Ralemo Ralemo komentáře u knih

Tak trochu môj Tak trochu môj Barbora Astor

Jedním slovem woow. Zajímavý příběh, hodně citově těžký. Becky mi ihned padla do oka, její náhodné setkání s Haydenem, bylo jak z filmu. Každopádně proč ne. Ale po jeho nehodě, to byl teprve příběh. Becky byla silná, že to vše tak zvládala, jeho prohřešky, ztracené vzpomínky, nedokážu si představit být v její kůži.

Prožívat těhotenství sama určitě také nebylo lehké, každopádně jsem myslela, že Hayden se k tomu postaví trochu lépe. Konec docela uspěchaný, autorka ho odbila na pár stran. Každopádně krásný happy end pro Heather, které má oba dva rodiče.

Velice se mi líbil Neal, Emma a Anna! Nádherné postavy, které mi přirostly k srdíčku.

15.02.2022 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Totální bomba! Hodně povedená kniha, od které se nešlo odtrhnou a tak jsem ji zhltla na jeden nádech. Zajímavý příběh se spoustou zápletek, každopádně ten konec mě dostal. Chci pokračování a nejlépe hned! :D Po tom co už se Scott vyjádřil ze svých citů, tak to dopadne takto? No nepopírám, že mě ten konec docela vytočil. Nádherně napsáno, těším se a tajně doufám, že druhý díl vyjde co nejdřív, potřebuji vědět jak to mezi hlavními hrdiny dopadne :)

06.02.2022 5 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Celá tato série knih byla jak to říct, zajímavá? Začátek klasický, samá zápletka, drama, sex, spousta sexu. Trilogie Tento muž za mě byla určitě lepší. Myslím, že knihy byly někdy zbytečně moc dlouhé, vadilo mi jmého Miller, připadalo mi to spíše jako příjmení. Ke konci už jsem sexuální scény četla tak napůl, vesměs to bylo pořád to stejné. Skvělá byla babička Josephine, ta mě hodně v knize bavila. George a Gregory, zajímavá volba jmen vedlejších hrdinů, ze začátku se mi docela tyto jména pletla, měla jsem problém se v tom orientovat, nakonec jsem si zvykla. Každopádně knihy si určitě nezaslouží plný počet hvězd. Nakonec jak bývá u takových knih- šťastný konec se vším všudy.

01.02.2022 3 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas

01.02.2022 3 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Vlastně hezká oddechovka, neurazila, nějak extra nenadchla. Ale na odpočinek ideální knížka s klasickou zápletkou. :)

27.01.2022 3 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Oproti předchozím dílům byl tento slabší. Každopádně hezký, zajímavý příběh. Jako oddechovka ideální, pěkně napsané. Byla tam aji zajímavá zápletka a nakonec happy end. :)

18.01.2022 3 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Předchozí díl byl mnohem lepší, zde jsem se u příběhu často nudila, měla jsem problém to vůbec dočíst.

17.01.2022 2 z 5

Máme iba dnešok Máme iba dnešok Corinne Michaels

Zajímavý a krásný příběh. Moc hezky napsáno, krásně jsem se vžila do děje. Hlavní hrdinka mi padla do oka, Eli byl k sežrání, milý, hodný, nejvíce ji podpořil v těch nejtěžších chvílích. Nebyla tam žádná velká zápletka, každopádně určitě stojí za přečtení.

16.01.2022 4 z 5

Hriešne očarujúci Hriešne očarujúci Meghan March

(SPOILER) Vlastně nevím co k této sérii knih napsat. Určitě si to podle mě nezaslouží 5 hvězdiček. Celá série je brutálně zamotaná, zápletek je tam tolik, že nevím u které začit.
Každopádně Whitney a Lincoln k sobě prostě patří, to co se dělo mezi rodinami byl vážně masakr. Obdivuji autorku, že dokázala vymyslet tolik zápletek mezi jejich rodinami. To je až neskutečné, jak to vše bylo propojeno. Každopádně zajímavé knížky, stojí za přečtení, ale že bych z nich byla nějak více nadšená, to se říct nedá.
Tento díl byl asi ze všeho nejlepší, jelikož zde vyvrcholily všechny tajemství, které po celou dobu této série zůstávaly v tichosti.
Nakonec byl happy end, pár dětiček a obě dvě rodiny s konečně usmířily. :)

14.01.2022 3 z 5

Hriešne vinný Hriešne vinný Meghan March

14.01.2022 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Jedním slovem pecka, příběh Liv a Nate byl super. Bylo to hezké vidět jak postupně přechází z přátelství do lásky. A nakonec i Nate pochopil, které je pro něj ta pravá. Všechny knihy z této série jsou boží.

09.01.2022

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

(SPOILER) Vlastně nevím jak tuto knihu hodnotit. Byl to krásný příběh první lásky, pak se to zvrtlo v pronásledování, stalking. Olivie byla upřímná a šla si za tím, co chtěla, nekoukala se doprava ani doleva. Co se týče důvodu proč se rozešli, pořád to bylo rozhodnutí Jessiky, jestli to dítě chce nebo ne. No bylo to hodně zamotané a vlastně nevím, zda se pustím do čtení dalšího dílu. Oproti klasickým romantickým románům, to byla pro mě změna. Každopádně Calebovo předstírání byla třešinka na dortu.

04.01.2022 4 z 5

Na úteku Na úteku Michala Ries

Velice povedená knížka, zajímavé téma. Přečetla jsem ji na jeden dech. Prostředí motorkářů bylo taky super.

03.01.2022 5 z 5

Dokonalý vzťah Dokonalý vzťah Katarína Harmatová

Hodně povedená kniha v krásném prostředí! :) Zajímavý příběh, super přestřelky a nakonec láska jako trám a happy end. Krásně napsané, nevadí mi číst knížky ve slovenštině, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

03.01.2022 5 z 5

Někdo nový Někdo nový Laura Kneidl

Krásný a zajímavý příběh. Super zápletka, aktuálně hodně řešené téma pohlaví. Trošku déle mi trvalo, než jsem se začetla, každopádně to stálo za to! :)

21.12.2021 5 z 5

Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Chce sa mi s tebou m(a)ilovať Teagan Hunter

Musím zhodnotit, že tento díl byl mnohem lepší než ten předchozí. Krásná zápletka, super slovní přestřelky. Obě postavy jsou naprosto boží. Krásně napsaný příběh.

19.12.2021 5 z 5

PS: Je to výzva PS: Je to výzva Winter Renshaw

Klasická romanťárna, žádná zápletka. Hezký příběh. Předchozí díly byly lepší. :)

18.12.2021 4 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Rychlovka, přečtená za pár hodinek. Nebyla tam žádná velká zápletka, hezky příběh. :)

17.12.2021 4 z 5

Priznanie Priznanie Michaela Zamari (p)

Trvali mi pár dní prokousat se touto knihou, ale stálo to za to. Krásný a velice zajímavý příběh. Spojení minulosti a přítomnosti bylo hodně napínavé, zápletka super, čas všechny rány zahojí a tak se dalo čekat, že tento příběh skončí dobře. Je lepší předtím přečíst první díl. Jinak si myslím, že nepůjde pochopit celý příběh.

12.12.2021 5 z 5

Láska Láska Geneva Lee

Poslední díl Královské ságy, za mě celá série byla skvělá. Moc hezky se četla, zajímavé pojetí královské rodiny, nevšední seznámení a spousta zápletek, které brání Alexandrovi a Clare v jejich vztahu. Třetí díl je povedené zakončení celé série. Po celou dobu skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny, zamilovala jsem si i Edwarda. Kniha má vše co od románu očekávat, spoustu zápletek, dramat, smutku, ale nádherný a povedený konec se vším všudy. K této sérii se ráda vrátím.

07.03.2023 5 z 5