Pípasek Pípasek komentáře u knih

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Od této knihy se nedalo odejít. Naprosto zvrácený , ale chytrý vrah si hrál prakticky se všemi jako s loutkami. Jen tahal za provázky a vše mu hodně dlouho vycházelo.

02.06.2019 5 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Jako vždy u tohoto autora , super čtení

29.05.2019 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Více není třeba dodávat.

29.05.2019 5 z 5

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Velmi napínavé propojení vztahů dvou přítelkyň, které vyústí v otřesný závěr.

23.05.2019 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Začínat číst tuto knihu v době MS v hokeji byl docela problém. Nevěděl jsem co dříve. Kniha je super, napínavá s nepředstavitelnými zvraty ve vyšetřování a závěr? Velké překvapení. Lze jen doporučit !

22.05.2019 5 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Nádherná příroda, luxusní servis na Bora Bora. Líbánky jak z katalogu. Stačí však tajemný nález při potápění a začíná nepředstavitelný napínák od kterého neodejdete, dokud se nedozvíte rozuzlení. Tento debut se opravdu povedl.

06.05.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Naprosto super, vše již napsáno, přečteno na jeden zátah

03.05.2019 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Jen pro silné povahy, citlivkám zásadně nedoporučuji

29.04.2019 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

První kniha od tohoto spisovatele a velká trefa. Po všech stránkách vynikající čtení.

29.04.2019 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Tři ženy, tři životní příběhy. Všechny velmi emotivní. Nepochopitelně snadná zmanipulovatelnost v dospělém věku. Partnerem, církví a touhou po dokonalosti .

27.04.2019 5 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Cituji hodnocení jednoho z mých nejoblíbenějších spisovatelů Roberta Bryndzy : " Fantastický debut. Temný, plný zvratů. Přečetl jsem ho bez dechu a na jeden zátah". 100% souhlas, prostě paráda

25.04.2019 5 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Strhující, psychologický thriller, kdy vrah ve Vás vzbudí rozporuplné pocity

22.04.2019 5 z 5

Ženy v poklusu Ženy v poklusu Julie Printzac

Příjemná, romantická oddechovka, Čtvrtá opice to tedy není

19.04.2019 5 z 5

I motýli pláčou I motýli pláčou Marky Volf

K této knize nemám slov, tak emotivní, nervy drásající příběh a hlavně vůli přežít za každou cenu , to je tedy síla. Když si představím, že autorka měla fobii z obyčejné jehly..........

12.04.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Super čtení, vše již bylo napsáno.

01.04.2019 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Krásné i když velmi smutné a dojemné čtení.

26.03.2019 5 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Tolik tragédie v jednom domě a rodině. Po celé generace naprostá bezohlednost mužů vůči ženám , na kterých leží veškerá dřina bez lepších vyhlídek do budoucna.

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Nádherný příběh, přečteno na jeden zátah.

Ochutnávačka Ochutnávačka V. S. Alexander

Pohled na válku z trochu jiného úhlu. Hlavní hrdinkou jste vtaženi do zákulisí života Hitlera a jeho přisluhovačů, ale i odpůrců. I když to tak nevypadá, jedná se o velmi napínavé čtení, kdy jde opravdu o všechno. Popis přírody-nádhera

20.03.2019 5 z 5

Paní plukovníková Paní plukovníková Rosa Liksom (p)

jedním slovem šok. V případě, že má kočka 9 životů, tak kolik jich má hrdinka tohoto románu si netroufám tvrdit. Jednu hvězdu odebírám za překlad, který snad nemusel být tak obscení. Hodně drsné čtení i když zajímavé

06.03.2019 4 z 5