SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Kniha slabší než předchozí knihy i tak jsem si skvěle pocetla a těším se na další pokračování.

31.08.2019 4 z 5

Cesta beze jména Cesta beze jména Howard Linskey

Kniha mě moc nedostala. Chtělo by to více koření. Průměr.

25.08.2019 3 z 5

Dům na prodej Dům na prodej Sofie Sarenbrant

Zvláštní konec knihy. Průměrná detektivka pro mě.

19.08.2019 3 z 5

Druhý dech Druhý dech Sofie Sarenbrant

Pěkně napsaná kniha. Sama běhám a velice mě bavilo číst v knize o běhu a marathonu. Osobně jsem uběhla půlmaraton i to bylo dost náročné. Smekám před všemi co ubehnout marathon. Zápletka průměrná.

14.08.2019 3 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Zápletka luxusní, úplně mě vyrazila dech. Trest pro vraha úžasný.

10.08.2019 5 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Napnuta jak struna na kytaře. Kniha se mě velice líbila.

09.08.2019 4 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Pro mě byla kniha napínavá až do konce jsem nemohla přijít na pachatele. Měla jsem pifku na více lidí a nakonec byl pro mě velké překvapení.

31.07.2019 4 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Velice napínavé čtení. Ten konec byl opravdu nečekaný a jsem zvědavá co bude dál. Vanda a její život s rodinou je pro mě hodně nepochopitelný. Dělá z toho vědu, přitom je to tak jednoduché všechno vyřešit.

28.07.2019 4 z 5

Rozhlednovým rájem 2019 Rozhlednovým rájem 2019 Jiří Štekl

Mám ráda rozhledny. Kniha má mnoho informací kde se rozhledny nachází, jak se tam dostat. Mě ocarovala Stezka Valaška, Stezka v oblacích. Těším se na úžasnou rozhlednu v Ostravě, kde je i kavárna.

16.07.2019 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Kniha mě mile překvapila. Hltala jsem ji od začátku až do konce. Zápletka skvělá. Konec mě stval... Zde by bylo skvělé pokračování.

11.07.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Velmi napínavý příběh. Strach jsem měla až do konce. Těším se na další dil:-)

07.07.2019 5 z 5

Bílá těla Bílá těla Jane Robins

Přečíst se to dalo, to zas ano. Průměr. Zápletka dobrá, jen občas se to táhlo. Nechutné chování sester. Každá měla své zlozvyky.

01.07.2019 3 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Přečteno velmi rychle. Baví mě takové knihy když zmizí děti. Protoze se vždy bojím a stresuji celou knihu. Trpím spolu s rodiči. Čtu rychle ať už je konec knihy. Zde jsem pachatele uhadla.

28.06.2019 4 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Opět nezklamal. Mrazivé napětí od začátku až do konce. Zápletka zajímavá. Těším se na další sousto co napíše :-)

24.06.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Jsem zklamaná. Nemohla jsem se zácist. Psal to stejný autor co napsal knihu Šelma? Mě to tedy nepřipadá. Námět zajímavý, ale já se prostě nezacetla. Šelma byla napínavá celá od začátku do konce.
Bohužel Hrackar rozpustná špatná káva, Šelma vyborne preso.... Tak bych to hodnotila.

11.06.2019 2 z 5

Sen noci svatojánské Sen noci svatojánské Arne Dahl (p)

Průměrná detektivka.

05.06.2019 3 z 5

Velké vody Velké vody Arne Dahl (p)

Prostě za 3 hvězdičky.

01.06.2019 3 z 5

Evropské blues Evropské blues Arne Dahl (p)

Trochu lepší než předchozí knihy. Člověk se musí soustředit co čte, jinak vůbec neví o čem kniha je a kdo je kdo. Zde zajímavá zápletka.

28.05.2019 4 z 5

Až na vrchol hory Až na vrchol hory Arne Dahl (p)

Vůbec jsem se nezacetla. Ještě mě čekají tři knihy od autora a vůbec se ne těším.

22.05.2019 2 z 5

Zlá krev Zlá krev Arne Dahl (p)

Trošku se při čtení knih od autora ztrácím. Mnoho jmen, guláš v postavách. Dva vrahove.

19.05.2019 3 z 5