oresvo oresvo komentáře u knih

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Tohle mi sedlo. Nečekejte nic závratného, žádný velký zvrat, ale mělo to náboj, vtip, romantiku. Za mě pěkné čtení na oddych. Určitě mě to nezklamalo.
Everly má za sebou nevěru snoubence a i tak je pozitivní k životu hlavně ostatních.
Merrick je na první pohled alfa samec ale v jádru je to medvídek. Ale taky si nese špatnou zkušenost.
Nejlepší je jeho babička. Ta tomu dodává ten správný směr.

22.08.2024 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Další úžasný díl.
Je to sice zvrácené, plné porna ale ta záhada mě vždy vtáhne do sebe a musím čist až do konce.
Dlouho jsem se vyhýbala téhle sérii, ale jsem ráda, že jsem tomu dala šanci.
Příběh Killa a Saskie je temný, plný bolesti a chaosu. Ale rozuzlení stojí za to. Líbí se mi jak se vrací k postavám co známe z prvního dílu. Líbí se mi podled od obou hlavních aktérů i když je to hodně nadsazené co se týče sexu . Baví mě to.

27.07.2024 5 z 5

Playmaker Playmaker Marcy Jell

Když jsem začala čist tuhle knihu první co mi vyběhlo v mysli byl Neymar jr. A tak jsem se mrkla na net a ono je to vlastně o něm . Nebo spíš je inspirací celého příběhu.
Každopádně je to pohádka pro dospělé, ale vtipná. Moc se mi to líbilo. Občas to bylo až moc pohádkové ale i tak se těším na další díl kde se dozvíme výsledky DNA.

19.05.2024 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Pokračování mě rozhodně nezklamalo. Sice ten rozjezd byl trochu pomalejší , ale zas nemůžeme čekat, že princezna roztáhne nohy hned . Každopádně , mělo to humor, romantiku, trochu napínání, vrátili se nám zde okrajově postavy z prvního dílu.
Konec mě nezklamal. A jen se modlím aby byl i příběh Stelly. nyní se těším na další díl o Julles.

03.12.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

(SPOILER) Tohle se mi moc líbilo. Žádná růžová knihovna. Líbila se mi zápletka, libil se mi vlastně i hlavní hrdina Alex. I když měl být spíš temný . Byl vlastně fajn.
Ava je na jednu stranu křehká a zdá se být submisivní ale zdání může klamat.
Ten konec mě malinko štval ale vlastně to dopadlo dobře.
Četlo se to velmi dobře, erotika asi není pro romantiky.

03.12.2023 5 z 5

Smlouva s ďáblem Smlouva s ďáblem Elizabeth O´Roark

(SPOILER) Tohle mě bavilo. Vtipné scény, pěkná linka příběhu.
Přiznám se , že mi ze začátku vadilo jak si hlavní hrdinka nechala sr*t na hlavu od své rodiny , ale nakonec i to se vyřešilo.
Celkem od začátku bylo jasné , že po sobě jedou , ale bylo milé jak se k sobě dopracovali . Má to hlavně pěkný konec .

17.11.2023 5 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Celkem jsem váhala. Nakonec mě Mamka přesvědčila abych to zkusila. Z knížky mám rozporuplné emoce.
Četlo se to velmi dobře, zápletka je v celku zajímavá. I když zneužívání dětí je něco co velmi špatně snáším. Je tu ale záhada , kterou je potřeba rozlousknout. Erotické scény by byly fajn kdyby neříkali číča. To mě trochu vadí. Ale půjdu i do druhého dílu. Chci vědet co je tam za tu záhadu o které se nemluví.

15.10.2023 4 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Tak tohle byla jízda. Kniha se četla jedním dechem. Pro někoho to bude trochu kontroverzní, možná násilné. Ale dle mého to mělo šťávu.
Troy není mafián, ale uklízeč.
Sparrow ( zrzka ) je obyčejná holka bez mámi a tátou opilcem.
Ze začátku byla plachá, ale postupně vytahovala drápky.
Celkem to mělo vše. Zapletku, tajemství, erotiku, vtip a dobrý konec.

31.05.2023 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Druhý díl se mi libil snad ještě víc jak první.
Izzy a Will jsou super dvojka. Humor mezi nimi byl osvěžující , nebylo tam moc klišé, ani omáčky okolo.
Taková romantika když chce člověk vypustit starosti běžného dne.

17.05.2023 4 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Její tajemství bylo pro mne překvapení.
O to víc jsem si ho užívala.
Příběh opět neměl chybu. Krásně se četlo.
Děj mne vtáhl do sebe .

29.12.2021 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Mám ráda tuhle autorku ale teď mi to asi úplně nesedlo . Druhý díl , první polovina mi moc neubíhala ale druhá už byla super. Scarlet na mě místy působila jako spratek, tátovi peníze ji nevadí když ji platí školu, auto, kreditku ale jinak se otočila ke všemu zády , sice se nedivím, že se chtěla odstřihnout. Ale něco mi tam na tom vadilo.

Celkově se to četlo dobře. Ale nemělo to podle mě ten náboj. Proto nemůžu dát plný počet .

21.07.2021 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

První stránky mi přišly trochu zmatené , ale pak jsem se začetla a líbilo se mi to. Na plný počet to ale není. Možná je to tím , že mi Emma přišla místy ufňukaná, jak děcko. Carter na to jaký je to zabiják byl celkem kliďas.
Druhý díl si ale určitě přečtu. Mělo to napětí, zvrat, romantiku, humor ( Noah a Theresa jsou boží ) .

15.07.2021 4 z 5

Zničená Zničená Rachel Van Dyken

Krásný příběh, sice to byla spíš taková pohádka ale líbila se mi. Nebylo to nic hlubokomyslného, spíš jednohubka k bazénu. Co mi rvalo oči byl styl překladu ,, ala první ročník základní školy ,,. Něco nedávalo smysl, věty byly jak z překladače Google. Tohle úplně kazilo dojem z četby. A moc mě to mrzí.

18.05.2021 3 z 5

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Tuhle autorku mám rada, ale tahle kniha byl spis průměr . První polovina se docela vlekla, moc mě to nebavilo ale protože mám tuhle autorku rada dočetla jsem až do konce . Druhá polovina už byla super .

19.04.2021 3 z 5

Paní z Růžového útesu Paní z Růžového útesu Rexanne Becnel

Třetí díl, bylo pěkné vidět jak se hrdinové s prvních dvou dílů v životě posunuli.
Příběh byl poutavý, četlo se prakticky samo. Isolda sice byla rozmazlená ale nakonec se mi zalíbila.
Celá serie se velmi vydařila.

09.04.2021 5 z 5

Rytíř z Růžového útesu Rytíř z Růžového útesu Rexanne Becnel

Tenhle díl se mi líbil víc než ten první.
Četlo se to prakticky samo.

09.04.2021 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Sice jsem si musela trochu ze začátku zvyknout na to jak je to napsané , ale po chvilce mě knížka vtáhla do sebe a já ji musela dočíst.
Příběh se mi velmi libil, od začátku je to humorné, dramatické i romantické.
Abby je číslo a Trevis to samé .

01.04.2021 5 z 5

Někdo to rád skotské Někdo to rád skotské Suzanne Enoch

Tenhle poslední díl se mi libil nejvic. Je pěkné jak se autorka vrátila a shrnula všechny sourozence .
Medvěd byl ale super . Takovej malej golem.

21.02.2021 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Tak tohle byla jízda. Četlo se to jedním dechem, takovýho boxera bych brala taky i s jeho temnou stránkou ????. Od začátku do konce mě knížka bavila.

26.12.2019 5 z 5

Zajatá nevěsta Zajatá nevěsta Johanna Lindsey

Má první kniha od této autorky. Má úplně nejvic oblíbená a několikrát přečtená. Začátek je napínavý, má zápletku, prostředí pouště a Anglického venkova má své kouzlo.
Ze začátku mi byl hlavní hrdina Philip nesympatický, postupně jsem si ho velmi oblíbila. Hlavní hrdinky byla místy trochu hysterka se nakonec i ona prošla změnou .
Malinko netypický koloběh příběhu .

Doporučuji k přečtení .

18.08.2019 5 z 5