SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Opět skvěle napsáno. Spisovatelka to hold umí skvěle.

18.05.2020 5 z 5

Náměsíčná Náměsíčná Chris Bohjalian

Mě se kniha četla velice dobře. Napínavé, zápletka velmi originální. Konec bych trochu více pripeprila.

14.05.2020 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Karin Alvtegen

Přečteno velice rychle a to znamená že mě kniha hodně bavila. Zápletka skvělá, napínavé taky dost.

09.05.2020 4 z 5

Hra na smrt Hra na smrt Asa Avdic

Začátek knihy nuda, prostředek knihy super. Konec knihy a závěr pro mě ne. Možná jsem to špatně pochopila.

07.05.2020 3 z 5

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Pro mě průměrné čtení. Kniha pro ženy, muže by to asi nebavilo. Musela jsem se premahat dočíst. Námět super, ale špatně napsáno. Hlavní hrdinka zvláštní, od všeho utíká. Spolubydlící která možná ani není.

02.05.2020 3 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Kniha mě bavila a to velmi. Brala jsem ji jako drsnou pohádku pro dospělé. Ale tak proč ne že.... Nějaká změna ve čtení :-)

29.04.2020 4 z 5

Běhání pro všechny Běhání pro všechny Miloš Škorpil

V knize najdete šest příběhu, kterým běh zasáhl pozitivním způsobem do života a stal se jejich věrným společníkem, až do tedka.
Sám autor knihy, píše svůj příběh, jak našel cestu k běhu.
Kniha pro začátečníky, pokročilé. Každý zde najde něco pro sebe. Jak začít, jak zrychlit, protahování , jak zvládnout závod,
maraton.
Ac se může zdát běhání jako naprosto jednoduchá věc, tak začít a hlavně vytrvat - to je někdy dost těžké.

26.04.2020 5 z 5

Fobie Fobie Wulf Dorn

Přečteno jedním dechem. Napínavé až až. Těším se na další knihu od autora

26.04.2020 4 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Začátek knihy nuda. Ale potom se to krásně rozjelo. Zvláštní zápletka z psychologického prostředí.

25.04.2020 4 z 5

Dítě útesů Dítě útesů Viveca Sten

Příběh mě pohltil a knihu jsem odložila až jsem dočetla. Velice podarena fantasy kniha. Dítě útesu pasuje ke starým bajim a pohádkami, které mají schopnost ucarovat.

20.04.2020 5 z 5

Müsli Müsli Maja Nett

Musli známé všichni v klasické podobě, s ovocem nebo čokoládou. Ovesné vločky však nabízejí mnohem více možností, než jen varianty, které ráno zajileme mlékem. V knize je 50 receptu na Musli ve všech jeho možných podobách. Od sypkých směsi po flapjacky, sušenky a kaše.

19.04.2020 5 z 5

Energetické kuličky Energetické kuličky kolektiv autorů

Rychlý, snadný a přitom lahodný způsob, jak okamžitě dodat tělu energii, nebo si jen dát zdravou svačinku. Energeticke kuličky jsou založené, na surovinach bohatých na proteiny, zároveň dbají na udržení glykemicky index. Jsou zcela přírodní, bez přidaného cukru, mléka či barviv.

19.04.2020 5 z 5

36x Chia semínka 36x Chia semínka Klaas Koolman

Skvělé kartičky s recepty s Chia semínky. Zasytí, pomáhají při snižování váhy a hlavně dodávají životně důležité látky. Skvělé se hodí při výrobě koktejlů, omáček a dezertů. Jsou přirozenou náhradou vajec.

18.04.2020 4 z 5

Smoothies - Čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny Smoothies - Čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny Tanja Dusy

Smoothies svačinka na cesty či doma. Lahodné, zdravé,pripravene zachvilku. Varianty bez alkoholu i s ním. Energeticke nápoje s nečekaným přísadami. Dokonce můžete vytvořit i nanuky. Zde v knize se často používá cukr, sušenky,obcas i zmrzlina.

18.04.2020 4 z 5

Archanděl Archanděl Kerstin Signe Danielsson

Složitá zápletka. Nevím nějak jsem se nemohla pořádně zakousnout do tohodle dílů. Moc dlouhé.

18.04.2020 3 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

Oddechova detektivka. Žádný krvak.

11.04.2020 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Opět skvělá kniha od autorky.

07.04.2020 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Tak to byla skvělá jízda. Beru do rukou další knihu od autorky a jdu číst :-)

03.04.2020 5 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Velmi drsná kniha o domácím násilí. Hlavní hrdinka si vytrpela své. Nakonec se s problémem vypořádala po svém.

31.03.2020 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Velice napínavý psychologický román, který se točí kolem ženy, která je připravena udělat cokoli, aby dosáhla toho, po čem nejvíc touží..... A to je POMSTA!

29.03.2020 5 z 5