SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Baví mě jeho drsné knihy. Opět velmi spokojená,vzdy trpím osobně.... Ale číst musím dále.

31.01.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět velmi napínavá kniha. Zde jsem byla překvapená vrahem.... To jsem opravdu nečekala.

27.01.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět další kniha napsaná mistrně Chrisem. Napínavé od začátku do konce, hrůzné vraždy..... Které jsou moccccc fuj. Doporučila bych pro silnější povahy. Krátké kapitoly,vse detailně popisuje. Prostě umí :-)

23.01.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tento pan mě baví. Vůbec nechápu jak může vymyslet tolik různých vražd. Čtivé, napínavé od začátku až do konce a pořád nemám dost. Jde se na další knihu :-)

17.01.2019 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Zvrácené, zvrácené.... Tak to já můžu :-)
Baví mě a to byla první kniha od autora. Pokračují dál, musím si slehnout další zvrácené čtení :-)

15.01.2019 5 z 5

Miluji kávu - Tajemství baristů pro kreativní přípravu kávy Miluji kávu - Tajemství baristů pro kreativní přípravu kávy Ryan Soeder

Krásná kniha o kávě. Nádherné obrázky, skvělé postupy jak vytvořit sama doma malování na kávu. Různé techniky. Mě nejvíce zaujal styl Free pouring. Je to umění profesionálních baristů.Vytvoreni obrázku netrvá o nic déle než prostě naliti kávy. Určitě se to chci sama naučit. Kniha má 5 šablon na kávu.

13.01.2019 5 z 5

Stále vládne mráz Stále vládne mráz Rolf Börjlind

Tak to byla drsná napínavá kniha. Tuhla mě krev v žilách. Tahle dvojice píše bravurně. Těším se na další pokračování... To si asi okousu i nehty!!!!

13.01.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Já jsem se nemohla do knihy začíst. Asi v polovině mě to pohltilo a četla jsem napnuta jak struna jak to dopadne. Tahle kniha mě případně slabší než minulé knihy autorky. Uvidíme co předvede příště :-)

07.01.2019 4 z 5

Největší záhady kriminalistiky Největší záhady kriminalistiky Jaroslav V. Mareš

Skvělá napínavá kniha. Ráda jsem si přečetla o kriminálních případech let minulých. Nejvíce mě bavil příběh Studna, Kadrnozka, Habermann, Hřensko, Stoparky, Sériový vrah. Jsem se vzila do vyšetřování a zkoušela sama vyšetřit jak se to doopravdy stalo.

02.01.2019 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Skvěle napsaná kniha. Námět už jsem viděla ve filmu... bylo to hodně podobné. I tak mě kniha bavila. Hlavní hrdinka si toho zažila opravdu mnoho. Začlenit se znovu do života není lehké a ona se snaží jak může.

30.12.2018 4 z 5

Slovensko - hrady, zámky, kaštiele Slovensko - hrady, zámky, kaštiele Pavol Škubla

Krásný průvodce hrady, zámky na Slovensku. Až budu mít cestu určitě některý navštívím :-)

26.12.2018 4 z 5

Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

Kniha nebyla špatná.Cetla se sama,musela jsem dočíst. Zvědavá jak to dopadne. Jen mě tam něco chybělo na dochucení :-)

26.12.2018 3 z 5

Zmizení Samanthy Shipleyové Zmizení Samanthy Shipleyové Joy Fielding

Kniha mě bavila a to moc. Napínavé to bylo až do konce. Typovala jsem si unosce dobře.
Bylo jasné že to neudělal někdo cizí. Jak by věděl že jsou děti sami v hotelovém pokoji. Rodina si prošla peklem. Nejvíc matka.

21.12.2018 4 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Něco mě bavilo více něco méně. I tak jsem ráda že jsem knihu přečetla. Vážím si více života a hlavně zdraví :-)

18.12.2018 3 z 5

Andělé na dosah Andělé na dosah Lorna Byrne

Moc zdlouhavé čtení,ale zajímavé.Při čtení o andělech je citíte všude :-)

18.12.2018 2 z 5

Indigový svět Indigový svět Simon Loyd

Některé kapitoly byli zajímavé jiné mě moc nebavili.
Indigový svět-transformace kreativních myšlenek do reality podle kvantové fyziky.Jak funguje tento svět,tvoření vlastní budouctnosti,pozitivní myšlení,programování podvědomí,pokročilé techniky programování podvědomí.

16.12.2018 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Kniha i zápletka všechno bylo skvělé. Jen mě sakra řekněte proč autor musí mít vždy knihu přes 500 i více stran. Osobně mě by stačilo max 300-400stran.Pak se to vleče,jak sopel :-)

12.12.2018 3 z 5

Modrá knížka o běhání a o životě Modrá knížka o běhání a o životě Miloš Škorpil

Kniha bavila. Sama běhám a hodně věcí v knize sedí.
Ve světě krizí, které se na člověka hrnou že všech stran, které nás nutí šetřit, kde se dá, je vlastně běh jedna z mála věcí, které nás nedusi. Ba právě naopak, jakmile se člověk odhodla k běhu, objeví jeho krásu. Získává čas pro sebe, začne objevovat sám sebe, začne konečně volně dýchat.

07.12.2018 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Trošku se to táhlo. Tyhle dva jsou nesmrtelní.
Nejlepší jsou hlášky Asada :-) Carle já ty klikykaky neprectu. Klikyhaky, Asade, ale z toho si nic nedělej!

06.12.2018 4 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Nebylo to špatné.Marco toho opravdu zažil mnoho.Asad a Carl prostě dvojka....nejvíc mě baví ten jejich hůmor-velbloud atd :-)

30.11.2018 4 z 5