Rosana Rosana komentáře u knih

Poslední let Poslední let Julie Clark

Kniha se mi moc nelibila. Podle recenzi jsem ocekavala lepsi ctenarsky zazitek. Jsem rada, ze jsem ji konecne docetla a ze si spravim chut nejakou jinou knihou.

20.06.2021 3 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Po předchozích skvělých knížkách od Jojo Moyes, které jsem přečetla, musím říci, že tato mě nechytla. Ztratila jsem se v obrovském množství postav a dějů a událostí. Ale možná se k této knize v budoucnu ještě vrátím.

25.09.2019 2 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Je to dobrá kniha a je až neuvěřitelné, že se ten příběh skutečně stal. Líbily se mi citáty u některých kapitol.

28.01.2019 5 z 5

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Opět nádherný příběh, který měl spád, takže kniha šla jen horko těžko odložit. A opět mi vadily pravopisné a tiskařské chyby a překlepy. To vždycky ubere všem knihám na kvalitě. A nejen knihám.

28.12.2018 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

NÁDHERA!!!

18.11.2018 5 z 5

Skála Skála Peter May

Skvělá knížka, dobře se čte a je dobře napsaná, což jsem ani nečekala. Na anglické, skotské apod. autory mám totiž svůj názor:-)

02.05.2018 5 z 5

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

Skvělá a velmi čtivá knížka, která měla spád, a správnou gradaci a ten závěr mě teda překvapil, to jsem nečekala. Velice doporučuji.

25.10.2023 5 z 5

Kapka štěstí v ranní kávě Kapka štěstí v ranní kávě Agnès Martin-Lugand

Knížka, která se četla sama. Nádherný příběh. Paráda. Mám moc ráda knihy této autorky a těším se na další.

18.01.2023 5 z 5

Princ Mamánek Princ Mamánek Jan Budař

Knížka se mi moc líbila, na pohádku se podívám, až půjde v televizi.

08.12.2022 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Tak ani tato kniha od Jojo Moyes me bohuzel nechytla. Treba po ni v budoucnu jeste sahnu. Ted jdu zkusit dalsi knihu, a to Zakazane ovoce.

22.07.2020 2 z 5

Samotářka z Mill River Samotářka z Mill River Darcie Chan

Skvělá, čtivá a nádherně napsaná kniha, kterou neodložíte dokud ji nepřečtete. Doporučuji všem.

31.07.2016 5 z 5

Poslední nádech Poslední nádech Lucy Clarke

Nadherna kniha, presne muj styl. Malo postav, krasny pribeh, uzasne popisy prirody a postav. Takze velice doporucuji. Tesim se na dalsi knizku od teto autorky.

20.08.2023 5 z 5

Staré odrůdy Staré odrůdy Ewald Arenz

Přečetla jsem cca polovinu knihy, a to přes moc, nedokázala jsem se do této knihy vůbec začíst. Za mě divná knížka. Tentokrát mě nakladatelství Host zklamalo.

12.12.2022 2 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Tak toto bylo slapnuti vedle. Pujcila jsem si knihu na zaklade velice pozitivniho hodnoceni ctenaru, ale bohuzel jsem se do ni nedokazala zacist. Vadil mi i ten styl psani.

29.03.2022 2 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Tak tato kniha me vubec nechytla. Po par stranach ji odkladam, takze ani ten druhy dil nebudu zacinat cist. A to jsem se na ni tesila, vzhledem k vysokemu hodnoceni zde a vzhledem k recenzim na konci knihy. Rozcilovaly me hlavne zkomoleniny ceskeho jazyka, a zdrobneliny. Na ty jsem vysazena.

07.01.2022 2 z 5

Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem Susan Elizabeth McClelland

Kniha, po jejímž přečtení si člověk řekne, že se tu žije vlastně celkem ještě dobře a zároveň zůstane udiven, čeho všeho jsou někteří diktátoři schopni. Vždycky si říkám, kde se v lidech bere to zlo?!

30.05.2021 5 z 5

Z písku a popela Z písku a popela Amy Harmon

Po padesati stranach knihu odkladam. Tato kniha me nechytla, ac jsem si ji koupila na zaklade anotace a hodnoceni ctenaru, prisla mi chaoticky napsana, ztracela jsem se v mnozstvi postav. A taky mi vadily pisarske chyby.

20.02.2021 2 z 5

Ta hudba mi stále zní v hlavě Ta hudba mi stále zní v hlavě Agnès Martin-Lugand

Skvělá knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Přečetla jsem všechny knihy od této autorky a všechny se mi moc líbily.

13.07.2019 5 z 5

Máme to rádi zdravě Máme to rádi zdravě Tomáš Kosačík

Skvělá knížka s recepty pro zdravou výživu a navíc z dostupných surovin. Toho si dost cením. Vyzkoušela jsem kokosovou bábovku a moc mi chutnala. Mám doma všechny Tomovy kuchařky a těším se na další jídla podle jeho receptů.

15.04.2019 5 z 5

Sametová kůže Sametová kůže Markéta Harasimová

Nádherná kniha, čtivá a chytlavá a za mě jedna z nejhezčích, které jsem v poslední době četla.

23.06.2024 5 z 5