Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

U této knížky mě velice zaujal její obal.. Ale nějak mi trvalo se dokopat do konce knihy a přečíst jí.. Nakonec jsem jí tedy přečetla,ale asi jsem od toho čekala trošku více..

21.05.2015 3 z 5

Při čtení knihy jsem se strašně pobavila :D ... bylo to super čtení ;)

29.09.2014 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Další knihy o upírech což je dobře,ale u týhle knížky jsem měla pocit že jí odložím hned co jsem přečetla kapitolu.. ale kupodivu jsem tak neudělala a s radostí si přečtu u další díly... jen mě mrzí že je to tak na jedno přečtení a pak odložit do knihovničky :-)

05.12.2012 5 z 5

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Přišlo mi to vtipné :-D i když vyšla už i dvojka tak ráda si to s humorem přečtu :-D

04.12.2012 3 z 5

Pozlacená Pozlacená Raven Kennedy

Tak toto se nepovedlo... Chvílemi jsem si říkala panebože co to čtu.. Nemálo to ani hlavu ani patu.. Díky bohu, že je konec knihy.. Další díl si již nepřečtu..

25.09.2024 1 z 5

Na ledě Na ledě Hannah Grace

Příjemné čtení, odpočinkové, nijak zajímavé. Ale nenechte se zmást obálkou, působí jako jedno malé roztomilé překvapení.. Ale v knize je dost erotika,že bych to náctileté dívce nedala číst snad... Ale za mě rozhodně příjemné. Průměr a těším se na další díl.

07.09.2024 3 z 5

Spolu na věky Spolu na věky Shanna Miles

Musím říct, že v knize mě nejvíce bavila část ve vlaku to bych si směle ráda přečetla jejich příběh. To bylo opravdu kouzelné. Jen příběh pak s vesmíru to zabil... To mě přestalo bavit a odmítala sem číst dál, nakonec jsem to přečetla.. No průměr.. Do poloviny kniha byla úžasná, druhá polovina stala za prd...

23.07.2024 3 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

No dívka ve vlaku byla rozhodně lepší. Tady se skáče od postavy k postavě a ze začátku mi to dělalo problémy. Jinak jsem si knihu užila na maximum. Je to takový průměr

04.06.2024 3 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Přečteno za jeden den. Bylo to svižné a strašně mě zajímalo, jak to celé dopadne. Je to trošku slabší Kingovka, ale i tak je dobrá. Nechutná byla a napínavá, místy dost nechutná.. "syrové" asi nebyli se sýru a o puchyrich ani nemluvím.. Fujky.

13.05.2024 3 z 5

Náměsíční vrazi Náměsíční vrazi Stanislava Veselá

Za mě je kniha až moc obsáhlá a má v sobě hodně opravdu hodně vysvětlování a pojmů atd.. Na mě až moc vysvětlování.. Čekala, jsem ze v knize budou jen příběhy a ne vysvětlování pojmů a dojmů.. Na YouTube mi povídání od autorky sedí více a lépe se to poslouchá.. Na mě je kniha prostě strašně zbytečně obsáhlá textem, který by zde být nemusel.... Příběhy samozrejmne surové a o to více, když jsou podle skutečné události. Zajímave... Za mě určitě si kniha nejde čtenáře, ale mě bohužel nesedla... Ale nechám si ji v knihovně jelikož mám paní autorku ráda.

30.04.2024 3 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Knihu jsem poslouchala jako audio a musím říct, že jsem mile překvapená .. Dlouho jsem této sérii odolávala až jsem podlehla. Krásné.

29.04.2024 4 z 5

Hunger Games 1–3 (box) Hunger Games 1–3 (box) Suzanne Collins

Znovu přečteno. A znovu nacházím zalíbení v celé sérii. Jak jsem mohla zapomenout ten hlavní dej nechápu, knihy se mi četli dobře. A tohle vydání nesmělo chybět v mě knihovně. Miluju to.

25.04.2024 5 z 5

Děti krve a kostí Děti krve a kostí Tomi Adeyemi

Zajímavá kniha. Moc se mi líbila a rozhodně si přečtu další díl.

31.07.2023 5 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Kniha má krásné ilustrace, ale mě se nelíbil vnitřek.. Pohádky nebo co to bylo, byly takové divné.. Prostě ani jednu jsem nepochopila. Za mě zklamani a to je škoda, byla by to krásná kniha... Škoda.

28.07.2023 3 z 5

Sonny Boy Sonny Boy Annejet van der Zijl

To je tak, když dlouho knihu odkládate.. Teprve teď jsem ji konečně přečetla a to skoro jedním dechem.. Pribeh je smutný moc smutný. Poplakala jsem si. Film jsem viděla a proto hledala knihu. Smekám, krásný příběh a však hodně smutný.

25.07.2023 5 z 5

Kdo to je, kdo to je, kdo ten záchod blokuje? Kdo to je, kdo to je, kdo ten záchod blokuje? Hynek Vilém

Bavilo nás to. Smály jsme se. Jen teď doufám, že nějakou básničku se nenauci nazpaměť až bude větší a budeme číst znovu a nezačne ji někde říkat na veřejnosti. To by bylo.. Hahaha..

10.07.2023 4 z 5

Šepot v mlze Šepot v mlze Darcy Coates

Asi nejslabší kniha s celé série. Příběh dlouho nikam nepokračoval.. Až pak chvíli přišel převrat a už už jsem si říkala aaa konečně se něco děje.. Pár postav mi vlezlo na nervy a dorran bože tomu musí už tak hucet v... Že to není možný... Je divnej... Za mě dobrý asi... Na 3 hvězdy

28.06.2023 3 z 5

O smrti smrťoucí O smrti smrťoucí Pernilla Stalfelt

"ber smrt s humorem".. Knižní Topka

24.06.2023 5 z 5

Poslední člověk na planetě Zemi Poslední člověk na planetě Zemi Denisa Černá

To byla jízda od začátku do konce. Knihu jsem přečetla během chviličky. Postavy jsem si zamilovala hned a na začátku jsem se strašně smála výrokům hlavníhl hrdiny. Jak šel čas a knížkou spisovatelka se zlepšovala a zlepšovala.. Za mě úžasná knížka. Doporučuji

17.06.2023 5 z 5

Malenka Malenka An Leysen

Nádherná pohádka, za jeden večer jsme přečetli před spaním. Krásné obrázky,naprosto krásne. Takhle krásnou knížku jsem dlouho v ruce neudržela. Doporučuju

15.06.2023 5 z 5