SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Jednoduché čtení, jednoduché průměrné detektivky.

27.04.2021 3 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Skvělá detektivka, super hlášky v knize.Urcite si ráda přečtu další knihy spisovatele a zde to vypadá na pokračování.

24.04.2021 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Super kniha, napínavé,dobře napsané.

23.04.2021 5 z 5

Pan Nikdo Pan Nikdo Catherine Steadman

Dávám tři hvězdy.Originalni zápletka,zatím jsem nic podobného nečetla.Nebylo to nejlepší ani nejhorší.Proste za dobrou trojku.

18.04.2021 3 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Tak to byla drsná jízda.Sokujici kniha.Opravdu tohle zazit já doma s dětmi nevím nevím jak by to u nás dopadlo.Vzit si takové dítko domů.Jeji manžel měl po celou dobu růžové brýle,neviděl to zlo kolem sebe.

17.04.2021 5 z 5

Chata u jezera Chata u jezera Edwin Hill

Trochu gulášek.Precist se to dá,ale jen jednou.Kdybych ji nečetla nic by se nestalo.

14.04.2021 3 z 5

Jako by se vypařila Jako by se vypařila Minka Kent

Četla jsem horší i lepší knihy.Necetlo se to špatné,už od začátku se dalo uhádnout kdo to asi je.

10.04.2021 4 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Nic moc.Porad dokola,zbytečně překombinovane.Zdlouhave.Nedoresene.

08.04.2021 3 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

(SPOILER) Bavilo a celkem dost,až konec nic moc.Prala bych si také najít poklad a nechat si ho.

05.04.2021 4 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Na jedno večerní přečtení to ušlo.Zadna krvavá jatka.Pribehy tři rodin, sousedů, kamarádů.Obycejne věci,které se můžou stát i vám.

03.04.2021 4 z 5

Skoro normální rodina Skoro normální rodina Mattias Edvardsson

Průměr.Dej se v knize pomalu vleče.Nic moc zápletka.Vic jak půlka knihy mě vůbec nesla prelouskat.

31.03.2021 3 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Dobrá a napínavá kniha.Jen moc stránek.Kdyby bylo o půl mít bylo by líp.

29.03.2021 4 z 5

Po pravdě Po pravdě Gilly Macmillan

Po pravdě nic moc konec....to jsem nečekala,takové konce nemám ráda.Kniha bavila,ale konec useknut a dál nic.

24.03.2021 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M. W. Craven

Dokonalá detektivní zápletka.Dvojice detektivů které si člověk hned oblíbí.Vse zamotané,časem se odmotá.Zajimavy konec.

21.03.2021 4 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Tak to byla nebezpečná jízda.Originalni námět,proto se mě kniha četla sama.Nemohla jsem se dočkat konce.Cekala jsem jak to celé dopadne.Konec překombinovan,ale je to kniha kde se meze a fantazie nekladou.Super thriller.

19.03.2021 4 z 5

Ukradené myšlenky Ukradené myšlenky Sabine Thiesler

Měla jsem problém se do knihy začíst.Bavilo mě až posledních 100 stranek.Vubec mě nebavili kapitoli s farářem,farou atd.
Prokletá krev od autorky byla skvělá,ale tahle kniha mě neoslovila.

17.03.2021 3 z 5

Pád do hlubin Pád do hlubin Amber Cowie

Úžasná kniha o dvou sestrách.Jenda zla,druhá hodná....která je která to už si musíte přečíst.

14.03.2021 5 z 5

Tvář mojí dcery Tvář mojí dcery Kathryn Croft

Depresivní čtení.Kdyz vám někdo ukradne malé dítě.A vy pořád doufáte že se najde.Ze život půjde zase normalne dál.Zde je příběh velmi zamotaný.Cetla jsem a čekala na rozmotání, které zde bylo.Na takový konec jsem tedy připravena nebyla.Kniha stála za přečtení.

13.03.2021 4 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Knihy od H.Cobena nikdy nezklamou.Kdyz opravdu už není co číst a nebo nevím co koupit...tento pán má pokaždé super knihu a já o zábavu postaráno.

10.03.2021 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Opět úžasné čtení.Zacatek pomalý,potom přeřadil a jel pořád na plný plyn.Ten konec luxusní.Snad bude další nálož čtení od Miniera :-)

07.03.2021 5 z 5