Ralemo Ralemo komentáře u knih

Nelituju Nelituju Lenka Sadílková

(SPOILER) Není to ideální knížka před spaním, ten konec byl citově velice náročný, slzy mi tekly proudem.
Každopádně nádherný a smutný příběh mladé Mii, která se bohužel musela vypořádat s těžkou nemocí a svůj boj prohrála. Ale bylo to její přání a měla kolem sebe své milované, Leo byl nejlepší kamarád, kterého si každý může přát a Seb byl miláček od prvního pohledu, jeho bolest na konci byla strašná, každopádně toleroval Miino přání.
Osobně mám radši knihy se šťastným koncem, každopádně i toto je častá realita. Určitě doporučuji.

25.04.2022 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Moc hezky ukončená série, bylo smutné číst, čím vším si Tyler musel projít a jak to vše zvládal. Přesně to, těm předchozím dílům chybělo. Kolikrát jsem měla slzy v očích, čím vším si prošel. Celá série knih byla skvělá, určitě doporučuji a moc ráda se k těmto knihám někdy vrátím. :)

25.04.2022 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Moc hezký příběh o nevlastních sourozencích, kteří mezi sebou cítí neskutečnou přitažlivost, ale nemůžou s tím bohužel nic dělat. Moc hezky napsané, je to spíše čtení pro mladší generace. Těším se na další díl.

24.04.2022 4 z 5

Cnosť Cnosť Marie Force

Knihu čtu po pár letech znovu a opět jsem z ní nadšená. Zajímavý příběh se spoustou zápletek a dramat. Vzájemná přitažlivost mezi hlavními hrdiny je skvělá. Natalie si v mládi prošla peklem a snaží se na to nevzpomínat, což se jí bohužel v přítomnosti celebrity Flynna nepovede. Těším se na další díl! :)

14.04.2022 5 z 5

V objatí gentlemana V objatí gentlemana Emily D. Beňová (p)

Hezky napsaný příběh od kterého se nešlo odtrhnout, je zde jistá podobnost s knihou 50 odstínů šedé. Každopádně mi to nevadí. Zajímavě napsaný příběh o Melanie a Sebastianovi. Těším se na pokračování.

10.04.2022 5 z 5

Keď pravda zvíťazí Keď pravda zvíťazí Emília Dalekorejová Beňová

Nádherné ukončení této trilogie! Moc se mi celý příběh líbil, děj obsahoval vše co měl. Neustálé napětí, drama, zápletku a šťastný konec. Velice oceňuji pohled obou dvou hlavních hrdinů, to knize přidalo pořádnou šťávu. Od příběhu se nešlo odtrhnout, neustále jsem musela číst dál a dál. Překvapilo mě, kdo nakonec byl zákeřňákem celé série, to bych vážně nečekala.

08.04.2022 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

Velice povedená kniha. Příběh mě vážně bavil. Brynn byla zajímavá postava, šla si za tím co chtěla, s nikým se nepárala. Eric byl miláček na první pohled, tvrďák, fešák, který by se pro Brynn rozkrájel. Kniha se četla sama, nešlo se odtrhnout.

03.04.2022 5 z 5

Prudká rozkoš Prudká rozkoš Linnea May

Nemůžu říct, že by mě příběh nezaujal. Něco v něm bylo. Každopádně oproti druhému dílu byl tento slabý. Chtělo by to asi více rozepsat, konec byl rychlý, každopádně kladně hodnotím pohled z obou dvou stran hlavních hrdinů, bylo zajímavé sledovat co se jim děje v hlavě.

27.03.2022 3 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

Moc hezký námět knihy, každopádně si kniha určitě zasloužila více stránek a zajímavější konec. Každopádně proč ne, přečteno za necelé dvě hodinky, pěkný příběh, zajímavé hlavní postavy a zápletka by mohla být více rozepsána. Každopádně doporučuji přečíst. :)

26.03.2022 4 z 5

Cena za bozk Cena za bozk Linda Kage

(SPOILER) Tuto knihu jsem měla v seznamu už dlouho a konečně jsem se k ní dostala. Přečteno rychlostí blesku, nádherně napsaný příběh, chytlavý, nešlo se odtrhnout. Zajímavé téma gigola, který se snaží peněžně zachránit rodinu. Chemie mezi hlavními hrdiny byla neskutečná, nádherně fungovala. Určitě doporučuji přečíst!

23.03.2022 5 z 5

Prostě to zahrej Prostě to zahrej Lucy Parker

(SPOILER) Velice povedená kniha, ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla, raději mám knihy z pohledu hlavních hrdinů, ale i přes to, mě tato kniha velice zaujala.

Moc hezky napsaný příběh z divadelního prostředí, nechyběla začáteční nenávist mezi hlavními hrdiny, následně zápletka, trocha zklamání a nakonec šťastný konec. Laine byla sympatická mladá umělkyně, sedla mi od začátku, nejvíce se mi líbilo, jak po smrti sestry se snažila co nejvíce pomoct při charitativních akcích. Richard byl bručnou, který měl nešťastné dětství, takže žil pod maskou tvrďáka, kterou naštěstí Laine prorazila.

Určitě se ke knize ještě vrátím. :)

12.03.2022 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

(SPOILER) Kniha přesně dle mého gusta, vtipná, romantická, zábavná. Zajímavé téma bývalé kamarádky a slavného rockera. Příběh plný dramat, vzájemné přitažlivosti, zklamání, zrady a spoustou smutku. Každopádně Tru byla skvělá, nedivím se, že podlehla kouzlu Jakea, každopádně i přes ty všechny problémy ho dokázala zkrotit a získat zpátky svého nejlepšího kamaráda. Těším se na další díl!

11.03.2022 5 z 5

Ako slaný karamel Ako slaný karamel Lucia Olrinková

Tak to je velice povedená jednohubka! Přečtená za chviličku, moc hezký příběh. Zajímavé prostředí romské rodiny, která se snaží se všech sil být skvělou normální rodinkou a moc ji to jde. Ema byla skvělá, obětavá, mladá dáma, která se starala o svého brášku co to šlo.

Kniha napsaná moc hezky, nešlo se od ní odtrhnout, každopádně ten konec mi přišel hodně uspěchaný, čekala jsem delší usmiřování.

A prostředí pečení dortíků a cukrárny je mi velice blízké, jelikož to mám stejně jako Ema. Takže opět se potvrdila moje teorie, že slovenské autorky píšou skvělé romány, klobouk dolů! :)

09.03.2022 5 z 5

Dotyky vášne Dotyky vášne Martina Jakubová

V poslední době co narážím na knihy slovenských autorek, tak se nestačím divit. Jedna lepší než druhá. Zajímavý příběh o Kristině a Erikovi. Zajímavý začátek, který jsem nečekala, byla zde i zápletka, drama a šťastný konec. Velice mi sedla i postava Šimona. Určitě doporučuji!

09.03.2022 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Nádherná kniha! Nešlo se odtrhnout, přečtená za pár hodinek. Zajímavý příběh se spoustou zápletek, rodinných dramat. Myslím, že ten konec by chtěl ještě pár stránek. Každopádně příběh byl vtipný, mezi hlavními hrdiny byla ta pravá jiskra. Příběh byl z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, což mám vážně ráda.

20.02.2022 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Velice podobné jako první díl. Moc hezky napsané, četlo se to samo, za pár hodinek bylo po knížce.

Aston si prožil těžké dětství a po celou dobu si sebou nesl těžké vzpomínky, které ho neustále ubíjely. Každopádně s pomocí Meghan se mu podařilo bojovat s démony a nechal lásku aby okouzlila i jeho duši.

19.02.2022 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

(SPOILER) Hezky napsaný příběh. Zajímavé prostředí vysoké školy, bylo tam vše, rodinné drama, zápletka, šťastný konec.

Maddie byla příjemná, mladá slečna, které prožila rodinnou tragédii a neustále řešila hříchy svého bratra. Je dobře, že konečně dospěla do stavu mu přestat neustále pomáhat. I přes to, že se do Bradena nechtěla zamilovat, tak se to stalo a i Braden se změnil po tom co potkal Maddie a přestal být arogantní týpek co sbalil každou druhou buchtu.

I přes jejich sázky, si nakonec dokázali odpustit. :) hezký příběh, doporučuji přečíst.

19.02.2022 4 z 5

Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy Denisa Hoffer

Zajímavý příběh, nečetla jsem dlouho žádnou knihu z učitelského prostředí. Příběh měl všechno, drama, nenávist, zápletku a nakonec šťastný konec.

Naďa byla skvělá, nejen jako učitelka, ale nejvíce jako matka a to jak zvládala Danielovu zradu z ní udělalo silnějšího člověka. Svobodná maminka a jak vše zvládala s přehledem, vedle sebe měla svoji nejlepší kamarádku Vanessu. A o Arii ani nemluvím, tu jsem si zamilovala hned.

Zajímavá zápletka s Vanessiným vlastním otcem byla třešničkou na dortu, ředitel Klazár byl zajímavou osobou a počas příběhu se velice vyvíjel. Z osoby, která měla zálusk na vyhození Naďi až po zamilovaného blázna.

Naštěstí vše dopadlo jak mělo, za mě moc hezky napsaný příběh. Kniha se četla moc hezky. Nikdy jsem neměla moc v oblibě knihy od českých či slovenských autorek, každopádně v poslední době na ně narážím čím dál častěji a moc se mi líbí! :)

18.02.2022 5 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Opět krásně napsaný díl, se zajímavou zápletkou co se týká Poppy a nakonec i Rowdyho sestry. :) Rowdy i Salem bojovali s minulostí, se špatnými vzpomínkami a zážitky, ale stejně si nakonec k sobě cestu našli. Těším se na další díl!

13.02.2022 5 z 5

Medzi dvoma mužmi Medzi dvoma mužmi Katarína Harmatová

Nádherný příběh od kterého se nešlo odtrhnout. Příběh se mi líbil stejně jako příběh Mii a Edwina. Děj byl přehledný, se zajímavou zápletkou. Škoda, že kniha neobsahovala i Nickův pohled. Každopádně doporučuji! :) Erik mi hodně přirostl k srdíčku, Reagan byla taky skvělá.

08.02.2022 5 z 5