Petra Ďat Petra Ďat komentáře u knih

Nebeský vězeň Nebeský vězeň Carlos Ruiz Zafón

Jako všechny knihy co jsem četla od Zafóna -opět skvělá!

11.05.2015 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Kniha se mi libila, akorat na konci bych ubrala trochu té romantiky:D

30.04.2015

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Kniha se mi libila, akorat moc nerozumim proč se to jmenuje město z kostí , když se v tomto městě odehrava jedna kratka scéna z celé knihy.

25.03.2015 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Hlavní příběh knihy zmizení Harriet se mi velice líbil. Bavilo mě s Mikaelem řešit staré tajemství jen pomocí fotek a zápisů, nevadil mi ani okolní příběh o Lisbeth jejim životě a později o jejich vztahu, ale klidně bych vynechala ty ekonomický žvásty a ten konec mohl byt klidně o dost kratší.

26.01.2015

Marina Marina Carlos Ruiz Zafón

Knižku jsem přečetla za jedinej den ! nedalo se od ní vůbec odtrhnout, narazila jsem na ni náhodou zaujal mě přebal a bez čtení o čem kniha je jsem si ji půjčila a nelituju! Rozhodně řadím mezi nejlepší knižky jaký jsem četla..krásnej příběh, skvěle napsaný..ty přirovnání a citáty..tolik výpisků z jediné knihy jsem si ještě neudělala..rozhodně se vrhnu na ostatní knihy tohoto autora a doufam že mě nadchnou stejně jako tato! rozhodně doporučuju...

08.09.2014 5 z 5

Dívčí parta Dívčí parta Lisi Harrison

Přečteno za par hodin,super oddechovka,dobře se čte :)) těšim se na další díl!

26.05.2014

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Ze začátku jsem myslela že mě kniha nebude vubec bavit,a přemyšlela sem že se do ní ani nepustím.Ale jak sem se dostala přes začatek do časti kdy už je Cat v 16.století,začla mě kniha zajmat a chtěla sem vedět jak to bude dál.Doufam že budou nějaký další díly třeba z pohledu Alessandry-viz konec :))

26.03.2014 3 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Ze začátku se mi do knihy vubec nechtělo,ale nakonec sem se do toho dostala a četla se mi dobře..Akorat ten konec už mi přišel strašně přeslazenej o par něžných dotyků a poibku,a miluju tě mín a je to super:)

13.02.2014

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Moc dobře se čte,žádná náročná četba-oddechovka ale přitom napínavá.Moc se mi to libilo.Docela velká podobnost se seriálem takže sem v tom ani neměla moc zmatek:) Těším se co bude dál.

07.01.2014 5 z 5

Chuť krve Chuť krve Lisa Jane Smith

Dobře se čte:)

09.12.2013

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Kniha se mi četla docela dobře,podle mě je líp napsaná než upíří deníky,určitě se vrhnu i na ostatní díly,a budu se těšit na vývoj.Musím ale bohužel říct že poldle mího názoru je seriálová podoba prostě nesrovnatělně lepší,když už tedy chceme srovnavat knihu s filmem.

21.11.2013 1 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Mě by se asi kniha líbila mnohem více kdyby tam nebylo tolik te duchariny,nebo spíše tolik okatych situaci. Písemne “potvrzené” od několika generaci. Tolik ocividnosti podle mě ztratilo to tajemné kouzlo,hned všemu všichni věřili hned se všem vše zjevilo a vysvětlilo ..to mi v knize trochu prekazelo. Linie minulosti by mě bavila i kdyby tam bylo mnhem méně duchu

09.11.2020 2 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Kniha se mi četla velice dobře, a inteligence ani vztahy hlavní hrdinky mi nijak nepřekážely.Naopak se mi líbily její popisy (položky) a vysvětlení "spínačů" .Nevadilo mi ani vyprávění ze dvou pohledů, ale vsuvky jako vzpomínky a různé zážitky mohly být možná vloženy lépe.Trochu mě mátlo, že Lisa vykládala o něčem z minulosti a náhle si ve vypravění vzpoměla na něco ještě jiného. Konec mi přišel trošku zbytečný, myslím že rozsudky a osudy našich hrdinů se daly shrnout na méně stránek. Podle popisu jsem jak už bylo níže zmíněno taky čekla trošku více psychické manipulace ze strany Lisy a možná i mučivější pomustu, každopáně mi ale vlastně nakonec nevadí že tomu tak nebylo jelikož to alespon nebylo přehnané.

23.04.2018 2 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Skvela kniha, rozhodne se tesim na dalsi dily.Uzasna kombinace divciho pribehu s kombinaci tajemna ale nic neni prehnane

24.03.2018

Kruté Kruté Sara Shepard

Nenáročné čtení :)

22.10.2017 3 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Námět se mi líbil, ale mohl byt zpracován lépe..přišlo mi to trošku zdlouhavé.

22.11.2016 2 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Neví někdo o knížce která by byla na stejný způsob? fotky..obrázky...atd ? klidně roadtrip :)
děkuji

08.09.2016

Závist Závist Gregg Olsen

rozhodně skvělá kniha! moc se mi libilo to propojení žánrů. Lehké tajmno a nadpřirozeno, při tom ne přehnané.

06.04.2016 4 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard