SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Úžasná napínavá kniha. Četla se celá sama. Jen ten konec knihy... To snad neeeeee!!!

09.11.2020 4 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Sice mnoho stránek, přesto skvělá ctiva kniha. Námět skvělý.

04.11.2020 4 z 5

Jednou nohou v hrobe Jednou nohou v hrobe Dominik Dán

Pro mě jsou jeho knihy oddechové. Jen konec má vždy velice napínavý. Tam je to až horor.

29.10.2020 4 z 5

100 nejhezčích výletů po Česku a Slovensku 100 nejhezčích výletů po Česku a Slovensku Jan Hocek

Úžasna kniha. Námět na mnoho výletu, u nás nebo na Slovensku. Všechno doplněno mapkamy, trasamy kam jít, kde odpočinout či dát jídlo. Určitě podle knihy někam s rodinkou vyrazím.

28.10.2020 5 z 5

Na podpätkoch Na podpätkoch Dominik Dán

Přečteno velice rychle. Kniha mě zaujala, napínavé. Zápletka skvělá.

27.10.2020 4 z 5

Bestie Bestie Dominik Dán

Nebylo to špatně čtení. Občas zdlouhavé, hodně vysvětlování kolem DNA. Vrah úplný bezcitny magor. Krvavý jatka co dělal.

26.10.2020 3 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Zvláštní kniha. Velmi ctiva, napínavá. Trošku více překlepů v knize. Vždy poznám knihy od B. Miniera má je vždy nejsilnější. V knihkupectví nejdou přehlédnout.

24.10.2020 4 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Výborné čtení. Napínavé jak hrom a ten konec brilantní :-)

18.10.2020 5 z 5

Smrtící útes Smrtící útes Gregg Dunnett

Začátek knihy psán pomalým ale postupně sílícím napětím. Překvapená závěrem knihy.

12.10.2020 4 z 5

Dcera někoho jiného Dcera někoho jiného Amy Gentry

Bohužel kniha mě moc nebavila. Námět skvělý, ale bylo tam moc postav.....gulas v postavách.

09.10.2020 2 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Zajímavá kniha. Závěr nečekaný.

08.10.2020 4 z 5

Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony Skřípot štěrku - Vyrůstala jsem mezi mormony Ruth Wariner

Kniha mě naprosto pohltila. Jsem čtenář hlavně detektivek. Tohle bylo napinavejsi než horor. Jak může takhle člověk žít a věřit jejich komunitě. Nezkutecne co všechno museli děti prožít.

04.10.2020 5 z 5

Hádanka jménem Oliver Hádanka jménem Oliver Liz Nugent

Nečetlo se to špatně.

26.09.2020

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Velice napínavá detektivka. Zajímavá zápletka.

20.09.2020 4 z 5

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Velice zklamaná,čekala jsem víc. Četlo se to dobře, ale bylo to slabší.

11.09.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Zbytečně zdlouhavá kniha. Od autora jsem očekávala více. Jeho knihy mě zatím vždy zaujali. Napínavé to bylo až ke konci knihy.

05.09.2020 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Mě se velmi zamlouvali krátké kapitoly v knize. Četlo se to krásně samo. Bylo tam všeho dost napeni, mnoho vražd. Super kolektiv vyšetřovatelů.

30.08.2020 4 z 5

Pochybnost Pochybnost C. E. Tobisman

Za mě průměrné čtení.

26.08.2020 3 z 5

Nežádejte o milost Nežádejte o milost Martin Österdahl

Nic moc. Guláš v postavách. Akční občas. Moc zdlouhavé.

21.08.2020 3 z 5

Kniha o čaji matcha Kniha o čaji matcha Nick Kilby

Kniha mě mile překvapila.Výroba a dějiny čaje, zdravotní účinky. Mnoho receptu s matchu.... Nápoje, snídaně, svačiny, hlavní chody, moučníky, sušenky, dezerty.

14.08.2020 4 z 5