SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Špatná sestra Špatná sestra Sam Carrington

Nebylo to špatné čtení.Kratke kapitoly.Kniha na jeden max dva dny.Prumerna detektivka.

04.03.2021 4 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Skvělá detektivka na přečtení.Zamotana až až.Dukazu plno a stejně mají problém zjistit pravdu.Konec mě opravdu překvapil.

02.03.2021 5 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

V knize je hodně časových linek, které se ke konci knihy krásně spojí.Originalni námět.

01.03.2021

Ani muk Ani muk David Jackson

Zajímavá psycho kniha.Cetla se sama.A ten konec Bravo.

27.02.2021 4 z 5

Hledej mě Hledej mě Lisa Gardner

Bravo, úžasně napínavá kniha.Koupila jsem ji náhodou a měla strach že to bude nuda.Opak byl pravdou,nenudila jsem se ani chvilku.Do konce jsem netušila kdo byl vrah.

24.02.2021 5 z 5

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Bravo krásně napínavá kniha.Dlouho jsem nečetla tak úžasnou knihu.Drsna od začátku do konce.

20.02.2021 5 z 5

Tajemství hřbitova Crossbones Tajemství hřbitova Crossbones Kate Rhodes

Oddechová detektivka.Necetla se špatně,ale trochu nuda.

16.02.2021 4 z 5

Obchod s orgány Obchod s orgány Tess Gerritsen

Opět super čtení.Ja jen nemám ráda knihy z nemocničního prostředí....i když zde to bylo napínavě napsáno.

13.02.2021 4 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Úžasná napínavá zápletka.Zajimavy příběh.Autorka hold umí psát skvělé knihy.

09.02.2021 5 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Úžasné čtení,úplně něco jiného než ostatní knihy od autorky.Duchove, nadpřirozeno.Napinave až až.

07.02.2021 4 z 5

Past Past Melanie Raabe

Půl knihy mě vůbec nebavila,druhá půlka už byla lepší.

05.02.2021 2 z 5

Náhradnice Náhradnice Tania Carver

Výborná kniha, čte se sama.Opravdu napínavé od začátku do konce.Brutalni námět.

02.02.2021 4 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Trošku slabší kniha od autorky.Moc stránek, klidně mohlo být méně.Zacatek roztahany.Od poloviny více napětí.

29.01.2021 4 z 5

Daisy Jones & The Six Daisy Jones & The Six Taylor Jenkins Reid

Knihu mě nadělil Ježíšek a já ji pořád odkládala na později.Uprimne jsem si říkala to bude kravina.Nakonec mě kniha velmi bavila i přes to že já čtu jen detektivky.Tohle bylo také napínavé,jak detektivka.Bylo tam od všeho něco sex,drogy,hudba.Zapletka knihy a její postavy jsou naprosto úchvatně ztvárněné.

24.01.2021

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět skvělá kniha,jak jinak kdo umí ten umí.

22.01.2021 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Pro mě byla kniha napínák jako blázen.Hlavne když unesena musela cestovat sama přes hory,lesem.Kdyz už neměla co jíst a pít.

18.01.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Velice čtivá kniha. Napínavý děj.

15.01.2021 4 z 5

Varování Varování Kathryn Croft

Zajímavá zápletka.Kniha se četla dobře a mě velmi rychle.Neuhadla jsem kdo,proč a jak.Takze u mě dobrý

09.01.2021 4 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Kniha mě velmi bavila. Byla napínavá,zápletka zamotaná.

06.01.2021 4 z 5

Stříbrná křídla Stříbrná křídla Camilla Läckberg

Bravo opět skvěle napsané.Podle konce knihy čekám další pokračování a velmi se těším.Ma teď jiný styl psaní.Vice mě bavili její dřívější knihy byli víc drsné,teď to má jak Roman pro ženy i tak mě to pohltí a čtu než doctu.

03.01.2021 4 z 5