papajapa papajapa komentáře u knih

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Oproti předchozímu dílu trochu zajímavější, ikdyz osud Ciri předvídatelný (utek z věže Racku). Jsem zvědavá co bude dal...

12.11.2020 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Od spisovatele mam precteno nekolik dalsich knih. Je to spis pro mladez, ale bavi me. Konkretne tato ma hlubsi myslenku, ktera v budoucnu neni nerealna.

19.02.2020 5 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Osviceni jsem cetla pred vice nez 10 lety a moc se mi libilo, ale tohle bylo jeste lepsi. King proste umi.

09.09.2018 5 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Musim rict, ze tato kniha me bavila vic nez nektere zdlouhave dily z Pisne ledu a ohne. Urcite doporucuji.

02.11.2017 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

To byl narez. Normalne jsem zvykla si cist pred spanim, ale s touhle knizkou jsem mela fakt divny pocit. Dobre propracovane detaily me mile prekvapily a urcite to neni ma posledni kniha od teto autorky.

12.04.2017 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Bajky samotné jsou docela zajímavé, ale Brumbálův komentář je ve většině zdlouhavý a nezajímavý.

19.01.2016 2 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Četla jsem všechny autorciny knihy a bohužel tato me neoslovila. Námět dobrý, ale dle meho názoru chaoticke zpracování.

26.03.2022 2 z 5

Ústav Ústav Stephen King

Žhářka, Carrie a teď i Ústav to mi sedí. Další top od Kinga. I ten konec mi seděl víc než u některých jiných děl. Možné pokračování? Kdoví

26.02.2022 5 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Trochu jiný soudek než předchozí díly, ale ctive. Spis si autor chystal pudu pro další dil.

27.11.2021 4 z 5

Zaklínač a jeho svět Zaklínač a jeho svět Marcin Batylda

Kniha splnila očekávání. Čekala jsem jen knihy, hry nehrála. Líbilo se mi, ze kazdou cast vyprávěla konlretni osoba

12.11.2021 5 z 5

Prázdniny v Evropě Prázdniny v Evropě Ladislav Zibura

První setkání s timto autorem na doporučení. No asi bych si tento žánr sama nevybrala. Některé casti byly vtipné, ale jinak to asi nebude muj šálek kávy.

24.10.2020 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Jednoduche, rychle cteni. Kratke kapitoly. Nic narocneho.

23.02.2020 4 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Moje prvni kniha s podobnym temarem a urcite ne posledni. Nejdrive mi trvalo nez jsem se zacetla, ale pak uz jsem oci neodrthla. Strhujici pribeh.

27.08.2018 5 z 5

Mrtví se někdy vracejí Mrtví se někdy vracejí Stephen King

Soubor 8 povidek, ktere neurazi, ale asi nijak zvlast nenadchnou.
Nejvice me zaujala posledni povidka Na dobrou noc o mestecku Jerusalem's Lot jelikoz jsem uz driv cetla Prokleti Salemu.

13.02.2018 3 z 5

Bratrstvo neohrožených Bratrstvo neohrožených Stephen Edward Ambrose

Famozni
Rozhodne bych zaradila do povinne cetby na skolach. Aspon by se dnesni "slecinky", ktere se nazyvaji chlapi necemu priucili.

30.01.2018 5 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Jsem na rozpacich. Namet knihy super i dejova linka byla dobra. Ale se stylem psani jsem se prala jako uz dlouho ne. No a ten konec, ten jsem moc nepobrala.

21.12.2017 3 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Pocitacove hry nehraji a s 80.lety mam spolecny jen rok narozeni.
Takze proc jsem to cetla? Asi ze zvedavosti a oblibe ve sci-fi a fantazy. Ikdyz mi chvili trvalo se zorientovat a zacit, rozhodne to stalo za to!
Charaktery postav byly uchazejici jen mi obcas lezla Art3mis na nervy. Ohledne Aecha jsem porad cekala co se vyklube protoze mi tam "neco"nesedelo. A bylo to necekane rozuzleni. Parzival byl v pohode ikdyz ta cast s umelou pannou a masrurbaci byla fakt ujeta. No a Šoto byl muj oblibenec. Skoda, ze nemel vic prostoru.
Za nejaky cas si ji urcite precru znovu a pri kazde zmince na nejaky film, hru ci pisnicku si ji predem proklepnu.

04.08.2017

12. 12. 12. 12. Vítězslav Jareš

5 z 5 *
Knihu zařazuji mezi své oblíbené a vřele doporučuji. Díky této knize začínám přicházet na chuť detektivkám a thrillerům.

09.02.2017 5 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Opet 5* jinak to nejde. Skvele pokracovani knihy Dite cislo 44. Precteno jednim dechem. Skoda smrti Timura a Malyse. Jeste jsem necetla Agenta 6, ale uz ted vsem vrele doporucuji.

08.11.2016 5 z 5

Prokletí Salemu Prokletí Salemu Stephen King

Od Kinga je tohle uz nekolikata prectena kniha a musim rict, ze kvalitou jedna z nejlepsich. Trochu me prekvapil rychly konec a likvidace Barlowa, ale na druhou stranu prece nebude padesat stran psat o zatloukani koliku :)

11.09.2016 5 z 5