SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Skvělá kniha. Krátké kapitoly, přečteno za pár hodin. Zápletka že života mnoho žen. Drsné to ženy.

25.03.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Opravdu drsná kniha. Jsem asi vadná mě to velmi bavilo. Zápletka skvělá a hlavně zase něco trochu jiného originálního.

24.03.2020 5 z 5

Posedlé dítě Posedlé dítě Lone Theils

Napínavá kniha. Námět skvělý. Přečteno velmi rychle. Těším se na další knihu autorky.

20.03.2020 4 z 5

Ohněm a hlubokou vodou Ohněm a hlubokou vodou Camilla Grebe

Výborná kniha. Člověk zde hodně posuzuje co má či nemá. Nebo by nikdy nechtěl zažít. Zdravá, milující rodina je to hlavní.

18.03.2020 4 z 5

Deník mého mizení Deník mého mizení Camilla Grebe

Zajímavá zápletka. Knihu jsem přečetla velmi rychle, protože mě bavila. Žádná krvavá lázeň, i když mrtvola sem tam i nějaká je.

15.03.2020 4 z 5

Lovci ohně Lovci ohně Mons Kallentoft

Opět velice spokojená. Jeho knihy miluji. Jen tak dál :-)

11.03.2020 4 z 5

Zeměbouře Zeměbouře Mons Kallentoft

Opět skvělá kniha od autora. Jen závěr utnut moc rychle.

07.03.2020 4 z 5

Větrné duše Větrné duše Mons Kallentoft

Je to sice stále dokola. Malin a její mám si dát či nedat alkohol. Pořád je z něčím nespokojená. I přesto mě kniha velmi bavila. Styl psaní Monse mě baví. Vraha jsem neuhodla. Typovala jsem někoho jiného, vůbec ne tohle. Jsem spokojená. Jdu na čtení další knihy.

01.03.2020 5 z 5

Vodní andělé Vodní andělé Mons Kallentoft

Jedním dechem přečteno. Bravo!!! Děsivý námět, který prostě donutí číst knihu až dokonce.

28.02.2020 5 z 5

Netečnost Netečnost Camilla Grebe

Výborně zapletená kniha. Námět skvělý nápad. Děj kolem drog. Napínavé od začátku až do konce.

27.02.2020 5 z 5

Páté roční období Páté roční období Mons Kallentoft

Opět drsná jízda.

17.02.2020 5 z 5

Běsni a zuř Běsni a zuř Becky Masterman

Jsem na vazkach. Chvilku nuda, pak napětí. Úplně mě to nesedlo jak bych chtěla.

09.02.2020 3 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Pro mě je M. Klevisova vždy relaxační čtení. Krásne mě vtáhne do děje v knize.

05.02.2020 4 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

Skvěle napsané, jen moc stránek. Angie je hrozná mrcha. Sára a Will jsou jak malé děti, které neví co chtějí.

30.01.2020 4 z 5

Hodná dcera Hodná dcera Karin Slaughter

Kniha mohla mít méně stránek. Je tam zbytečně moc stran 524.Nekde mě to nebavila, jindy zase ano a to moc. Bylo to napínavé, sice velmi prekombinovane i tak se to dalo dočíst.

25.01.2020 4 z 5

Dieta ploché břicho - Revoluční plán Jak porazit obezitu a udržet si štíhlou linii Dieta ploché břicho - Revoluční plán Jak porazit obezitu a udržet si štíhlou linii David Zinczenko

Kniha plná nápadů, jak lépe zpevnit břicho. Mnoho rad na cvičení, posilování břicha.Sestaven jídelníček s recepty.

18.01.2020 3 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Dlouho se mě nestalo abych neuhodla vraha. Zde tedy velmi napínavé čtení. Zápletka skvělá. Hra podle vraha luxusní. Co dodat dávám 4 hvězdičky.

18.01.2020 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět nechutné :-) Asi jsem ujetá mě to bavilo. Hodně věcí se v knihách opakuje, ale co když mě to i tak zase dostalo.

13.01.2020 4 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Luxusní tajemná kniha. Tahle spisovatelka mě bavila. Vraha jsem typla správně.

08.01.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Skvěle napsaná kniha. Námět skvělý. Já jsem ráda že jsem to zkusila koupit a přečíst.

03.01.2020 5 z 5