SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Misterioso Misterioso Arne Dahl (p)

Zmatek zmatek a zase zmatek. Mnoho jmen v knize. Pro mě průměr. Severskou krimi jsem četla lepší.

14.05.2019 3 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Tak tenhle díl mě bavil moccccc. Těším se na další pokračování.

11.05.2019 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Mě jeho knihy baví, jen je vždy moc stránek. Určitě další pokračování.

06.05.2019 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

No já nevím moc stránek... Člověk u konce zapomene co bylo na začátku knihy. Klidně mohlo být 400 stran a ne 600 stran. Jinak se to četlo dobře, zápletka super.

29.04.2019 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Skvělá detektivka. Mohla mít i méně stránek. Žádná krvavá lázeň. Četla se dobře, občas nějaký překlep... Ale co jsme lidi ne roboti.

22.04.2019 4 z 5

Linda: Příběh zločinu Linda: Příběh zločinu Leif G. W. Persson

Moje první kniha která mě opravdu hodně nebavila. Trápila jsem se do 250stran...nakonec jsem to vzdala. Koukla kdo byl vrah a knihu dala otrávené bokem.

12.04.2019 2 z 5

Pouze pro VIP Pouze pro VIP Jens Lapidus

Mě se kniha četla celkem dobře. Stran mohlo být klidně méně. Moc roztáhle. Zápletka průměrná.

05.04.2019 4 z 5

Volba: Klíčový okamžik Volba: Klíčový okamžik Jakub Trpiš

Jsem mile prekvapena. Knihu mě půjčila kamarádka. Já čtu jen detektivky. Kniha se mě moc líbila. Bylo tam od všeho trochu. Lidé by si měli vážit života a žít ho naplno. Nikdo neví jak dlouho zde bude. Měli bychom mít lásku a radost v srdci.

30.03.2019 4 z 5

Všechno není zapomenuto Všechno není zapomenuto Wendy Walker

Mě se námět knihy líbil. Jen byla psaná zvláštním stylem spisovatelky. Pro mě tedy velký guláš. Konec knihy mě tedy moc nedal. Rozuzlení jsem čekala velké, silné a nakonec to bylo to nejhorší v knize.

24.03.2019 3 z 5

Ďábel Ďábel Donald Ray Pollock

Zvrácené napínavé... Bavilo mě to velice. Zajímavě propojeny příběh.

21.03.2019 4 z 5

Černá vlákna Černá vlákna Anders Roslund

Nic moc. Přečetla jsem ji a jsem ráda že jsem splnila úkol... Ale četla jsem mnohem lepší knihy.

19.03.2019 3 z 5

Made in Sweden Made in Sweden Anders Roslund

Moc zdlouhavá kniha. Klidně o 200 stran méně. Zajímavá rodinka.

16.03.2019 3 z 5

Bretaňská pýcha Bretaňská pýcha Jean-Luc Bannalec (p)

Klidná oddechové detektivka.

09.03.2019 3 z 5

Bretaňské zlato Bretaňské zlato Jean-Luc Bannalec (p)

Oddechové čtení.Když chcete na chvilku vypnout.Jinak osobně mám raději více akce :-)

06.03.2019 3 z 5

Bretaňský příboj Bretaňský příboj Jean-Luc Bannalec (p)

Pro mě tedy průměrná oddechové detektivka. Žádná krvavá hrůza. Zde může člověk vypnout a relaxovat.

03.03.2019 3 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Klasická průměrná detektivka. Žádná krvavá lázeň. Prostě oddechové čtení.

26.02.2019 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Kniha mě bavila do půlky. Potom už to nebylo pro mě zajímavé. Konec a rozuzlení mě nenadchl.

22.02.2019 3 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět skvělé čtení. Carter prostě píše drsné detektivky. Originální náměty na knihu... Nevím kde to pořád bere. Těším se na další knihu :-)

19.02.2019 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Bravo bravo opět jsem se velice krásně bála a bavila. Díky bože že je to jen skvělá kniha. Jdu na další várku strachu.... Hovor se smrtí.

13.02.2019 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Brutální, sadisticky, nelítostný.. Je ve Zlobe vrah. Vždy si říkám že mě spisovatel už nemá čím překvapit.... Ale on to vždycky ještě překoná a dá další laťku nahoru. Bravo!!!! Jdu na další knihu Já jsem smrt.

08.02.2019 5 z 5