oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

moc hezky se četlo...zajímavý děj

09.07.2016 5 z 5

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

za mě to není takový děs..sice kůžičky vařit nebudu, ale dělala jsem podle něj jablečňáky a mňam.. pak jsem pekla chleba - byl mooc dobrý, tak za mě super.. a ted se ještě vrhnu na nějaké pečení a langoše s jogurtem! znám o dost horší knihy a kuchařky..myslím, že sem lidi hází negativa jen proto, že je to ,,Láďa Hruška,, , ale ve skutečnosti podle něj vaří div né obden ;)

26.06.2016 4 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

moc hezky se četlo, pěkný děj.. navíc se mi líbilo číst o erotických příhodách ;) moc hezky popsané..:P

20.06.2016 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

ač nejsem pc maniak her, kniha mě od začátku něčím upoutala, a nemohla jsem se odtrhnout..nutilo mě to číst dál a dál.. od začátku jsem nevěděla, jak to dopadne, tudíž jsem čekala nějakou pekelnou zápletku a vysvětlení..ale konec mě malinko zklamal.. nicméně na 4 hvězdičky to určitě je, a těším se, až se vrhnu na další knihy autorky..

30.05.2016 4 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

velmi čtivá kniha, ve které jsou navíc krátké kapitolky, které nutí číst a číst. velmi zajímavé
jsou tam myšlenky samotné Tuesday. ocenuji i tajemné prostředí, a to tunely, chodby metra, temné uličky plné drog, prostituce, gangů..do poslední chvíle čtenář netuší, jak to všechno dopadne, co k tomu Tuesday vede..konec je otevřený - že by se připravoval i 2.díl?

19.05.2016 5 z 5

Výborná kniha..I přesto, že má cca 800 stran, myslím si, že by ji měl přečíst každý. Miluji Egypt..

14.07.2014 5 z 5

Amenofis Amenofis Andreas Schramek

Nádherný román z 18.dynastie. Doporučuji pro všechny milovníky star. Egypta - zase o krok blíže poznáte tu dobu, objasníte si rodinné příslušníky a celkově pohled na historii, jak vše bylo a jak se co stalo.. Teď čtu druhý díl, a opět paráda..

05.07.2013 5 z 5

Sámova říše Sámova říše Michal Lutovský

Super kniha o Sámově říši. Kapitoly jsou rozdělené na všední život, na oblečení, na potravu, na výzbroj atd.. Moc hezky zpracované

23.12.2012 5 z 5

Slabikář návštěvníků památek Slabikář návštěvníků památek Jaroslav Herout

super publikace. používám ji jako učebnici, ale je zde vysvětleno plno pojmů, které v praxi - v historii denně použijete.

03.11.2012

Dějiny pravěku a starověku I. Dějiny pravěku a starověku I. Jan Pečírka

super publikace pro zájemce starověku. v prvním díle lehce kapitola pravěk, ale i ten je skvěle zpracovaný

03.11.2012 5 z 5

Objevy v Tasíli Objevy v Tasíli Henri Lhote

Výborně napsané, dokáže zaujmout, krásně doplněné o fotografie.. doporučuji..

29.09.2012 4 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Nádherná knížka.. ( i když nevím, jestli se to tak dá napsat) :( Konec je šokující, smutný.. Všem doporučuji i filmík!!

10.08.2012 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Každý by si měl přečíst takovouto knihu s podobným tématem. Jsou to neuvěřitelné hrůzy, které napáchal dalo by se říct jeden člověk!! Hrůza!! Husí kůže od začátku do konce knížky!

23.07.2012 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

nedočteno, vůbec se mi to nelíbílo..bohužel..

15.06.2012 2 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

období protektorátu a hrůzy holocaustu :-( Kniha se mi i přesto velmi líbila!

15.06.2012 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

chvilkama nudná, zdlouhavé popisy!! ale jinak doporučuji, nemá chybu!!

15.06.2012 4 z 5

Bohužel jsem nedočetla..:-( nešlo to.. ale možná se k tomu někdy vrátím!!

14.06.2012 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Kouzelná knížka..Možná mě trochu zklamal konec.. Dalo se v průběhu děje vypozorovat, jak to skončí..

14.06.2012 4 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Bohužel jsem se musela do čtení nutit a 2.dil mě velmi zklamal a ani jsem to ve finále nedocetla. Sběratel motýlů měl spád , četl se sám ale tohle byla pro mě jedna velká katastrofa
Škoda

25.02.2024

Řezník a střízlík Řezník a střízlík Alaina Urquhart

Vůbec to nebylo špatné. Krátké kapitoly , které nutí číst dál.. děj není nudný , vtáhne vás to hned od začátku. Nicméně při čtení jsem si říkala , holka , tohle jsi už někde četla .. a hned mi naskočila knížka Sběratel motýlů. Téma jiné , ale podobnost jsem tam viděla .. Konec lehce otevřený , ale to se dalo očekávat .. když vyjde další díl , ráda si ho přečtu .

19.08.2023 4 z 5