtení dost nutila, pak to jelo samo. Ale námět knihy se mi zdá, jak kdybych už nekdy četla. Ale jinak dobrý, 4* si to zaslouží

14.06.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Moc pěkná kniha, super dej. Přečteno za jeden den

06.05.2018 5 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

zajímavý námět a příběh.. chvilkama mě to bavilo, chvilkama ne, ale určitě doporučuji přečíst. kdo je stejný knihomol jako já, tak je toto téma pro něj jak dělané.. komu by se taky nelíbilo vstupovat do děje knížek, že? :)

18.09.2017 4 z 5

Modlitba za Černobyl Modlitba za Černobyl Světlana Alexandrovna Alexijevič

Je to sila..zda nekdo cekal od knihy vypraveni co se v ten den stalo, data a fakta, to zde nenajde..kniha je plna vypovedi lidi, kteri byly svedky one udalosti, pozustali po hasicich apod.. je to mazec, kfyz si clovek uvedomi, ze behem minuty se vam otocil zivot a svet vzhuru nohama..ale stejne bych se chtela do Cernobylu a pripjati jednou podivat..treba se mi postesti

08.09.2017 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Precteno jednim dechem, ale neco mi tam chybělo. Očekávala jsem více detailu o pokusech, o samotném dr.Mengeleho..ale jinak, ,pěkné, , pocteni, videt o osvetimi dalsi kousek z jine perspektivy..

11.08.2017 4 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Zas takovy mazec to nebyl..dojela jsem do pulky, a pak to uz vzdala..nejdriv jsem myslela ze to nedoctu, byl to dost silny pribeh o matce a diteti, ale pak to uz nemelo spad, nudilo me to.. takze za 3 no...

30.06.2017 3 z 5