Rapeh Rapeh komentáře u knih

Miluji tě, nenávidím tě Miluji tě, nenávidím tě Christina Lauren

Kniha se mi líbila , ale od autorek bych čekala více erotiky. Tato kniha je spíš romantika. Velmi čtivá s poutavým příběhem. Ten kdo přečetl serii Božský a chce číst něco velmi podobného bude zklamaný

02.07.2022 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Velmi silný příběh, komentovat to asi nemá cenu vzhledem k tomu že kniha je upravený pravdivý příběh

16.06.2022 5 z 5

Bretaňské zlato Bretaňské zlato Jean-Luc Bannalec (p)

Skvělá kniha, Chvílemi jsem měla pocit že hlavním tématem je popis Bretaně a ne detektivka. Autorův styl psaní mám velmi ráda

16.06.2022 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Zakončení série, dobře se četlo a ještě lépe se u knihy odpočívalo

16.06.2022 4 z 5

Dalších 365 dní Dalších 365 dní Blanka Lipińska

Přečteno jedním dechem za víkend. Tento díl se mi asi líbil nejvíce. Každopádně je to oddechová literatura. Druhý díl filmu ale je totální katastrofa

30.05.2022 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná kniha, velmi smutná . Četla se velmi dobře

30.05.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Úžasný příběh, který ve mne vyvolal touhu strávit dovolenou ve Švýcarsku, projet se vlakem a vše vyzkoušet na vlastní kůži. Kniha se velmi dobře četla.

28.05.2022 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Docela zajímavý příběh. Přečteno jedním dechem

12.05.2022 4 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Řekla bych že tento díl byl nejméně povedený.

08.05.2022 5 z 5

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Kniha nebyla špatná ale určitě nebude patřit k těm které budu chtít číst znovu

05.05.2022 4 z 5

Diana: Královna lidských srdcí Diana: Královna lidských srdcí kolektiv autorů

Krásné fotografie dokumentující život úžasné ženy od narození po smrt

30.04.2022 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Kniha se mi líbila. Byla to moje první audiokniha a nejsem schopna hodnotit psaní ale jako mluvené slovo to bylo úžasné a mohla jsem poslouchat v práci

25.04.2022 3 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Četlo se to dobře (2dny) . Kdo hledá odpočinkovou knihu bez inteligence bude nadšený. Ten kdo chce něco smysluplného a nakrmit mozkové buňky bude velmi zklamaný.
Ideální kniha na duševní očistu

19.04.2022 2 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Kniha je úplně jiná než 50 odstínů. Není nouze o drama, romantiku a trocha erotiky se také najde. Přečteno za dva dny, nemohla jsem se odtrhnout.

15.04.2022 5 z 5

Zahradní slavnost / Odcházení Zahradní slavnost / Odcházení Václav Havel

Divadelní hry, které od sebe dělí půl století. Určitě byly obě hry myšleny absurdně ale dalo by se skoro říci že jsou realitou. Hlavně hra Odcházení by mohla být obrazem dnešní politiky.
Chvilku mi trvalo přizpůsobit čtení knize - je psaná jako scénář.
Podle mého názoru také záleží na věku čtenáře jak knihu pochopí

13.04.2022 3 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Příběh by měl povinně číst každý. Ke knize jsem se vrátila po 20 letech ( kdy jsem jí četla dětem ). A dala mi jiné myšlenky. Pravděpodobně ji za pár týdnů znovu přečtu a takto to bude stále dokola

06.04.2022 5 z 5

Amerikána Amerikána Chimamanda Ngozi Adichie

Knihu jsem přečetla a zatím nepatří mezi oblíbené. Třeba jí časem přečtu znovu a více pochopím.

01.04.2022 2 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Kniha je nádherná, chvilkama jsem litovala že znám film skoro na zpamět ( jelikož tento film miluji). Přesto mne kniha dokázala pohltit. Neumím posoudit co bylo lepší jestli kniha nebo film jelikož jsem v hlavě měla filmové scény.

09.03.2022 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Bylo krásné se ke knize vrátit, četla jsem jí jako malá, potom jsem jí četla dětem a po20 letech ji opět držela v ruce. Už se moc těším až jí budu číst vnoučatům

03.02.2022 5 z 5

Hazard Hazard Felix Francis

Dobré čtení, zajímavý spád. Líbilo se mi že autor předpokládá že ne každý čtenář zná finanční prostředí tak vše srozumitelně vysvětloval a nenarušilo to ani děj knihy

02.02.2022 5 z 5