Pípasek Pípasek komentáře u knih

Naposledy se ohlédni Naposledy se ohlédni Janelle Brown

Skvěle napsaný psychologický román, o tom, že i po mnoha letech soužití, může být Váš druh velkou záhadou.

21.11.2018 5 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Nic moc.

18.11.2018 2 z 5

34 dní 34 dní Anita Waller

Kniha je ukázkou toho, kam až může zajít touha po pomstě a nenávist, která s přibývající roky nejen, že neustupuje, ale krutě graduje

17.11.2018 5 z 5

Host Host Andreas Winkelmann

Super detektivka, přestože znáte od začátku pachatele.
Autor sleduje dvě roviny , postup vyšetřovatelů a životní příběh a pohnutky vraha. Neodložíte, dokud nedočtete

14.11.2018 5 z 5

Sestra Sestra Louise Jensen

Čtivé, napínavé . Není proč nedat pět hvězdiček.

13.11.2018 5 z 5

Naposledy viděná Naposledy viděná Nina Laurin

Pro mne naopak je pět hvězdiček málo, oproti některým tzv. bestsellerům, děj od první stránky graduje, postavy jsou vykreslovány se všemi chybami, emoce kladné i záporné, ale hlavně, pachatel logicky prostupuje celým dějem, nikoliv, aby se najednou vynořil na samém konci úplně neznámý, prakticky s dějem nesouvisející, jak tomu bylo u Dokonalé kořisti. V této knize naopak je od počátku, ale tipování je marné až do konce . Proto knihu neodložíte, dokud neodhalíte pravdu. Autorku chválím.

12.11.2018 5 z 5

Manželka Manželka Alafair Burke

Zdání klame. Navenek působí rodina velmi spokojeně, ovšem za dveřmi je vše jinak. Čtivé, poutavé i poučné

08.11.2018 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Zázrak se nekonal, hvězdičky jsou za nádherný obal , trochu málo na označení světový bestseller

07.11.2018 3 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Tak pro mne velké rozčarování. Tolik brutality , psychopatické sklony má snad i autorka, která mučí vše, včetně zvířat. Nepochopitelné zvrácenosti, strážci zákona téměř nadlidé , zbití, polámaní , ale od boje se sadisty je nic neodradí, a pachatel celé té hrůzy? Tam chyběla souvislost , alespoň mě

07.11.2018 3 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Krásný dojemný příběh, plný něhy, smutku, ale i obyčejného lidského štěstí. Nic pro milovníky násilí.

03.11.2018 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Opravdové psycho, popravdě tak detailně propracované týrání a zneužívání dětí nemusím, jinak zápletka Vás drží až do konce, takže knihu neodložíte

01.11.2018 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Jako obvykle u tohoto autora jediné: super

30.10.2018 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Kate, Aubrey a Jenny jsou od vysoké školy nerozlučné přítelkyně, ačkoliv tři naprosto rozlišné ve všech směrech......
O dvacet let později stojí jedna z nich na okraji mostu a někdo ji nutí , aby skočila. Proč ?

28.10.2018 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Jako obvykle paráda.

26.10.2018 5 z 5

Dokonalá přítelkyně Dokonalá přítelkyně Karen Hamilton

Je krásná, chytrá a zamilovaná. Problém nastane když její láska není opětována a stává se nebezpečnou závislostí. Zůstane jen touha po pomstě.

24.10.2018 5 z 5

29 vteřin 29 vteřin T. M. Logan

29 vteřin trval tel. hovor mladé ženy, aby dokázala s přispěním cizí pomoci vyřešit svízelnou životní situaci.
Bohužel, jak už to u napínavých detektivek bývá, nabralo vše trochu jiný směr, který Vám nedovolí knihu odložit

21.10.2018 5 z 5

Osudová volba Osudová volba Chris Beakey

Příběh o morálních následcích nebezpečné volby. Napínavý, čtivý, bez prázdných míst, dojemné vyobrazení rodiny v krizi

20.10.2018 5 z 5

Štvanec Štvanec Michael Robotham

I když má kniha téměř 500 stran, nudit Vás nebude žádná. Od začátku do konce napínavý tragický osud člověka, který pendluje mezi životem a smrtí na každém kroku

14.10.2018 5 z 5

Příliš horké léto Příliš horké léto Mikaela Bley

Příjemné, napínavé počtení.

13.10.2018 5 z 5

Vdova z Wall Street Vdova z Wall Street Randy Susan Meyers

Kniha mě naprosto dostala. Přesný obraz toho, kam vede chorobná touha po majetku, penězích a slávě, získaná podvodem a lží. Nejsmutnější je lavina , která po provalení celé nezákonné transakce jedince, zanechá po sobě mnoho zničených nevinných lidí o vlastní rodině nemluvě.

13.10.2018 5 z 5