rohlajda rohlajda komentáře u knih

Ke knize jsem se poprvé dostala v rámci povinné četby a uchvátila mě. I po letech se k ní ráda vracím.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Skvěle napsaná kniha.

Skleněný vrch Skleněný vrch František Niedl

Mám ráda autorovy historické knihy, proto jsem sáhla i po jiném tématu, ale mám rozporuplné dojmy. I když popisy prostředí a provoz elektrárny i krajiny, ve které je zasazena, mě zaujaly

03.08.2015 2 z 5

Pavoučí síť Pavoučí síť František Niedl

Poutavé vyprávění. Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala.

Platnéř Platnéř František Niedl

Kniha mě nadchla příběhem i popisovanými reáliemi.

Prodavači ostatků Prodavači ostatků Vlastimil Vondruška

Kniha byla fajn. Poutavý příběh, už se těším na další díl.

03.08.2015 3 z 5

Anna Anna Jostein Gaarder

Kniha mě zaujala, i když zpočátku ve mě vyvolávala rozpaky (snad didaktičností), ale po přečtení knihy jako celku jsem byla nadšená. Doporučila jsem ji oběma svým dětem - jsem zvědavá na jejich pohled.

Jak žít a nezbláznit se Jak žít a nezbláznit se Lidmila Pekařová

Absolvovala jsem přednášku, poté přečetla knihu - byla jsem nadšena. Jako rodič si častou uvědomuji, jak obrovskou má paní doktorka pravdu. Vřele doporučuji všem rodičům.

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Kniha se mi moc líbila - přiměla mě k hlubšímu zamyšlení nad otázkou viny (především té kolektivní), pořád ještě se k ní vracím. Vzhledem k tomu, že znám místa, kam je příběh zasazen, a mentalitu lidí v těch místech žijících, bylo to čtení o to poutavější.