SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Chlapec ve stínu Chlapec ve stínu Carl-Johan Vallgren

Kniha mě velmi překvapila.Podle procent zde na databázi jsem se ji bála začít číst.Ještě že nedám na rady,jen na sebe :-)
Četlo se to opravdu sama.Místo alkoholu....který je skoro v každé knize švédů ;-) Zde tedy rovnou drogy a silné woodoo.Zombi atd.Někde to bylo silné scifi,ale co už.Hlavně že jsem se začetla :-) Jdu číst další knihu autora...Svině.

28.06.2018 4 z 5

Osudový dluh Osudový dluh Olle Lönnaeus

Čtivost byla závislá,četla jsem dokud nebyl konec.Hlavní hrdina policista,který rád sází na koně a hraje karty o velké peníze.Prostě žádný kladas ;-) Každý máme svoje závislosti že :-)

15.06.2018 4 z 5

Velké srdce Mika Larssona Velké srdce Mika Larssona Olle Lönnaeus

Spisovatel je novinář.Styl knihy je něco jiného jak klasická detektivka.Mě teda baví moc a hlavně že je to zase něco jiného :-) Určitě přečtu další knihy novináře.Napínavé,zajímavé,čtivé.

11.06.2018 4 z 5

Romance Romance Ed McBain

Prostě Ed ....co dodat :-)

04.06.2018 4 z 5

Dívka se sněhem ve vlasech Dívka se sněhem ve vlasech Ninni Schulman

Bavilo a velmi :-) U knížky jsem se nenudila,příběh se četl sám až do konce. Někdy mě štvala Magdaléna,která si dělala co chtěla.Nedala si říci a pátrala na vlastní pěst.Dále policista,který porušuje pravidla v práci.Autorka mě mile překvapila a určitě si přečtu další její knihy.

12.05.2018

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Kniha se mě četla velice dobře.Když Anna zmizela byl to teprve začátek.Později to mělo šokující děj.Opravdu povedená tchýně.........:-) Povedený syn.Celá povedená rodinka.Unosce jsem uhádla hned.

29.04.2018 4 z 5

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Velice pohodová detektivka.Mám ráda Severskou krimi.Takhle je nanásilná,čte se sama.Rašeliniště za mě skvělý název knihy.Plus krásná obálka.Děj se odehrává kolem Rašeliniště....kdysi dávno tu pochovávali oběti a říká se,že lidé tady beze stop mizí ješte dnes.

11.04.2018 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha mě velice bavila,četla se sama.Opravdu napínavé to bylo.Čekala jsem,co se z toho všeho vyvine.Zda se zabijí,nebo přežijí :-)
Konec byl pro mě zklamání,doufala jsem v trochu lepší rozuzlení.

09.04.2018 4 z 5

Umírající dandy Umírající dandy Mari Jungstedt

Knihy od Mari mě baví a to hodně.Ale tento díl mě připadl nudnější.....hlavně žádné konečné rozuzlení proč se to stalo.

06.04.2018 4 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Kniha mě moc nebavila.První jsem musela přelouskat styl spisovatelky a bohužel mě nesedl.Velká škoda švédskou krimi mám moc ráda.

26.03.2018 2 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Spisovatelka píše skvěle to ano,ale bohužel strašně moc stránek.Moc natahování.Až posledních 30 stran rychlé rozuzlení.

24.03.2018 4 z 5

Horká krev Horká krev Lisa Jackson

Průměrná detektivka.Moc stránek,moc natahování.Občas nuda,pak super napětí.Záplatka dobrá.

22.03.2018 4 z 5

Tragédie o třech jednáních Tragédie o třech jednáních Agatha Christie

Paní Agatha nikdy nezklame.Její knihy jsou velice čtivé,oddechové,skvěle napsané.

20.03.2018 5 z 5

Slepá skvrna Slepá skvrna Torkil Damhaug

Zajímavá severská detektivka.Bavila mě celá.Zápletka zamotaná.Tak to mám ráda ;-)

12.03.2018 4 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Tak a dopadlo to jako v pohádce :-) Ted už snad bude mít holka klid a skvělý život.Nechám se překvapit co nám pan spisovatel naservíruje dalšího.Těším se ;-)

28.02.2018 5 z 5

Pověz mi, jak žijete Pověz mi, jak žijete Agatha Christie Mallowan (p)

Tohle jsem si musela přečíst.Miluji Agathu.Všechno co napíše musím přelouskat ;-)

21.02.2018 5 z 5

Popelka Popelka Ed McBain

Opět super.

16.02.2018 5 z 5

Medová past Medová past Unni Lindell

Kniha me velice bavila od zacatku do konce.Zapletka super.Postavy nektere na facku,jine normalni.Jak ze zivota ;-) Jdu na dalsi knihu autorky :-)

13.02.2018 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Kerstin Signe Danielsson

Prvni kniha teto dvojice Motyli dum me bavil nejmene.Ostatni knihy jsem precetla hned.Velice me bavi styl jejich psani i postavy v knihach.Tesim se na dalsi skvelou knihu :-)

06.02.2018 5 z 5

Kalypso Kalypso Ingar Johnsrud

Zajimava zapletka.Neni to zadna tuctova detektivka.

03.02.2018 4 z 5